GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 12. 11. 2015 03:06

To ti ted nevim zda za to muze presne Free a Flexi ale uz od driv (Genius konto, pak Genius Active) pred lety me banka tam porad ma blokaci cca 500czk. Netusim zda to je treba tim ze tam clovek ma kontak (nevyuzitej).
Prave ze me to matlo, jelikoz dokupy me to tam ukazovalo s kontakem.
Zde muzes videt sice rok 2009, to tam byla i kreditka do toho tusim nacpana, ale zajmavy je ze blokovanej min zustatek jsem tam musel mit uz pred lety a to jsem nemel zadnej uver, ani kk.

http://oi66.tinypic.com/15s693s.jpg

Tohle me treba vadilo u Fio, tam psali ze jak me prijdou nejaky penize nebo neco, bloknou me 100czk. Zajma me tak, jestli tohle delaj i nektery dalsi banky? mBank treba vubec ne. Jinde nevim nebo jestli to jinde delaj jen kdyz tam covek ma kk / uver netusim.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 12. 11. 2015 05:50

Já měl blokaci 200 a poté, co jsem si zařídil kontokorent, stoupla na 500. Mám GG, ale předpokládám, že to u jiných účtů bude stejné.
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 12. 11. 2015 09:54

me ta blokace taky stve.to maji na pripadnou pokutu nebo proc?
vzdit stejne pokud bych ucet rusil,,tech 200 mi vyplatej.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 12. 11. 2015 11:02

Sorry mozna to bylo jen tech 200, dalsi mohl bejt casem ten kontak...nevim to presne.
To jim je stejne na houby, pokud to nekdo prestane resit nejaky jejich poplatky, tak jim to ta castka moc nepokreje. Normal lidi co maj, tak to stejne zaplatej a ty co nechtej tak ne. Muzou to pak leda vymahat nekde.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 12. 11. 2015 11:59

Právě, proto sem se ptal na co to vubec vyžadujou,když při případném rušení účtu to na pokladně vrátí. :-l Ty co to platit nechtěj, tak jim účet ani neotevřou,když to je podmínka GE.
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod tx999 12. 11. 2015 13:57

Napriklad se tak jednoduse nedostanes do minusu treba pri zmene kurzu u zahranicni transakce...
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DoubleSix 12. 11. 2015 15:18

zdenuz píše:Před dvěma měsíci jsem u GE rušil kreditní kartu, v posledním výpisu stojí:

Vážená klientko, vážený kliente, z uvedené Smlouvy vyplývají dluhy vůči GE Money Bank, a. s., o jejichž výši Vás informujeme tímto výpisem ke Kreditní kartě. Jakmile obdržíme částku konečného zůstatku (celková dlužná částka), zašleme Vám potvrzení o vyrovnání dluhu vyplývajících z této Smlouvy.

Vše jsem samozřejmě uhradil, již je to dva týdny, ale doposud jsem od GE žádné potvrzení neobdržel. Stalo se to někomu? Díky za rady.
Co jsem rušil u nich 2 kreditky, tak mi vždy po doplacení dlužné částky, přišlo poštou potvrzení o vyrovnání dluhu. A v řádu dnů, takže pokud ani po 2 měsících nic nemáš, tak jim zavolej, určitě ti to pošlou znovu.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 30. 11. 2015 10:49

když dnes provedu platbu kartou v obchode, tak pocita se pro to jedno procento den transakce, nebo zauctovani? jestli to ma smysl pro odmenu,ale myslim ze asi uz ne

dik
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eR99 30. 11. 2015 16:36

Den zúčtování.
eR99
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 07Petr 30. 11. 2015 16:49

Jo jo zítra konec s 1% vratkou, na 2% vracení na nákupy v Globuse si ji nenechám, tak v prosinci dám u KK GE Money Card Plus výpověď.
07Petr
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 30. 11. 2015 23:06

Taky bych dal nejradsi vypoved KK Money Card Gratis. Jen jinde chtej casto poplatky za KK a ja si rad jednu nechavam jen tak lezet.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 30. 11. 2015 23:21

Jen to všechno zrušte, ať si nemyslí, že si můžou vyskakovat.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 12. 2015 07:02

GE se k tomu postavila aspoň trochu slušně a odměnu 1% z transakcí uskutečněných ještě koncem listopadu, ale zaúčtovaných až 1.12. dle IB připsala
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 07Petr 2. 12. 2015 07:46

No, já byhc jim moc nevěřil, na 100 % to uvidíš až ve výpise za 12/2015. Třeba ještě nemají předělaný systém IB na 0% vratky.
07Petr
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 2. 12. 2015 09:35

Rušil jsem kartu před 14 dny a k 30.11. nemám po 3 letech vygenerovaný ani výpis. Podle zůstatku můžu asi zapomenout i na vratku za minulé období.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka