Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kurtis77 9. 8. 2020 11:40

Posledný týždeň mám tiež problém pri platbách online (SK a CZ platobné brány)... platba nikde neprejde, hlášky ako "platba kartou zlyhala", "platba neúspešná" a pod. Týka sa to starej aj novej karty. Na hotline DC tvrdia že všetko je ok, len raz mi povedali že zaregistrovali výpadok ale nechceli ozrejmiť či na ich strane alebo aky vypadok vlastne :hm ... V obchodoch funguje zvacsa OK.

MA NIEKTO INFO V COM MOZE BYT PROBLEM ?
Kurtis77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 8. 2020 13:06

Důvod nevím, jen připojuji zkušenost, že jsem dnes také nezaplatil online v e-shopu, kde DC běžně funguje.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 8. 2020 16:17

A připojuji i já stejnou zkušenost. Nemůžu zaplatit kartou DC tam, kde jsem dřív platil běžné.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod esquire 15. 8. 2020 08:25

Mne to zamita platby na Twistu. Mel jsem podezreni, ze to zamita Twisto, ale po precteni zkusenosti zde bude chyba na strane Dinersu. Co s tim?
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 15. 8. 2020 10:00

Lafayette16 píše:Zdá se, že to opravdu nejde. Samozřejmě hned volám do DC a zjistím důvod.


Co jsi zjistil? Neberou telefony? :mrgreen:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbodlak73 15. 8. 2020 12:57

Taky se mi to stalo. Že by už zabalili krám?
mbodlak73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kurtis77 15. 8. 2020 13:55

Mne na stažnosť že takmer nikde mi neakceptuje online platby na roznych SK + CZ stránkach odpísali riadnu "hmlu" :

Momentálne je technický s prepojením karty s PayPal, na jeho odstránení pracujeme. V prípade, že by ste mali problém so zaplatením Vašou kartou cez akúkoľvek internetovú stránku,prosím kontaktujte nás, momentálne máme pripravené na takého platby dočasné riešenie.

Na SK vacsinou za online bránami kde to nejde (CARDPAY) stoji Tatrabanka :arrow: z nich som vymámil že Diners stále podporujú, ale že je na obchodníkovi či si nastaví v online bráne akceptáciu (aj napriek logu DC ju nemusí mať povolenú) a že majú info že v poslednej dobe veľa obchodníkov podporu diners "odstraňuje" ... dovod mi operatorka samozrejme nechcela/nevedela uviesť.
Kurtis77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod esquire 15. 8. 2020 14:26

Na Twistu se mi podarilo zaplatit po uplne novem zadani karty do platebni brany. Zapamatovanou tou samou kartou to porad zamitalo.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 16. 8. 2020 09:15

Kurtis77 píše:Mne na stažnosť že takmer nikde mi neakceptuje online platby na roznych SK + CZ stránkach odpísali riadnu "hmlu" :

Momentálne je technický s prepojením karty s PayPal, na jeho odstránení pracujeme.


"Osobo, neviděla jste tudy jít dvě děti?"
"Pleju len."
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kurtis77 17. 8. 2020 14:52

esquire píše:Na Twistu se mi podarilo zaplatit po uplne novem zadani karty do platebni brany. Zapamatovanou tou samou kartou to porad zamitalo.


Tak to Vám závidím, mne aktuálne došla upomienka od mobil. operátora za neuhradenú faktúru ktorú mi ich systém automaticky uhrádzal cez Diners... samozrejme platba sa neuskutočnila. Skúsil som kartu vymazať/nahrať cez plat.branu znova... nepomohlo.

Ale je to urcite motivacia si zriadit novu kreditku... :hm
Kurtis77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DirtyKing 19. 8. 2020 05:05

Ahoj, neví někdo zda TS Bohemia akceptuje platbu Dinerskou? Myslím na prodejně. Děkuji

-- 19. 8. 2020 06:05 --

Ahoj, neví někdo zda TS Bohemia akceptuje platbu Dinerskou? Myslím na prodejně. Děkuji
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareka 19. 8. 2020 06:55

Dopoledne 7.8. jsem kartou zaplatil 2x mýto v Chorvatsku a dosud (po 12. dnech!) nemám v transakcích ani jednu platbu.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Broucek77 20. 8. 2020 08:24

Lafayette16 píše:A připojuji i já stejnou zkušenost. Nemůžu zaplatit kartou DC tam, kde jsem dřív platil běžné.


Narazil jsem na podobný problém na začátku srpna, když mi terminál u obchodníka napsal "karta dočasně blokována", volal jsem na podporu.

Řekli, že byla karta zablokována z důvodu podvodných transakcí.
Když jsem se podíval na mujdiners.cz, viděl jsem tam nějaké transakce na eshopu, které určitě nebyly moje.

Reklamoval jsem je, peníze vrátili, vydali novou kartu, ale jinak byli skoupí na informace.
Broucek77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 8. 2020 08:54

V zásadě stejný případ. Ten eshop byl v Ostravě?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Broucek77 20. 8. 2020 09:28

Lafayette16 píše:V zásadě stejný případ. Ten eshop byl v Ostravě?


Ne, eshop v Praze, řekněme renomovaný eshop.
Ale měl jsem strach, že leaknuly ty platební údaje u mě (malware v mobilu/WiFi routeru nebo tak něco),
ale pokud je ten problém širší, tak jsem klidný.

Nebo řekněme svým způsobem klidný.

Ale mohli by naimplementovat 3D secure ke svým kartám ....
Broucek77
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků