Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 9. 2019 08:00

A bankerku ti ponechali stejnou? Osobne si myslim, ze to nechaji trochu vychladnout a uderi znova lepe pripraveny. Nebo zmeni podminky a obrat 70k nebude jedina podmika.
Mozna Mr. Dalich vymeknul prilis brzy a mohl trochu zabojovat :-D
Ale jina dobre ty :tleskani
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 9. 2019 08:13

Jo, nechali stejnou.

Pokud změní podmínky, nemám s tím problém, ale ať jsou jasné. Pak zvážím, jestli mi za to stojí, nebo ne. Ale nelíbí se mi, když říkají A a chtějí B.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod alfas123 27. 9. 2019 08:32

Uz tu bol niekto, ktorý podmienku spĺňal reálne a ani ombudsman mu nepomohol. Zjavne je Patrik na whiteliste. :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kolicek 27. 9. 2019 08:55

Dobre ty Patriku :) Tu osobni bankeru ti mohli vymenit, bude to ted takovy zvlastni vztah pocitam. Na druhou stranu clovek od ni v realu asi nic nepotrebuje.

@slavo963 - presne jak pise Patrik, podminky at klidne zmenej, ale at jsou jasne definovane.
kolicek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 9. 2019 08:56

verejne znamy uzivatel dalich splnal i nepsane podminky a ucet byl vypovezeny... asi maji dlouhou pamet a nekdy v minulosti na ne neco nepekne napsal...
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 9. 2019 09:01

Co jsi přesně uvedl za fakta a argumenty, aby ti výpověď stáhli? Přece jsi jim neslíbil, že budeš s nimi investovat nebo že dáš velkou část peněz na jejich směšně úročený termínovaný vklad/účet?
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 9. 2019 11:24

Nejdříve jsem napsal, že chování při 55 minutové "masáži", kdy si mě pozvali "na kobereček" bylo za hranou (možná i zákona - protože nutit někomu investiční životní pojištění nebo fondy, aniž by s nimi měl vyplněný dotazník by se fakt ČNB nelíbilo). Když mi napsali, že nemohou posoudit, co se při onom rozhovoru říkalo, poslal jsem jim nahrávku...
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 9. 2019 11:38

.... :tleskani škoda, já si svůj rozhovor na jaře 2019 při rozhovoru o možnosti stažení výpovědi Erste Premier nenahrál, jinak se nesl úplně ve stejném duchu. Prémioví bankéři určitě dostali instruktáž jak silově tlačit na klienta , a teď se bojí, že se to provalí. O:-)

EDIT ..... taky byli na mě 2 bankéřka a její nadřízený
Naposledy upravil čulibrk dne 27. 9. 2019 13:29, celkově upraveno 2
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 27. 9. 2019 12:17

Patrik to pochopil, treba nahravat

Skus od nich vymamit suhlas so zverejnenim
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 9. 2019 12:42

K te nahravce. Kdyz si je neupozornil(prepokladam, jinak by byl vystup bankerky zcela jiny), je to vubec legalni? Nemuzou byt z toho nejake konsekvence? Nezakonní odposlech??
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 9. 2019 12:52

Podle mého názoru pro vlastní potřebu můžeš. Navíc mně až těsně před pohovorem bankéřka řekla, že tam bude přítomen její šéf, tím bych se dostal do důkazní nouze - já sám, oni dva. Vzhledem k tomu, že jsem souhlasil s přítomností další osoby, považuji moje pořízení nahrávky za naprosto legitimní. Jak se posléze ukázalo, šlo o rozhodující důkaz, protože první podání ombudsman v podstatě zamítl, že nemůže soudit hovor, u kterého nebyl.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 9. 2019 12:56

No ja ti nevim, mozna se nekdo z uzivatelu vyjadri... Kdyz si ji uvolnil nekomu tretimu, uz to neni pro vlastni potrebu podle mne...
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 27. 9. 2019 13:04

Sukromne osoby si mozu nahravat pre vlastnu potrebu na hajenie svojich prav. Upozornenie nie je nutne.
Pravnicke osoby nemozu bez suhlasu nahravat.

Nahravka sa moze pouzit ako dokaz pred statnym uradom bez dalsieho ale predpokladam, ze v tomto pripade nebol potrebny suhlas, pretoze Patrik nahral zamestnancov CSAS a nahravku poskytol ich zamestnavatelovi ako dokaz.

Zverejnit by nahravku mohol len so suhlasom.

Takze nahravajte, hovory aj jednania. Je dobre zachytit aj predstavenie sa danych osob, aby bolo jasne, koho ste nahravali.

Patrik, gratulujem. :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 9. 2019 13:13

ok, diky za vysvetleni
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 9. 2019 13:24

alfas123 píše:… Takze nahravajte, hovory aj jednania. Je dobre zachytit aj predstavenie sa danych osob, aby bolo jasne, koho ste nahravali...

Zkurvenej svět!

Patrikovi gratuluji, ale kam se ten svět ubírá se mi pranic nelíbí. (míněno tím chování prodejců čehokoliv)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka