GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod avathar 17. 11. 2014 21:19

fikyyCZ píše:avathar: jj, dela to 625 :)

Jak kdy, podle toho, o kolik prestrelis hranici a jestli náhodou nepadnes na bene+ partnera...
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod jasno1 18. 11. 2014 09:42

Je nějaký limit na měsíční vratky od partnerů mimo akci 4% zpět za nákup potravin a benzínu?
Měl bych dostat od jednoho partnera zpět něco přes 600,-Kč.
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 11. 2014 10:06

Není.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 18. 11. 2014 20:46

Používáte někdo platební nálepku k KK? Kam jste si to nalepili? Dávají to zadarmo nebo je tam nějaký poplatek? Má to nějakou nevýhodou?
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod pan Y. 18. 11. 2014 23:32

Nálepka ke KK je zdarma. Nalepeno na zadní kryt mobilu. Na nálepce není možno zvolit nebo změnit PIN.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 23. 11. 2014 02:50

Neměl jsem u nich účet,žádost kk neprošla.Nebo zkusit jinou pobočku.tůnyní jseem si v ge založil BU je to třeba o to snaší kk získat,stačí mi malý limit
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 25. 11. 2014 20:27

GE v rámci slevového programu na všech platebních kartách má již několik týdnů soutěž, ve které se mi podařilo jednu denní výhru vyhrát, jak přesně to v mém případě vypadá a více info najdete na mém webu

Výhra od BENE+ dorazila
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod peteho 27. 11. 2014 09:46

a hlasoval jsi pres SMS ci web? na kolikaty pokus :)
peteho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 27. 11. 2014 09:50

v rodině jsme vyhráli celkem 2 (ze 3 osob s GE kartou :D ). Otec vyhrál na první pokus přes sms, já asi na 4. (o týden později) přes web ... ještě zkoušela máma a kombinaci sms i z webu, ale asi na 13 dalších poukusů už nevyhrála
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 11. 2014 17:47

Minulý víkend mi terminál v Globusu opakovaně odmítl transakci GE kreditkou a manželčinou dodatkovou šlo zaplatit a dnes odmítl terminál v Tescu opakovaně její kartu a musela použít jinou.
Nevíte čím by to mohlo být? Neměl jsem od té doby příležitost platit tou kreditkou. Přemýšlím jestli volat do banky nebo to ještě zkusit.
Limity to není.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 28. 11. 2014 19:03

Bezkontaktne nebo kontaktne?
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 11. 2014 19:22

Bezkontaktně, pravda měli jsme to asi zkusit kontaktně. Ale když na tebe ta pokladní kouká jak na jiný socky co taky tvrdí, že na kartě mají peněz dost... :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 28. 11. 2014 19:58

Neměli jste v předcházejícím období hodně bezkontaktních plateb v řadě bez PINu?
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 11. 2014 20:25

Tak někdy mám i víc plateb bez pInu krátce po sobě. Tak kdyby chtěl terminál PIN tak si o něj řekne?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 28. 11. 2014 20:52

Mně si u bezkontaktní GE Money debetky o PIN terminál neřekl. Při pokusu o platbu hlásily terminály chybu. Prošťouchlo se to až s použitím PINu na POS terminálu.

Kartu jsem jeden čas používal záměrně pouze a jen na bezkontaktní platby bez PINu - tj. na platby do 500 Kč na terminálech.
Havers
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka