Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 8. 2019 09:23

Přesně tak a protože v pokladně je mají, tak naopak, když je tam pak mít nebudou, tak to bude úspora.
Obecně prodejci samozřejmě řeší spíš to, jak dostat peníze z pokladny do banky na účet, takže se hotových peněz zbaví rádi.

Vidět hotovost jen jako prostředek k lepšímu podvádění je docela totalitní uvažování...

Ale to už jsme dost off-topic.

-- 22. 8. 2019 11:24 --

Nicméně ten Alza kredit by fungovat mohl.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 22. 8. 2019 13:35

Lafayette16 píše:Naopak, musej je zaplatit ještě jednou. Pro obchodníka je výhodnější dát peníze zpátky hotově, než přes kartu.

Není. Karty beru a už jsem takto i peníze sám vracel zpět platícím. A při vrácení jsem měl na vyúčtování minusový poplatek, tj. banka mi poplatek za platbu kartou vrátila (píšu z pozice obchodníka). Kdybych to vrátil v hotovosti, o vrácený poplatek se tím okradu.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod peatro 1. 9. 2019 18:10

Koupím body 2,- za bod, nejlépe 1000 bodů.
peatro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 9. 2019 19:27

Ještě platí?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod soundman73 2. 9. 2019 19:32

dalich píše:Není. Karty beru a už jsem takto i peníze sám vracel zpět platícím. A při vrácení jsem měl na vyúčtování minusový poplatek, tj. banka mi poplatek za platbu kartou vrátila (píšu z pozice obchodníka). Kdybych to vrátil v hotovosti, o vrácený poplatek se tím okradu.


Taky záleží od koho terminál je. Já když vracím na kartu, platím poplatek zas, takže raději vracím hotovost.
soundman73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 9. 2019 19:37

soundman73 píše:
dalich píše:Není. Karty beru a už jsem takto i peníze sám vracel zpět platícím. A při vrácení jsem měl na vyúčtování minusový poplatek, tj. banka mi poplatek za platbu kartou vrátila (píšu z pozice obchodníka). Kdybych to vrátil v hotovosti, o vrácený poplatek se tím okradu.


Taky záleží od koho terminál je. Já když vracím na kartu, platím poplatek zas, takže raději vracím hotovost.


Přesně tak, mám stejnou zkušenost, platili jsme jako obchodník i za vracení na kartu, proto jsme vraceli raději hotově. Tuhle zkušenost můžu potvrdit. Je možné, že záleží na terminálu, na podmínkách, které si dokážete s bankou vyjednat, nevím...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 2. 9. 2019 19:49

Lafayette16 píše:Ještě platí?


Odo mna urcite ano :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 9. 2019 20:05

peatro píše:Koupím body 2,- za bod, nejlépe 1000 bodů.


Ještě tohle platí?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tatar77 9. 9. 2019 08:57

Tez koupim body, prosim nabidky do PM. Dekuji.
airalo.com - appka na eSIMky po celým světě (data) - zaregistruj se a získáš 3$. Promo kód je JAKUB1888
Tatar77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 9. 2019 09:11

Pokud má někdo zájem, tak po omezenou dobu nabízím 1400 bodů za 3500 Kč.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 9. 9. 2019 09:12

Body kupujem standardne a dlhodobo aj ja, ale za rozumny kurz :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 9. 2019 09:19

alfas123 píše:Body kupujem standardne a dlhodobo aj ja, ale za rozumny kurz :-)


Jasný.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MekliCZ 28. 11. 2019 16:32

Na jakych benzinkach berou cipovou DC? Mate nekdo vyzkouseno?
MekliCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 28. 11. 2019 17:00

MekliCZ píše:Na jakych benzinkach berou cipovou DC? Mate nekdo vyzkouseno?

OMV, Eurooil, Globus. Čip + PIN funguje jen na OMV, jinde čip - magnet - podpis.
MOL, Benzina, Shell ještě v létě nefungovaly, jestli se situace mezitím změnila, nevím.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 28. 11. 2019 18:41

Ja to vzdal, platim Twistem a to splacim Dinerskou.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků