Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 13. 3. 2019 22:02

Zivot a zdravie :-)

Co sa mne nepaci, ze maju kurzy skryte a su na urovni starych bank, takze kludne strata 60hal na jednom $ alebo €

Takze za mna zabezbeka za auto v zahranici, ktora nevynuti DCC a pri vrateni auta sa zaplati inou metodou. Vyuzitie sa da najst a 990 za rok nie je vela. Urok 9.9% je tiez na KK v poriadku. Poistenie je smiesne, okrem ineho chybajuce definicie... cisto kvoli poistke to bude mat len hazarder
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 3. 2019 08:58

Na pojistku se opravdu spolehnout nedá, mám jednu zkušenost :-(
Naposledy upravil Lafayette16 dne 14. 3. 2019 09:17, celkově upraveno 3
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 14. 3. 2019 09:10

Tak pak je ta karta k ničemu.
Blbá akceptace, blbý pojištění, blbý help desk...
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 14. 3. 2019 09:52

Nechal jsem si ji jako záložní bezplatnou s jednou dodatkovou ... ale je v šuplíku a od znovuzaložení jsem akorát koupil dva Igráčky za voucherové body a to je vše ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 14. 3. 2019 10:12

Já jí svého času využíval více, asi 3x nějaká restaurace a aspoň 5x předpremiera v kině, ale to se dal bod sehnat ještě celkem levně.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 3. 2019 10:25

Tím, jak zásadně omezili ty body, tak to samozřejmě dost ztratilo na smyslu...
Naposledy upravil Lafayette16 dne 14. 3. 2019 12:05, celkově upraveno 6
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 14. 3. 2019 10:38

Právě
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 17. 3. 2019 01:15

Jakým způsobem se zcela ruší Diners účet včetně karty? Nějak se mi to nedaří v rozumné podobě dohledat a zákaznický email už 14 dnů zarytě mlčí. Obecně tedy jejich web je naprostý otřes, ale to řešit nechci.

Pořídil jsme před necelým rokem v rámci akce za 20Kč Diners kartu. Hlavně kvůli pojištění, což bylo celkem výhodné. Teď další rok by to již bylo 990Kč a to se vůbec nevyplatí (nehledě na to, že mi to dubluje pojištění v rámci Twisto). Kartu i účet chci tedy zrušit.

Ještě mě napadla varianta, která by mohla jít online, alespon se tak ten předpotopní web tváří - změna na produkt myslím s názvem Pure, který je za 0Kč. Máte s touto transformací někdo zkušenost?

Díky
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 17. 3. 2019 07:05

Karta se zruší písemnou výpovědi, je na stránkách, stačí podepsat, neni třeba ověřit. Mi po zrušení nabízeli přechod na bezplatnou Pure sami.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 17. 3. 2019 07:46

Za 20 bych si ji možná taky nechal ale jdyž o tom přemýšlím tak vlastně k čemu by byla
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 17. 3. 2019 07:51

Za 20 byla první rok (a jen pro nové), ona by nebyla špatná ani za 990 - kdyby fungovala jak Visa MC kreditky
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 17. 3. 2019 08:04

Jj pamatuju taky jsem ji měl první rok levné a pak 990 ale to se daly nasbírat snadno body teď je to o ničem
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 17. 3. 2019 08:43

Když píšete, že cestovní pojištění ke kartě není dobré, měli jste špatné zkušenosti při plnění, mohli byste upřesnit v čem konkrétně. Vím třeba o výluce na elektroniku, což je určitě důležité, ale krytí zdravotní péče mi nepřipadá špatné.
V zahraničí karta není příliš použitelná kvůli nevýhodným kurzům, kdyby ještě odpadlo pojištění, hodně by to kartě ubralo.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod memorex31 17. 3. 2019 08:54

Vo vseobecnosti dost negativne reakcie na Diners, len doplnim skusenosti zo Slovenska: karta funguje urcite lepsie ako v zahranici (napr. na Heathrow som ju nevedel pouzit ani raz, Nemecko/Svajciarsko je na tom lepsie..), pouzivam bezne v Tesco, Billa, Lidl, Shell, OMV, niekedy je trapenie so "spravnym" postupom (najskor bezkontaktne, potom cip - odpoved z podpory Diners), ale napr. v Bille funguje aj bezkontaktne... netusim, od coho to zavisi. Premiove body sa zbieraju relativne lahko, takze za mna aktualne najlepsia volba na kreditku na SK. Dufam, ze to vydrzi :)
memorex31
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 26. 3. 2019 22:08

Ak to cita niekto z Diners:
1) vasa rakuska matka uz ma web prisposobeny mobilom
2) dohodnite sa s Curve, zvysite akceptaciu kariet !!! + hodne ludi teraz dba na kurzy, takze spread 5% a podobne uzernictvo patri do minulosti
alfas123
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků