Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 5. 2019 20:43

slavo963: a sakra tak to nic, mam za ukol totiz jedno z toho vybrat a rict to pak bankerce...asi dam teda ty internet rizika. Podle toho co tam pisou, se divim ze jsem do dnes dokazal vubec existovat a neco zaplatit online bez pojisteni :(
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 2. 5. 2019 21:22

To je pojištění právní ochrany řidiče. Ne nějaké právní konzultace.

Pojištění právní ochrany řidiče Vám nabízí ochranu a prosazování Vašich oprávněných právních zájmů při řízení jakéhokoliv motorového či nemotorového vozidla do 3,5 t

Takže já mám taky ty internetová rizika (odpovědnost mám s pojištěním domácnosti na 25 milionů).
tmx643
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 5. 2019 22:34

Já jsem využil pojištění právní ochrany řidiče.
Policistka mě chtěla obvinit a jejich právník mě z toho vysekal bez trestu. A bylo to fakt rychlý.
Když jsem viděl u soudu co si najala protistrana tak jsem se nestačil divit. Taky to měla zdarma, ale kvalita byla katastrofální.
Původně jsem měl taky odpovědnost na vyšší limity než máme u baráku s Allianz ale dobře jsem to změnil.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 2. 5. 2019 23:44

Audiobullys asi trochu kecáš, stát si nenajímá něakou ochranu zdarma k pojistce, úřad má na zastupování své koně z interních zdrojů. Pokud spácháš přestupek řeší to úřad proti tobě, pak jde na kraj -> správní žaloba u NSS -> ÚS. U trestných činnů je ten workflow lehce jiný, ale pořád stojíš proti státu.

Já šel do odpovědnosti. Přestupky si řeším sám, rizika jsou do výše těch 50 € a odpovědnost zatím nemám nijak pokrytou a může to být ranec.

K založení: Paní jsem rovnou řekl, že se vyznám, že to se mnou nemusí procházet. Když došlo na PP a řekl jsem jí, že to budou měnit na Lounge Key, řekla, že co tady dělám, že si můžu sednou rovnou místo ní :mrgreen:
Pak už jsme řešili jenom ten kopec papírů. Pokecali jsme si o hovadinách. Rozhodně daleko lepší přístup než RP, kde je od začátku cítit silný tlak na prodej investic.

Bohužel nešla založit KK, tak jsem byl lehce smutný, vyplnit jsem nějaké lejstro a budou to řešit jinak.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 5. 2019 10:26

Právník byl nasmlouvany od ČSOB přes Axa pojišťovnu.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 5. 2019 10:49

Předpokládám, že v rámci cestovka od ČSOB se pojištění storna nevztahuje na ubytování přes booking. Předpokládám správně?
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 3. 5. 2019 11:26

audiobullys píše:Právník byl nasmlouvany od ČSOB přes Axa pojišťovnu.

Ten tvůj určitě ano, ale ptám se na protistranu, tedy úřad.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolicek 3. 5. 2019 14:27

Ahoj, mam v planu si zalozil Premium konto u CSOB, jelikoz u nich mam velkou hypoteku, takze podminky splnuji, takze proc ne, ze?
Chtel jsem se zeptat ohledne Priorty pass/Lounge key, jestli ma smysl cekat az se to zmeni, nebo to vyjde nastejno. Diky.
kolicek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 3. 5. 2019 14:40

nemá je to stejné, resp. mě přišel Priority pass lepší, protože měl v portfoliu pro mě lépe využitelné salonky (LAX), ale to je individuální a někdo má naopak lepší výběr v Lounge key. Lounge key appka je s možností uložit oblíbené salonky/letiště je vcelku povedená, lounge key kód lze nahrát do Wallet aplikace v iPhonu/Apple Watch a prokazovat se tak jednoduše u vstupu do salonku. Priority pass ma vlastní fyzickou kartu.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolicek 3. 5. 2019 14:46

Diky za rychlou odpoved. Tak ja si tam zavolam a objednam se. Ucet u nich mam, takze pocitam akorat zmeni ten stavajici na premium.
kolicek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 5. 2019 17:31

paty07 píše:
audiobullys píše:Právník byl nasmlouvany od ČSOB přes Axa pojišťovnu.

Ten tvůj určitě ano, ale ptám se na protistranu, tedy úřad.

Protistrana si zvolila zdarma nějakou bývalou policistku v nakým zdarma sdružení ochrana práv řidičů , ani nebyla členem advokátní komory.
Hlavně že to měla zadarmo a nevzala si ani 10 tisíc ode mně
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 3. 5. 2019 17:41

Tak co to mektas o obvineni policistkou? :D
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 5. 2019 22:45

Chci se zeptat, jit ci nenit? Hrozi mi v pripade ignorace vypoved? :(
Erste email od osobni bankerky...

ráda bych Vás požadala o návrh termínu schůzky v prostorách Erste Premier, neboť od našeho předchozího setkání uplynula již delší doba.

Jedním z témat je ověření, zda a jak jste spokojen se stávajícím nastavením služeb Erste Premier České spořitelny.

Dále bychom rádi znali Váš názor a důvody pro využívání této služby. Česká spořitelna Erste Premier nyní vrámci systémového řešení vyhodnocuje využívání účtu, zejména s ohledem na skutečnost, že jedním z účelů služby Erste Premier je aktivní spolupráce a s tím spojené aktivní bankovnictví v oblasti např. financování či správy investic.

Tohle je fakt za trest, takze to uplne zdarma neni, kdyz potom lidi litaj na pobocku :(
Jenze aby nekdo bankam plnil jejich podminky, to musej nabidnout vic, jinak na ne kasle a muze mit normalni ucty jinde a bez podminek :)

-- 5. 5. 2019 21:48 --

tmx643 píše:To je pojištění právní ochrany řidiče. Ne nějaké právní konzultace.

Pojištění právní ochrany řidiče Vám nabízí ochranu a prosazování Vašich oprávněných právních zájmů při řízení jakéhokoliv motorového či nemotorového vozidla do 3,5 t

Takže já mám taky ty internetová rizika (odpovědnost mám s pojištěním domácnosti na 25 milionů).

A vedel bys me poradit, co vlastne zahrnuje toto?
Pojisteni obcanske odpovednosti
tj je to fakt jen na situace, treba jede nekdo na sjezdovce, srazi se s Nemcem, ten ho zaluzuje za ujmu na zdravi a poskozeni? :) Tedy pripadne na jake jeste situace bezne tady v CR se toto muze vztahovat?
:(
Takze porad vaham, zda Internet rizika vs odpovednost? :hm
pozn. ridic nejsem
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 5. 5. 2019 22:58

pobočka? :D
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 5. 5. 2019 23:04

Na řidiče mi říkal bankéř, že to sjednával jednou pro pána, co najezdí 150 000 km ročně. Jinak že tam moc nevidí využití.

Odpovědnost bude mít hromadu výjimek, ale jde o věci jako sražení člověka na lyžích, poškodíš půjčené lyže / kolo, tvůj pes někoho pokouše nebo něco zničí, ty nebo tvé dítě něco rozbije v obchodě, atd.
Pokud to nemáš k pojištění domácnosti, tak je to určitě dobrá věc, minimálně pro klid duše.
Jak to je v praxi, když třeba děti venku blbnou a poškodí cizí auto (nemyslím záměrně, prostě při hře), to nevím.
tmx643
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka