Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 6. 2016 12:44

to ano, ale refundace nákladů na dovolenou je určitě vyšší.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 6. 6. 2016 15:13

Když placený, tak jednoznačně allianz. Kdo je odvážný, tak pojištění v zahraničí, např. v Británii. Pak jsou limity v milionech.... liber.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Michal.Krsik 7. 6. 2016 07:13

Tak mám potvrzené z ČSOB, že salonky jsou nyní jen 4x pro majetile, host nikoli.
Michal.Krsik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DoubleSix 7. 6. 2016 08:40

avathar píše:Když placený, tak jednoznačně allianz. Kdo je odvážný, tak pojištění v zahraničí, např. v Británii. Pak jsou limity v milionech.... liber.
Allianz má bohužel nízký limit u pojištění odpovědnosti. Na jednu pojistnou událost je limit 2mioKč na zdraví a 1mioKč na majetek.
Já volím AXA, kde jsou limity 25/10mioKč.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 7. 6. 2016 09:13

Michal.Krsik píše:Tak mám potvrzené z ČSOB, že salonky jsou nyní jen 4x pro majetile, host nikoli.

Myslíš s Priority Pass a 4x ročně? Já asi půjdu do KK ČSOB World, tam je Praha Terminál 1 za 100,-Kč (s MC Priceless Specials) a salónky ve Vídni zdarma. Bohužel, jak tady někdo psal, asi nelze mít u ČSOB najednou vracecí KK World s 1% a v rámci ČSOB Premium KK PREMIUM KARTU (=MasterCard World Elite + Priority Pass).
07Petr
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 6. 2016 09:44

Bacha na to, že ČSOB karty nevrací na poště!
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod avathar 7. 6. 2016 09:46

DoubleSix píše:
avathar píše:Když placený, tak jednoznačně allianz. Kdo je odvážný, tak pojištění v zahraničí, např. v Británii. Pak jsou limity v milionech.... liber.
Allianz má bohužel nízký limit u pojištění odpovědnosti. Na jednu pojistnou událost je limit 2mioKč na zdraví a 1mioKč na majetek.
Já volím AXA, kde jsou limity 25/10mioKč.

On je ovšem rozdíl, pokud ti někde daj do ruky uctenku pro pojistovnu a musíš zaplatit ihned na místě, nebo kouknou na kartičku pojišťovny a tím to končí...
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 7. 6. 2016 10:28

07Petr píše:Bohužel, jak tady někdo psal, asi nelze mít u ČSOB najednou vracecí KK World s 1% a v rámci ČSOB Premium KK PREMIUM KARTU (=MasterCard World Elite + Priority Pass).
Ano, bohužel obě kreditky současně mít nemůžeš.

-- 7. 6. 2016 11:32 --

avathar píše:On je ovšem rozdíl, pokud ti někde daj do ruky uctenku pro pojistovnu a musíš zaplatit ihned na místě, nebo kouknou na kartičku pojišťovny a tím to končí...
Nebavíme se o tom, že někde v obchodě svrhneš regál s marmeládama. Bavíme se o opravdové škodě.
Ať je to třeba srážka s druhým lyžařem na sjezdovce, kdy ten druhý má vážná zranění a je pár týdnů bez práce. Nebo tvoje děti vběhnou do silnice, kde řidič strhne řízení a zničí nejen svoje auto, ale poškodí i vedle stojící auto/nemovitost.
Tohle opravdu nebudeš hradit na místě. A pro tyto případy je potřeba mít pojištění s dostatečnými limity. A věř tomu, že 1 nebo 2 mio Kč na pojištění ti stačit nebudou.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod xmaster 7. 6. 2016 11:57

Dotaz, co hypotéka přes premium banking?
Zkouším zjistit Erste Premium a ČSOB Premium.
Máte někdo zkušenosti například se sazbami u těchto služeb?
xmaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gekkon 7. 6. 2016 12:24

Existuje moznost nakombinovat Erste Premier s KK Kooperativa? ;-)
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.D 7. 6. 2016 12:33

KKK končí, tak nějak není důvod to dělat.
Dr.D
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 6. 2016 13:39

Nejde, ani s jinými vracecími kartami od ČS (a stejně vratky končí)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod brňák73 7. 6. 2016 17:08

Chtěl bych se zeptat, nepodařilo se někomu domluvit u ČS Premier s bankou na nějakém bonusu ve formě několika výběrů zdarma za měsíc z bankomatů v ČR mimo síť ČS?
brňák73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 6. 2016 19:50

Pojištění odpovědnosti..Prosím nemá někdo po ruce odkaz na podmínky plnění a limity??
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod drozden 7. 6. 2016 20:09

podmínky
Limity jsou:
zdraví/usmrcení: 6
újma na věci: 3
následná finanční újma 1
nemajetková újma 0.15
spoluúčast 500 kč.

Ty limity jsem taky nikde na webu nevypátral, dostal jsem se k nim až přímo na pobočce.
drozden
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka