Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mreich 12. 2. 2021 14:17

Podívej se na ten mnou zmiňovaný reálný test a zjištíš, že průměr českých bank je kolem 3%. A Diners Club je lehce nad ním.
mreich
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 14. 2. 2021 15:54

Možná ještě bude DC použitelný! Také jsem zaplatil bezkontaktně v Lidlu, a dokonce v menší prodejně v rámci sítě COOP, což mě nejvíc překvapilo. Bylo by dobré zjistit, kde všude ještě lze nově platit bezkontaktně, hlavně jsou důležité pumpy kvůli aktivaci cestovního pojištění...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kurtis77 14. 2. 2021 16:26

na Slovensku som minimálne rok nemal žiaden problém s "bezkontaktom"...najčastejšie v : billa, coop, lidl, OMW, SHELL, SLOVNAFT (MOL), AVANTI (Rakusko), DATART, rôzne reštaurácie...

Naopak online platby už rok sú tragedia-najprv kvôli zamlčovaniu pruseru s kráďežov údajov v rámci discovery, a aktuálne už od decembra kvôli " SCA"
Kurtis77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 14. 2. 2021 18:43

Tak snad to bude stejně dobře fungovat i u obchodníků v ČR. Nebylo to bohužel pravidlo.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod mreich 15. 2. 2021 08:05

Doplňuji Billu, také bez problému zaplaceno bezkontaktně. V trafikách a menších obchodech se mi také daří platiti bezkontaktně. Je to prostě pouze o tom, zda už má dotyčný obchodník aktualizovaný terminál.
mreich
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 16. 2. 2021 17:15

Bezkontaktně jsem zaplatil bez problémů i v dalších obchodech, například v drogerii DM. Vypadá, že karta funguje skutečně prakticky všude. Je dobře, že bude možné využívat DC pro každodenní nákupy.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod čiko75 17. 2. 2021 14:20

Dnes jsem volal na infolinku jak je to přesně s využitím bodů. Paní na infolince mi sdělila, že u Měšcových karet je nastavena základní úroveň Club Rewards tzn. 1 bod za každých 300 CZK. Dost nemile mě to překvapilo, protože jsem chtěl využít body k zaplacení ročního poplatku. Chtěl jsem použít 300 bodů z voucheru, který jsem s kartou obdržel a k tomu jsem si myslel, že během března dalších 60 v pohodě stihnu :hm

EDIT: Jinak jsem dnes bez problému bezkontaktně zaplatil nákup v Globusu.
čiko75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dalich 17. 2. 2021 22:55

čiko75: To je přece u všech karet, to je standard. Rychlejší body se sbírají jen při rozdělaném úvěru min. 12 500 Kč. A třeba u busíness karet jede také jen základní program (mám DC business).
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mreich 24. 2. 2021 14:16

Nemáte někdo dobrý kontakt do KB? Ty jejich šílené terminály SmartPay odmítají bezkontaktní platby Diners kartou napříč republikou - tudíž jasně problém v neaktualizovaném firmware. Zkusil jsem to řešit přes jejich podporu a evidentně vůbec nepochopili, co po nich chci. Jsou to takové ty šílené terminály, kde se karta přikládá z boku.
mreich
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čiko75 26. 2. 2021 21:17

Co se týká plateb, tak jsem bez problému bezkontaktně zaplatil v Bille. Nefungovala mi platba v Kauflandu a v KiK.
Naposledy upravil čiko75 dne 27. 2. 2021 16:42, celkově upraveno 1
čiko75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Delitzsch 26. 2. 2021 21:51

Albert mi bezkontaktně funguje, drogerie Rossmann nefunguje.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod čiko75 14. 4. 2021 09:20

Dnes jsem chtěl zaplatit vyúčtování Twisto Dinerskou a platba neprojde. Máte s tím někdo stejný problém?
čiko75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 4. 2021 09:23

Ne, teprve se na to chystám příští týden. Kdyby to nešlo, tak by mě to mrzelo...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 14. 4. 2021 09:51

Platil jsem hned 1. 4. a šlo to.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 14. 4. 2021 11:39

čiko75 píše:Dnes jsem chtěl zaplatit vyúčtování Twisto Dinerskou a platba neprojde. Máte s tím někdo stejný problém?


Jak neprojde ? Nejaka hlaska, chyba..?
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků