Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MiASX 28. 4. 2019 14:38

To je ale vul, to je ale kokot, on nechce saskovat s preposilanim 50000 Kc kvuli premiovymu uctu, ale bude saskovat s preposilanim 10000 Kc kvuli beznemu uctu.
:D :D :D
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 4. 2019 14:41

MiASX píše:Ted se rozciluje, ze musi platit poplatek, predtim byl spokojen, kdyz ho pri investicich holili jeste vic. Proste hlupak a jeste k tomu liny, nechce se mu jednou mesicne preposlat 50000 Kc mezi svymi ucty.

Na investice už fakt kašlu, maximálně nějakou minimální částku.
Preposiláni peněz je řešení,ale mohli by na to přijít a je to takový opruz.

Radši budu mít slevu na 3 roky, pak jim řeknu, že účet rušim a oni to rádi prodlouží.

-- 28. 4. 2019 13:44 --

MiASX píše:To je ale vul, to je ale kokot, on nechce saskovat s preposilanim 50000 Kc kvuli premiovymu uctu, ale bude saskovat s preposilanim 10000 Kc kvuli beznemu uctu.

Preposilat 10 000 Kč budu jen do doby, než by Čsob konto Plus bylo úplně zrušeno, včetně karty. Třeba jen měsíc, dva. U Premium bych musel každý měsíc.
anonymni

Odeslat příspěvekod paty07 28. 4. 2019 15:01

A když na to přijdou tak co? Zruší ti účet, který stejně rušíš :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 28. 4. 2019 15:14

Proc delat neco jednoduse, kdyz to jde i slozite. :D
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 4. 2019 16:06

Myslíte, ze je šance, ze mě můj bankéř oplatek za duben vyreklamuje. Částka 900 Kč je dost. Škoda, ze jsem to nevěděl dříve.
anonymni

Odeslat příspěvekod redhaven 28. 4. 2019 16:18

Jj., dost. Já ti poradím, jak jinou banku nebo sázkovku pumpnout o více jen na registračním bonusu, piš do SZ a rovnou svůj mail, pošlu podbrobné info.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod psovod78 28. 4. 2019 17:15

Jak to ma CSOB Premium se sms notifikacemi a automatickym inkasem kreditky? Nedari se mi to najit na jejich webu.
psovod78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Peťo6 28. 4. 2019 17:24

Hlavne duben ešte neskončil, takže tam zajtra pošli 50000 Kč a poplatok vyreklamuješ, keďže podmienka bude splnená. Ale asi strašný problém to tam zajtra poslať a radšej zapísať 3 strany vo fóre :roll:
Peťo6
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 4. 2019 17:45

psovod78 píše:Jak to ma CSOB Premium se sms notifikacemi a automatickym inkasem kreditky? Nedari se mi to najit na jejich webu.
To nemyslíš vážně, že...? https://www.csob.cz/portal/lide/poplatk ... y/poplatky
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod psovod78 28. 4. 2019 17:56

Hm, tak to je marny. EP ma aspon tyhle dve veci zadaco.
psovod78
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 4. 2019 20:26

Peťo6 píše:Hlavne duben ešte neskončil, takže tam zajtra pošli 50000 Kč a poplatok vyreklamuješ, keďže podmienka bude splnená. Ale asi strašný problém to tam zajtra poslať a radšej zapísať 3 strany vo fóre :roll:

Čsob poplatky účtuje za celý měsíc, vždy k poslední sobotě měsíce. Takže poslat 50 000 Kč je pro měsíc květen.

Je šance, ze mě poplatek vrátí?
Mrzí mě to?
anonymni

Odeslat příspěvekod taylor729 28. 4. 2019 20:46

kamarad.michal píše:Mrzí mě to?

Proc se ptas nas jestli te to mrzi?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas3 28. 4. 2019 23:09

PatrikChrz píše:Někde jsem to zahlédl, že tento rok to má být zdarma. Já to založil spíše kvůli těm bonusům. No, vyzkoušíme, uvidíme. V pátek mi dorazila platební karta, na hypertextový odkaz, který mě má do bonusového programu zařadit, pořád čekám.

-- 9. 3. 2019 16:10 --

Je nějaký vývoj u bonusu z neo účtu?
Tomas3
Diskutér

Odeslat příspěvekod doonio 28. 4. 2019 23:18

Tak poslední asi tak 4 strany se nám tu pěkně zaplevili jedním individuem, co neví co chce, a když už to ví, tak se raději ještě zeptá v hračkářství, proč mu berou tu hračku, kterou úspěšně 2 roky zpátky ukradl a neplatil za ni...

Prostě na pobavení super, ale jestli to takhle dělá víc lidí, tak bych nechtěl být tvým prémiovým bankéřem.
Jak se takový lidi mohli dostat až k prémiovému bankovnictví, to nechápu :-D Zlatí přeposílači!
doonio
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 4. 2019 06:15

Tak pro upřesnění, před 2 lety mě byl účet založen a bankéř mi řekl, ze tam dal vyjímku, nesdělil na jak dlouho, jen, ze nemusím nic plnit, že účet bude zcela zdarma.

Najednou výjimka skončila, sám mě bankéř neupozornil, jinak bych se zavčas zařídil jinak. Je jasné, ze bych 900 Kč měsíčně neplatil.

Výjimka nebyla daná písemně, jinak bych si to zapsal do Google, podobně jako konec platnosti občanský či řidičáku.

Zkusím požádat bankéře o storno. Je myslíte nějaké šance?

Službu jsem neukradl, bankéř mi ji za investice nastavil zcela sám a říkal, že budeme v kontaktu, když bude změna.

Bohužel se neozval od prosince. Hned rano mu volám.

Mrzí mě, že služba Premium a bankéř nemá péči o klienta, aby se třeba sám ozval a upozornil mě, že jenutné, abych tam přišel.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka