GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 7. 2014 19:56

Já jsem se už tady taky ptal na to, jak to bylo se schvalováním v případě (ne)používání Gratisu a více lidí odpovědělo, že Gratis vůbec nepoužívalo, jinak mně ji rovněž zamítli... Ale takovou polobanku jako GEMB už mr.ám, žádat znovu už nebudu (jednou mi už KK zamítli při sjednávání GE Gratis), možná bych se nechal přesvědčit až bude nějaká akce na KK Gold zdarma (aspoň tak na rok, využil bych ji asi kvůli Priority Passu).
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod honzik28 18. 7. 2014 15:11

Ještě k poplatku za změnu PINu, dnes jsem dostal odpověď, tak jen pro ostatní ať se nespálíte jako já, zřejmě jsem málo studoval ty podmínky pod čarou :-)
GE:
děkuji za Vaši zprávu. Prověřili jsme naúčtování Vámi zmíněného poplatku za změnu PINu u kreditní karty. K jeho naúčtování došlo oprávněně, dle produktových podmínek.

Aby byla změna PINu zdarma, musí být provedena do 30 dní od podpisu smlouvy (tuto podmínku jste splnil) a zároveň byla klientovi vydána karta dočasná. Tuto podmínku nesplňujete, protože Vám dočasná karta vydána nebyla. Dočasná karta je vydávána expresně, při zrychleném jednání na obchodním místě, kdy klient obdrží dočasný plast přímo při podpisu smlouvy. Vaše karta byla vydána rovnou jako hlavní – tedy standardní cestou.

Je mi líto, že pro Vás v tuto chvíli nemám příznivější stanovisko, nicméně účtování poplatku je v souladu se smlouvou a platným sazebníkem.
honzik28
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Millhaus 18. 7. 2014 15:54

me se to stalo taky,ale pri zrizovani karty v bance nemeli tu docasnou,takze mi to vratili
Millhaus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 7. 2014 16:23

Manželka dočasnou dodatkovou kartu nedostala, až poštou přišla ta trvalá a i tak nic za změnu pinu banka neúčtovala.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 20. 7. 2014 07:04

V IB jde vidět zůstatek pro hlavní a dodatkovou kartu zvlášť? A výpisy jsou taky dva? Jde nastavit pro dodatkovou nějaký limit? Dodatkovou vyřídím sám a nebo musí drahá do banky se mnou? Je zdarma?
Díky.
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 7. 2014 08:57

Zůstatek je společný, výpisy také, ale je v nich oddělené co bylo placeno kterou kartou. Pro dodatkovou kartu musíte oba společně.
Limity je možné nastavit pro každou kartu zvlášť. Dodatková karta je zdarma.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 30. 7. 2014 19:32

nemá někdo skusenost s nejakou retenci u Ge kreditky při ruseni? nejde me o poplatek za vedeni,ten nemam ,spise nejaky bonus jako u Citi - 500kc?
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 31. 7. 2014 07:07

Já KK GE vždycky rušil, když mi končilo bezplatné období a jediné, co mi nabídli, byl další rok vedení zdarma, jinak nic.
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 31. 7. 2014 07:14

Alespon neco.
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod deepman 2. 8. 2014 19:00

myšpulín píše:Tak potvrzuji, že lze u Agipu kombinovat slevu 7 % na MoneyCard Plus a 1Kč na litr paliva od O2.

Tak mě dneska při tankování nevzali slevu od O2 a současné MoneyCard Plus
Podle toho, co uvádí na webu mají pravdu: https://www.beneplus.cz/nabidka/-/nabidka/274
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 8. 2014 19:15

Neměli by to vzít, ale u nás to pokladna normálně vezme.
Když byla akce myčka využil jsem taky vše, O2 slevu, platba kartou prošla (banka vrátila 7 %) a dostal jsem i lístek na myčku za letáček.
Asi mají u nás blbě nastavené pokladny. Vyzkoušeno na dvou Agipkách v Kladně.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 2. 8. 2014 20:06

Kde je na Kladně ještě Agip s myčkou?.Jezdim k Agipu a co vim,tak ta velká u Kauflandu myčku má,ale ta malá u nádraží myčku nemá. Kde je jště Agipka s myčkou.? :-)) ;-) Dík.
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 2. 8. 2014 21:07

To není nastavením pokladny. Tyto kombinace mají hlídat pokladní pump Agip. Takže záleží na pokladním. Tip: přelepit na kartě logo bene+
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 11. 8. 2014 17:31

Tak dnes O2 výhody + GE kreditka opět na Agipu prošlo.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 8. 2014 18:44

U webové prezentace GE KK se píše, že podmínky zvýhodnění jsou součástí smluvní dokumentace. To je sice milé, ale rád bych si to přečetl už teď. Těch 6% z Globusu na půl roku by mě celkem lákalo, pokud je k tomu za internetové platby ještě vratka 1%. Za vedení by se první rok platit nemělo a kartu, předpokládám, půjde po půl roce vrátit. Mýlím se?
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka