GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 10. 2014 17:54

za platby přes internet vrací, ikdyž je to v eurech, to mám vyzkoušeno (je pravda, že to bych měl asi omezit, k tomu jsem se zatím nedostal, abych si vybral nejvhodnější kartu z těch co mám na cizoměnové nákupy přes internet, tak automaticky beru kreditku)
stejně tak jsem zkoušel malou zkušební platbu ve slovenských potravinách (mám kartu s bonusem 4% na potraviny) a tam nebyl žádný bonus
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 10. 2014 18:57

:oboze Vem do ruky debetku kterékoliv banky (teda samozřejmě kromě mBank či Citibank), i po vratce proděláváš cca. 0,6 %, na každém euru klidně 15-20 haléřů... pokud ostatní karty už máš jen debetky, tak je to úplně jedno, nejlepší nenajdeš, všechny jsou úplně stejné (= špatné, ale pořád lepší než zlodějská GEMB)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 10. 2014 19:47

problém je, že právě jsem měl tu debetku s penězi jen tu mBank :D takže to mi bylo jasný, že kreditka lepší už jen z toho pohledu, že to stejně zaplatím až později a né hned ze svých peněz

ono když se jedná o částky kolem 3 dolarů, tak to problém stejně není. to mnohem víc tou kreditkou za ten měsíc získám.

každopádně tady je to OT a já se na to podívám v klidu sám
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 6. 10. 2014 14:12

U dodatkové karty se limit nastaví při zřízení v bance? Jde pak v IB měnit třeba až na nulu?
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 7. 10. 2014 05:59

smajlik2 píše:U dodatkové karty se limit nastaví při zřízení v bance? Jde pak v IB měnit třeba až na nulu?

Limit se schvaluje při zřízení v bance. V IB pak jde měnit až na 1 Kč, nulu to nebere.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 14. 10. 2014 19:08

nezkoušel si někdo zažádat u GeMoney o kreditku MoneyCard plus i gold zároveň? Mám Plus kreditku na starší akci a přemýšlím, že bych zkusil tu goldku na vratku 10% z netu
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 14. 10. 2014 21:06

Akce se týká pouze kreditky Plus. Na goldce akce není, alespoň podle GE webu.
gekkon
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 14. 10. 2014 21:14

máš pravdu, to jsem přehlídl
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod pan Y. 14. 10. 2014 22:41

Podle infolinky by mělo být možné mít dvě MoneyCard Plus, ale nechce se mi tomu moc věřit, jiná operátorka říkala opak.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 10. 2014 06:46

Asi to tu už někde bylo, ale nemůžu to najít. Platil jste někdo s GE kreditkou MoneyCard Plus v Makru? Bralo se to jako potraviny s bonusem 4%? Díky.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 10. 2014 07:13

makro.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 10. 2014 08:11

Díky, Patriku.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 4. 11. 2014 17:35

Zajímalo by mě, jaký je ideální klient pro GE money bank. Žádal jsem si o kartu MoneyCard Plus, samozřejmě kvůli bonusům..Na netu byla předschválena (jak jsem se dozvěděl, to je prý skoro každému, aby ho nalákali na pobočku). Mám 20 t čistého, což je u nás v MS kraji bohužel nadprůměr a jedinou kooperativa KK s rámcem 20 tisíc, jinak žádný jiný úvěr...V životě jsem splatil několik půjček (většinou předčasně), nikdy jsem se neopozdil. Banky (mám konto u 4) se předhánějí, kdo mi poskytně půjčku...Přesto mi nebyla KK schválena. Chápu, že důvod nemůžou uvést. Mě napadá jen to, že jsem nedávno rušil KK citibank a asi necelého půl roku zpět jsem si žádal o mall citi KK, ale tu mi neschválili, protože jsem v té době měl u citi jednu citi life. No a dva měsíce zpět mi schválili tu kooperativa KK. Možná to se jim nemuselo líbit, těžko říct..Každopádně, jak si vzpomenu, co kdysi dávali za půjčky lidem, tak si říkám, že se ani nedivím, že je U GE tolik dlužníků, když odmítají lidi, co by spláceli a dávají půjčky těm, co splácet nebudou, protože jsou vesměs už předluženi...Toto mi potvrdila i paní na pobočce, že má GE hodně dlužníků..Paní na pobočce byla z toho, taky hodně překvapená, že mi to neschválili a dokonce volala někde na centrálu, jestli nemají někde nějakou chybu..Jinak jsem chtěl pouze 20 tisíc (předschválených jsem měl 51)
Tak jsem si zažádal o mall KK...
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod nod32 5. 11. 2014 08:53

hannys85:
zadal jsi KK MoneyCard pres svoji Internet banku (IB),nebo primo z webu?
Ja mam nabidku KK primo v IB.
Nevite nekdo jestli nabidka KK v IB ma vetsi vahu pri vyplneni zadosti a jeji pripadne schvaleni,nebo je to jen ztrata casu s vyplnovanim online formulare,protoze opravdova zadost a schvaleni KK probiha vzdy pouze na pobocce GE.
nod32
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 11. 2014 09:02

hannys85 píše:Zajímalo by mě, jaký je ideální klient pro GE money bank.

Cikán s invalidním důchodem. Zkus insolvenční rejstřík a typicky české jméno Kotlár...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka