mSpoření

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 15. 5. 2015 19:19

elfin : už mě to tak nějak přestalo bavit. Všechny akce jsou většinou jen marketingové na pár měsíců a už nějak nemám sílu stále zjišťovat, zda bude třeba tuzemský převod zdarma nebo musím předtím provést 3 platby kartou ale jedině nad 500 korun a zároveň jedině v neděli.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod elfin 15. 5. 2015 20:15

AK: A me to zase docela bavi od chvile, kdy mBank prestala byt moji hlavni bankou a zacal jsem ji vyuzivat jen narazove v "marketingove' lakavych obdobich , nejdriv jako sladkou pomstu za to, ze zklamala moji duveru jako verneho klienta, ale ted uz s usmevem hrace - spocital jsem si, ze mi uz tahle banka dala vydelat vic, nez nektera jina z novych bank, takze na ni hned tak nezanevru :)
elfin
Diskutér

Odeslat příspěvekod guru jára 15. 5. 2015 21:55

Ja prachy na mSporeni nechavam, ostatni banky stejne brzy s uroky klesnou jeste nize.
guru jára
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 5. 2015 02:42

Ano?? Povídej, které :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 16. 5. 2015 06:30

Tak, on má asi pravdu. Sběr to zatím jisti, ale aby brzy nebyla výhra i Expobank, pokud se teprve založí, rok garantuje 1,1.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 5. 2015 04:41

Tak jsem nejprve ještě včera změnil způsob převodu na mSpoření na zaokrouhlování, dnes převedl zůstatek mSpoření na mKonto a částku končící 99 jsem poslal do Equa. Na mSpoření se mi tak převedla koruna, stejně tam bude ještě připsán úrok. Třeba se za pár týdnů situace změní a budu rád i za to procento.
Na účtu nechávám kvůli manželce pár tisícovek protože kromě karty k mKontu má už jen kreditku Citi Life.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 18. 5. 2015 08:26

sorry za asi trivialni dotaz, ale nekolik lidi mi tvrdi neco jineho: do 100000Kc na mSporeni zustava 1% porad nebo jenom pri nejakem obratu kartou? na mBank nic o nejakem povinnem karetnim obratu nemuzu najit...
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 5. 2015 08:44

Není tam žádná podmínka, když se podíváš do úrokového lístku: http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... tualni.pdf, tak tam uvidíš podmínku jen u SÚ eMax Plus (Kreditní zůstatek max. do 100 000 Kč v akci „Váš vyšší zisk“ je úročen sazbou 0,80 % p.a.)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 18. 5. 2015 09:15

ok, diky moc. 1% neni zadny zazrak, ale jinde to neni lepsi (Sberbank porad nejsem ochoten zaradit do sveho seznamu)
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 5. 2015 09:30

Tak mi zase přijde méně násilné zaplatit měsíčně 3x kartou nebo udělat obrat 10.000 Kč kvůli 1,5 % p.a. u Equa SÚ Hit než mSpoření nejprve komplikovaně plnit a pak hlídat, jestli zůstatek nebyl překročen, jinak se bude celá částka úročit 0,2 % p.a.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 18. 5. 2015 10:18

fremantle:
Souhlasím, že u Equa bank je to na spořícím HITu lepší kde navíc ty peníze jde kdykoliv zdarma převést na běžný účet. Stejně tak i obyčejný spořící účet se sice pouze mizerným 1% úroku, ale peníze na rozdíl od mSpořeni dostupné bez poplatku kdykoliv.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 18. 5. 2015 10:48

@jannk
Air bank ma na sporicim uctu 1.1% bez jakychkoliv podminek (TOP3 garance).
Equa ma na sporicim uctu HIT 1% bez jakychkoliv podminek.
U Equa HIT je po splneni podminek vyssi sazba 1.5% (prijem nad 10 000 na beznem uctu nebo 3 platby kartou).

Takze mSporeni s 1% je vzhledem ke komplikovanosti tohoto produktu (slozite naplneni, nemoznost vypnout dalsi pripisovani, jen 1 odchozi platba mesicne zdarma, system zadosti apod.) docela mimo hru.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 18. 5. 2015 11:03

Souhlasím že Mspoření je o ničem zrovna nedávno jsem to řešil s kolegou.
Nevím proč, ale nestojí mu za to zakládat si spořící účet jinde. Ani za lepší úrok. Dávat další bance osobní údaje a tak.
Osobně ho moc nechápu
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 18. 5. 2015 11:28

vim, diky ... ale vsechny maji sve (nizke) limity do kterych to plati.
(se sberbank mam problem kvuli jejim vlastnikum, bez ohledu na pojisteni vkladu)
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 18. 5. 2015 11:45

jannk:
Ty limity pro větší úročení můžou být pro některé lidí omezující, ale ne každý je tak bohatý aby mu ty limity nestačily. Pokud má někdo více peněz tak to může rozložit do více bank kde ještě prozatím nějaký "větší" úrok je.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka