GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 19. 8. 2014 20:07

nálepku nevím, ale dodatková karta může být a je zdarma. Já kartu nedostal, tak jsem tam zašel s otcem a karta je vedena na jeho jméno a já mám vydanou dodatkovou pro sebe
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 8. 2014 21:05

Jo manželce jsem dodatkovou kartu zařídil následně taky.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 8. 2014 21:15

A musela být u toho manželka osobně? Mně u přepážky slečna řekla, že mám přijít s přítelkyní, pokud chci pro ni dodatkovou kartu. Ale možná je to mezi manželi jinak. No, další důvod... :D
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 8. 2014 21:46

Museli jsme u toho být oba, zařídili jsme to o víkendu v Globusu na pražském Zličíně kde má GE pobočku.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 19. 8. 2014 22:39

PatrikChrz píše:Jo, GE to fakt umí. Bez jakéhokoliv potvrzení na místě při první návštěvě karta na 50 tisíc :)

Nakonec mi GE neprošla. Ale Citi life ano v letní akci
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 8. 2014 10:10

Dočasnou kartou nejde platit po netu. Alespoň se mi to nepodařilo. Aktivaci plateb v IB si zatím nemůžu zapnout, protože po přihlášení mě IB informuje, že pro jeho aktivaci mi přijde kód poštou.
Trošku vada na kráse.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod pan Y. 20. 8. 2014 22:14

Dočasnou kartou jde platit na internetu. Internetové platby jsem si aktivoval hned ten den, kdy jsem dočasnou kartu dostal a v ten den také provedl první platbu přes internet. Vše zafungovalo.

Co se týče aktivačního hesla, tak to slouží k aktivaci karty po telefonu (při aktivaci přes IB se nevyužije) a dále pak slouží jako heslo pro komunikaci s infolinkou při nastavování parametrů (třeba limity, aktivace internetových plateb, 3D Secure, apod.) přes infolinku. Toto heslo funguje v GE k jednotlivým (kreditním) kartám, tzn. pokud jich někdo má vícero, tak ke každé kartě je jiné. Je ho možné měnit a nastavit tak pro všechny karty stejné.

Co mě u GE kreditky vadí, že možnost nastavit PIN je jen na hlavní kartě. PIN není možné změnit ani na platební nálepce ani na NFC kartě k mobilu :hmm:
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 8. 2014 19:38

Já si musel platby na netu povolit v IB, kód pro jeho aktivaci přišel dnes, dva dny po založení. To se mi líbí.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 1. 9. 2014 11:17

Tak jsem si dneska taky zřídil GE kreditku, měl jsem asi štěstí na bankéřku, trvalo vše asi jen 40 minut, žádné potvrzení nechtěli, technika jim fungovala, takže pohoda...
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 1. 9. 2014 18:22

To celých 40minut něco bankéřka dělala nebo se třeba čekalo na centrálu až kartu schválí?
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 9. 2014 18:38

já tam byl 30 minut a bankéřka pořád něco dělala
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 1. 9. 2014 18:58

smajlik2 píše:To celých 40minut něco bankéřka dělala nebo se třeba čekalo na centrálu až kartu schválí?

no skoro furt něco dělala, chvilku trvalo než přišla s kartou a než to schválili na centrále, hluchá místa jsem využil k otázkám, která nám zde na fóru nedají spát :)
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 2. 9. 2014 10:32

Já tam byl asi 2h, ale bylo to i se založením účtu. Pořád dokola něco podepisovat přes ten jejich SignPad, no..příště bych si to možná rozmyslel :)

Jediné pozitivum vidím v tom, že kreditku člověk dostane hned, na počkání. Limit 75 000 je taky v pohodě. Ale abych ji nevychválil, bankovnictví mi padá (hodí chybu) při dotazu na zaúčtované transakce. Přikládám to tomu, že se jedná o dočasnou kartu. Disponibilní limit se mi totiž snižuje u té KK, na kterou ještě čekám.
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 2. 9. 2014 12:01

filas81 píše:Tak jsem si dneska taky zřídil GE kreditku, měl jsem asi štěstí na bankéřku, trvalo vše asi jen 40 minut, žádné potvrzení nechtěli, technika jim fungovala, takže pohoda...

Potvrzení nechtěli?.Máš u nich učet kam ti chodí vejplata?. ;-) Takovou hodnou bankéřku, která nechce potvrzení bych si přál taky. :-))
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 9. 2014 12:21

Tak normálně GEMB potvrzení nechce, když tam dostávají půjčky i různí asociálové, kteří chtějí splácet kreditku konstantní částkou. To asi mají jen vytipovaný okruh klientů, od nichž neprojde bez potvrzení nic - holt nejsi cikán s invalidním důchodem, máš smůlu, žádné GE. A jako odměnu ti za žádost o KK zapíšeme do bankovního registru i zamítnutou půjčku na 400.000 Kč, o kterou jsi nikdy nežádal.
fremantle
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka