GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Bond2 2. 12. 2015 14:58

07Petr píše:No, já byhc jim moc nevěřil, na 100 % to uvidíš až ve výpise za 12/2015. Třeba ještě nemají předělaný systém IB na 0% vratky.

Pravdu máš, BENE+ bonusy mi v IB chyběly ale nakonec ve výpise byly. Ale uvidíme, taky tam mám z víkendových transakcí 1 % bonusy. Datum platby 11/2015 datum zaůčtování 12/2015. Tímto skončila poslední kreditka bez limitů na odměny a to bylo rozhodující (nikoliv kolik % vrací) :'(
Naposledy upravil Bond2 dne 3. 12. 2015 13:13, celkově upraveno 1
Bond2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 12. 2015 15:45

Však Premia taky nemá limit na vratky... Akorát díky týdenním transakčním limitům ji nelze točit donekonečna. :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 3. 12. 2015 09:28

Chci se Vás zeptat k platební nálepce. Ona reaguje jen z jedné tedy potištěné strany? o<:)
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 12. 2015 09:52

Tak zatím mám ověřeno, že nefunguje nalepená na krytu telefonu zevnitř...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 3. 12. 2015 13:03

Funguje z obou stran a dokonce i z druhe strany krytu mobilu (ze nefunguje Tomasi je duvodem jeho mobilu - krytu).
Funkcnost je odvisla nejen od materialu, ale i jeho tloustky a povrchove upravy.
Naposledy upravil milanBrno dne 3. 12. 2015 20:33, celkově upraveno 3
milanBrno
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 12. 2015 13:12

Kryt je normálně plastovej...
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 3. 12. 2015 14:44

Právě,mam ten samej problém,taky mam kryt plastovej a nálepka nefunguje.Když sem před prodavačkou sundal kryt otočil ho k terminálu,platba prošla v pohodě.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 3. 12. 2015 14:57

<OT>A to jsem chtěl někdy krediktu GEMB téměř jen proto, abych si ji nechal vydat jako NFC kartu, abych nemusel řešit podobné opičárny jako lepení nálepek, ale nakonec stejně zkrouhli jak vydávání NFC karet, tak vratky a nakonec jsem se rozloučil i s debetkou na NFC SIM kartě a pořídil si radši LTE SIM.

Škoda, že na vydávání NFC karet aktuálně všechny banky na trhu kašlou...</OT>
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 12. 2015 19:31

Podobne slibovala Fio do konce roku, vcetne kreditek..a jak to dopadlo vsichni vime..pouze dalsi slibotechna na trhu, ktera je kostnata jako mrtvola ve skrini
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 4. 12. 2015 11:44

ještě se chci zeptat,jak daleko od terminálu ván funguje bezkontakt platební karta?. Já ji musím položit až na terminál.S tou platební nálepkou fakt je to divné.Přes plast tlouštky 3mm signál neprojde.? :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 12. 2015 12:00

Ten kryt na telefonu nemá ani 3 mm a neprojde to stejně... Takže je to k hounu, zvenku nálepku nalepit nechci, abych ji někde neztratil a aby každý jouda neviděl, že tam je, a sundavat pokaždé kryt, abych ho mohl s nálepkou položit na terminál, je blbost.
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 4. 12. 2015 13:29

já mám nálepku normálně pod krytem, tlouštka tak 1mm a funguje bez problémů.Telefon se teda musí položit skoro až na terminál ale to je normální. Bacha na to že samolepka funguje jen jednou stranou takže i pod krytem musí být orientovaná potištěnou stranou ven tedy nalepena na baterce a ne na krytu.

Já abych jí mohl později požít i v jiném telefonu sem jí ani nelepil, vystřihl sem jí z podkladního plastu a i se spodkem vložil mezi kryt a baterii, takže ji můžu kdykoli zase vyndat a nebo po sloupnutí spodní vrstvy někam nalepit.
peter23p
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 12. 2015 13:49

Tak to bude možná ono, zkusím ji nalepit na baterku, jestli tedy bude ta lepicí vrstava použitelná...
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 12. 2015 15:15

Jsem dostal v papíru nabídku na KK s vratkou 5% - elektronika (Datart tedy 7%), sportovní zboží, cestovní kanceláře, max. 500,-/M po dobu 4M. Vedení rok zdarma. Platí do 31.12. To je trochu lepší než papírnictví. Ale žrádlo je žrádlo. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 4. 12. 2015 16:15

me rekli na infochatu ge ze je nalepka oboustrana.
s tim vystrihnutim si to vychytal,to me nenapadlo,mel sem to taky udelat.uz sem s ni hejbal a lepidlo drzi porad dobre tak prelepit pujde.
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka