GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 3. 10. 2015 08:50

iguka píše:zkus Cetelem, pokud půjčku dostaneš, vyjde úrokově podstatně lépe

Tu sem zkoušel obvolávat ještě před EQua bankou. Zvednul to znuděnej kluk ,hrozný prodlevy než začal mluvit. A když sem mu řekl o příjmu že nemam pravidelný,tak řekl je mi líto.Jinak ještě sem jim tam pak zkoušel psát na cetelem@cetelem.cz a nevim jestli ten email funguje,ale vrací se mi ten dotaz zpět nezodpovězený. :hm
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 3. 10. 2015 10:01

Funguje globus vratka na ge kartách i na globus pumpách nebo jen v obchodě?
Tak nic, už jsem našel, že na pumpy se to nevztahuje.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 3. 10. 2015 10:40

Akciový Klokan píše:Nevím jestli to tady už nebylo, snad ne .....

Vážená klientko / Vážený kliente,

dovolujeme si Vás informovat, že dochází k úpravě Podmínek věrnostního programu bene+.

S účinností od 1. 12. 2015 rušíme vyplácení 1 % zpět z nákupů uskutečněných kreditní kartou mimo síť partnerů bene+.

Ostatní výhody Vaší kreditní karty zůstávají

Nadále jste účastníky věrnostního programu bene+, který je nejrozšířenějším věrnostním programem na platebních kartách v České republice.

Stále tak u více než 200 partnerů bene+ získáte až 30 % zpět z Vašich nákupů kartou!

S bene+ dostáváte víc než 1 %! Například v těchto obchodech:

Globus (potraviny) 2 % Datart (elektronika) 2 %
BENU (lékárna) 4 % Fischer (zájezdy) 6 %
Marionnaud (parfémy) 10 % Pompo (hračky) 5 %
CineStar (síť multikin) 10 % Neoluxor (knihkupectví) 6 %

kde jsi to četl, nemůžu to nikde najít
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 5. 10. 2015 12:08

Tak to chci udělat,že splatím GE KK celou,zatim si jí nechám.A splácet budu pujčku od Equa banky. Co myslíte je to dobrá volba?.Nikde mi pujčku s urokem 9% nedají :hm a k lichvářum nejdu.A předělávat na GE Plus nemá cenu,karta je zkrouhlá tak,že se vubec nevyplatí. Ale zas je tu problém s tou KK fix.V podmínkách mají,že když se nevybere alespon 3000Kč/měsíc,platím za ní poplatek,pokud sem to pochopil.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 10. 2015 12:26

franko_cz píše:Funguje globus vratka na ge kartách i na globus pumpách nebo jen v obchodě?
Tak nic, už jsem našel, že na pumpy se to nevztahuje.

Tohle lze obejít tím, že si pořídíš dárkovou kartu (či jak se to jmenuje), nabiješ jí v "potravinách" na infu (vztahuje se vratka 2%) a zaplatíš s ní u pumpy.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Bond2 5. 10. 2015 16:49

drkarel píše:Tohle lze obejít tím, že si pořídíš dárkovou kartu (či jak se to jmenuje), nabiješ jí v "potravinách" na infu (vztahuje se vratka 2%) a zaplatíš s ní u pumpy..

https://www.globus.cz/brno/sluzby/darkove-poukazy.html :hm ? A jak zjistím kolik na ni mám zůstatek ?
Bond2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 5. 10. 2015 16:52

Ja jsem resil podobnou situaci refinancovanim kreditky prostrednictvim kreditky zuno, vyhoda je ze jde splacet penezma, ktery jsou na ni poslany jako splatka. Tedy splatit, druhy den vybrat na ucet v zuno a opet splatit, skoda ze se musi den pockat. Pokud je na ni malo penez, musi se zacit hned 1. den v mesici a nezapomenout. Nebo tam poslat vejplatu a rychle protocit.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 10. 2015 16:56

Bond2: Upřímně, nevím. :-) Já si to sledoval sám. Nejspíš Ti to řeknou na informacích (vyčtou to z karty - je to plast s magnetickým pruhem, dobíjecí, ale platnost je omezena zřejmě na 3 roky od aktivace = první dobití) a pak asi bude konečný zůstatek na účtence po platbě.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 10. 2015 17:35

Na uctence je zustatek vzdycky zobrazen..dobry napad, taky to tak zacnu praktikovat..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 10. 2015 17:37

jinak karta je zdarma a lze opakovane dobijet i na pokladne..nemusi se na informace
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 6. 10. 2015 11:05

avathar: Já nechci další KK a upřímně by mi jí ani neschválili :-- Mam jít do té varianty od EQUA banky?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 7. 10. 2015 13:12

Ten urok mi nastavili u té pujčky na 24% p.a. Mam to schválené v IB k autorizaci. KK bych tímhle splatil a zrušil. A pak budu mít jen nížší splátky u Equa,nebo si mam nechat KK a splácet jí a pak si nechat snížit uvěrový rámec na KK?.Potřeboval bych od Vás radu. :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 7. 10. 2015 16:40

marvy:
V žádném případě takovýhle úrok nebrat. By to chtělo více informací, aspoň délka splácení a za jak dlouho si myslíš, že by ses z téhle situace dokázal dostat..
V tomhle případě zaplatíš v prvních splátkách "krvavé" úroky, které budou v nominálu vyšší, než bys platil na kreditce.
Pokud nejsi schopen dostat nikde nižší úrok, tak doporučuju pouze jednu kreditku a časem splatit.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 10. 2015 20:03

marvy píše:Ten urok mi nastavili u té pujčky na 24% p.a.

A k tomu ještě nějaké poplatečky, takže RPSN je kolik?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 7. 10. 2015 23:34

Díky vám kluci, spletl sem se. myslel sem RPSN,je to na 36 měsíců nakonec od Airbanky,udělala v uvozovkách "nejlepší podmínky". Mohu to splatit celé bez poplatku.Zítra se mam stavit na pobočku.
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka