GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hannys85 5. 11. 2014 10:48

nod32 píše:zadal jsi KK MoneyCard pres svoji Internet banku (IB),nebo primo z webu?

Já u GE nic nemám, takže jsem zažádal z webu...Největší sranda byla, že mi ještě přišla sms, ať se nezapomenu dostavit na pobočku, že mi byla předschválena kreditka + jsem měl i telefonát z call centra s tím samým sdělením, ale na pobočce mi řekli NE. Takže opravdu skvělý systém..Možná paní někdě do žádosti napsala, že jsem ji sdělil, že chci tu kreditku jen kvůli bonusům a bez. období a že jim nehodlám platit žádné úroky a poplatky...Nakonec možná i v bankovním registru vidí měsíční platby, takže jim mohlo být nejspíše jasné, že na předchozích kreditkách jsem platit částky bezúročného období. To je, ale jen má domněnka. Protože tady na fóru jsou uživatelé, co mají X kreditek, díky bonusům :-) a v pohodě dostávají další...
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 5. 11. 2014 11:27

Tomáš Marný píše:že chci tu kreditku jen kvůli bonusům a bez. období a že jim nehodlám platit žádné úroky a poplatky

To asi ne, to bylo to první co jsem jim tam tenkrát řekl. A to jsem tam také neměl ani účet.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 5. 11. 2014 17:54

hannys85 píše:Možná paní někdě do žádosti napsala, že jsem ji sdělil, že chci tu kreditku jen kvůli bonusům a bez. období a že jim nehodlám platit žádné úroky a poplatky...

To určitě né, já když jsem ji zakládal, tak jsem si říkal, že asi vypadám jak z pomocné školy.
Paní mne sama upozorňovala - a tady je úrok, ale vy to musíte zaplatit do toho data, protože ten úrok je vysoky a je nesmysl ho platit, tu kreditku máte kvůli bonusům. A dá se vybírat z bankomatu, ale to nedělejte, je tam vysoký poplatek a ještě se to hned úročí. A karta je na rok zadarmo a potom se platí, tak si do kalendáře dejte upomínku ať se za jedenáct měsíců stavíte a uvidíme co bude.
Nevím jak jsou z ní nadšení její manažeři, ale u mne teda (díky ní) GE hodně stoupla - a není to vyjímka, žena zakládala o cca měsíc později u jiné - a totéž.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 5. 11. 2014 18:06

libol: Úplně stejný přístup měl osobní bankéř také v mém případě, když jsem si na pobočce žádal o KK Money Card Plus...
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 5. 11. 2014 18:25

u nás na pobočce to stejné, když jsem tam byl s dalším členem rodiny zakládal již druhou kreditku během týdne, tak se paní nejdříve divila, pak už pochopila, když jsem říkal, že každý budeme mít jiné zvýhodnění a vzájemně jsme si nechali vystavit dodatkové karty, aby každý z nás mohl využívat obě výhody (dle nákupu vytáhne jednu nebo druhou kartu), takže souběžně a zcela bez poplatku využívám 5% za starých podmínek na benzín a potraviny, druhá karta dává 10% na internetové transakce
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 11. 2014 18:58

libol píše: To určitě né ...

U nás totéž, dokonce na dvou různých pobočkách. I jsem byl překvapen jejich informovaností. Přesto ale GE jako banka u mne příliš nestoupla.

tomasvlasak píše: ... takže souběžně a zcela bez poplatku využívám 5% za starých podmínek na benzín a potraviny, druhá karta dává 10% na internetové transakce

Bohužel, u nás došli lidi. Říkám furt, že by se mělo uzákonit mnohoženství. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 5. 11. 2014 19:17

vzhledem k tomu, že těch 10% nabíhá do 500 kč velmi rychle a tím spíš teď před vánocema, tak je pravda, že další kartu na internetové transakce bych uživil, ale tu na potraviny a benzín většinou ani celou nevyčerpám

P.S. nevíte někdo jak dlouhou mají platnost poukázky v kauflandu? koupit vždy na pokladně koncem měsíce takový obnos, aby z toho byl maximální bonus a začít tím platit až bonus už mít nebudu
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod XRPD 5. 11. 2014 19:31

XRPD
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 5. 11. 2014 20:06

tak to je perfektní, ještě kouknu zda má něco podobného i Lidl, Penny a Tesco a budu koncem měsíce nakupovat do zásoby :D ... jen abych pak měl reálné peníze na zaplacení celé útraty kartou :D

dle infa na webu to lze koupit v penny, lidl nemá nic a v tescu to chtějí platit hotově (nemáte někdo vyzkoušené reálně?)

případně nějaký jiný tip, jak dočerpat zbytek bonusu, který nevyužiju běžným nákupem?
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 11. 2014 20:30

tomasvlasak píše:P.S. nevíte někdo jak dlouhou mají platnost poukázky v kauflandu? koupit vždy na pokladně koncem měsíce takový obnos, aby z toho byl maximální bonus a začít tím platit až bonus už mít nebudu

Dobrej tip. :idea:
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 5. 11. 2014 21:18

Nejlepší poukázky mají v Intersparu. Platí rok od aktivace a postupně se dá limit vyčerpat. Nemusíte jako v Kauflandu vyčerpat na jeden jediný nákup. Navíc kredit lze zjištovat přes internet on-line!
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 11. 2014 22:31

Jenže Interspar je kde? Ano, správně, až tam...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 6. 11. 2014 01:12

Souhlasím...Kdyby to "nezkurvili" hned na začátku, tak to byl a je velmi dobrý řetězec. Carefour nasadil také hned na začátku vysoké ceny. Jinak Interspar, Spar, Eurospar je v Rakousku jeden z nejlepších obchodních řetězců. Pečivo měli luxusní.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 6. 11. 2014 07:36

V lidlu vcacej hotovost, průmyslové zboží má 30 dní na vrácení.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 6. 11. 2014 08:31

nj,ale kupuj tam plnej kosik kramu po 500 a pak to vracej, peknej vopruz :(
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka