Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 6. 5. 2019 07:02

Len pre info, obvykle vynimky su prave na pozicane veci a veci patriace rodinnym prislusnikom.
A za istych okolnosti su skody sposobene detmi alebo zvieratami brane ako vyssia moc.

Obvykly priklad plnenia je ked napr.vytopis susedov.
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 6. 5. 2019 08:58

V bulletinu Erste Premier jsem se dověděl o možnosti získat zvýhodněný kurz pro směnu českých korun na eura. Kontaktoval jsem ve čtvrtek bankéře a ten mi nabídl kurz 25,83 Kč/EUR, eXchange ten den nabízela všem 25,71 Kč. Při převodu 20 tisíc EUR tedy ztráta 2.400 Kč. Tomu říkám výhodná nabídka....
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 6. 5. 2019 16:20

retron píše:pobočka? :D

jj musis litat pak na debilni pobocku a travit tim hromadu casu, vcetna objednani na cas abys resil kraviny... to je fakt terno Premium ucet :D :D :D A na ty pocky nikdo z mladych uz ani nechodi, takze nejak na ne doslapnout musej, kdyz tam sedej sami, zbytecne se to plati, provozuje a k tomu tam dopajda nejakej ten duchodce co sporil leta a nebo dedula co hold podnika a ma prachy :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 6. 5. 2019 17:14

:mrgreen: Českou šiditelnu "e(š)rte nebrat
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 6. 5. 2019 18:13

redhaven: tak da se, ale jen premium, hold at to pak zrusej co uz
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 6. 5. 2019 18:37

tak Premier benefit club nam skoncil k 30.4. skoda. Nektere veci byly fajn...
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 6. 5. 2019 20:11

Jo, sem tam jsem občas něco využil, ale prý program sice končí, ale dost akcí bude pokračovat dále, takže bankéř rozdá všem vhodným klientům, rozuměj lidem, kteří utápí peníze v předražených produktech...
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 6. 5. 2019 20:22

jujec píše:V bulletinu Erste Premier jsem se dověděl o možnosti získat zvýhodněný kurz pro směnu českých korun na eura. Kontaktoval jsem ve čtvrtek bankéře a ten mi nabídl kurz 25,83 Kč/EUR, eXchange ten den nabízela všem 25,71 Kč. Při převodu 20 tisíc EUR tedy ztráta 2.400 Kč. Tomu říkám výhodná nabídka....

jako ja te chapu, ale tohle neni bankovni specializace, já za 40 let nezazil ze bych v bance mel lepsi kurz jak u smenarny, vekslaku, asie, znamosti.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento březen.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 7. 5. 2019 03:28

Když se podívám nejen na kurzy, ale i na poplatky, tak pro spořku není nic bankovní specilizace, je to speciální ůstav. Dlouho se specializovala na vybírání stále rostoucího výpalného od důchodců, teď by k tomu ráda přidala obírání zámožnějších hloupějších klientů.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod mulisano 9. 5. 2019 08:17

Mám Priority Pass, pro letošek tam mám ještě dva volné vstupy do salonků. Poletím ve třech, je možné na jeden priority pass zajít ve třech do salonku (dva vstupy zdarma, třetí placený)? Platba se mi pak automaticky strhne z účtu? Díky.
mulisano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 5. 2019 08:29

Ano, je. V salonku neřeší, jestli máš vstupy volné, nebo si je platíš.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Roman1989 25. 5. 2019 23:12

u ČSOB Premium: mají karty Visa nebo Mastercard kurzy asociace pro cizí měny, nebo to oboje jede přes čsob kurzy? Dík
Roman1989
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 26. 5. 2019 05:51

ČSOB kurzy
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 5. 2019 12:03

přímo zlodějské kurzy..jen loni měli zvýhodnění v červenci na výběr kun
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 31. 5. 2019 11:35

V březnu mi utekl minimální příjem na Erste Premier, druhý měsíc poplatek. OK, beru, hra na kočku a myš tentokrát nevyšla, zkusil jsem proto storno, vyšlo. Ale s dovětkem, že bych si měl rozmyslet, zda chci nadále využívat služby EP a pokud ano, ať tedy plním podmínky. Minulý týden opět telefon, že ať se připravím na poplatek, že průměrný příjem je opět nesplněn, protože a absence března rozhodila průměr. Ale že u zdravých financí podmínky splňuji a zda bych nechtěl přejít...

A to:
nečerpám salónky
aktivně používám kreditku s vysokým limitem
aktivně používám kontokorent s vysokým limitem
mám dvě penzijka
tři životka
jeden větší spotřebák

Takže to beru tak, že pro ČS jsem socka a je potřeba se mě zbavit. Dobré vědět.

Tak jsem tam začal posílat měsíčně 400k+ a chvilku si ten účet ještě nechám, než se jich zbavím. A pak už asi napořád. Penzijko převedu, úvěr doplatím, u životek požádám o změnu správce kmenu.

Equa bank mi z fleku nabízela obyčejný spotřebák za 4,90 % p.a., spořka, co by kmenovému zákazníkovi, mi ukázala tůdle nůdle. Ne, ČS nemůže být mojí hlavní bankou, byť jsem to aspoň zkusil :-)

-- 31. 5. 2019 12:38 --

U ČSOB Premium jsem zašel na pobočku, že chci zrušit účet. Ujala se mne běžná bankéřka, beze slov proč atd. vzala doklady a účet zrušila. Bylo to rychlé :-)
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka