Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 10. 2019 09:52

čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pokudos 21. 10. 2019 11:44

Zdravím, jak jste kdo uspěli u EP? Očekávám, že mi brzy zavolají a pozvou si mě na "pohovor", kde mi nabídnou, abych u nich investoval. Jenže v tomto případě se rozhodně nedohodneme, neb jejich nevýhodné produkty jsou zajímavé pouze pro méně chápavé. :-)
pokudos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ab84 21. 10. 2019 11:55

V sobotu večer jsem měl last minute požadavek na vstupenky na Designblok, napsal jsem svému EP bankéři, vzápětí mi volal zpět, ať tedy dorazím v neděli do jejich lounge a budu mít lístky připraveny. Vše proběhlo bez problémů včetně příjemného občerstvení (chlebíčky, sekt atd). Takže za mě palec nahoru.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 23. 10. 2019 12:02

Je mozny mit CSOB Premium konto ale pouze s Visa Infinite debetkou?
nebo bez zadosti o MC kreditku cernou ani konto nezalozi? :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod tmx643 23. 10. 2019 12:13

Je to možné, ale většina bonusů jako cestovní pojištění a salonky jsou navázané na MC kredit.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 23. 10. 2019 13:27

Přesně tak, pak ti zůstane "pouze" BÚ a jedno ze tří pojištění k účtu (odpovědnost, internetová rizika, právní pojištění řidičů).
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 25. 10. 2019 18:55

Využiji zkušebně prosbu o pomoc z davu. Řeším v domácnosti havarijní stav (instaláterský problém, odstavená voda). Všiml jsem si, že mimo pojistky domácnosti v rámci asistence tohle nabízí také HomeCredit, který poskytuje kartu Tesco Premium (nemám připojištěno). Hledám teď v rámci sjednaných prémiových účtů a kreditních karet další, ale mám takový dojem, že výše uvedeným výčet končí. Resp. bylo by tam pouze zprostředkování v rámci "asistence". Mám totiž bohužel praktickou zkušenost, že asistence od pojišťovny ve smyslu instalatérů není moc efektivní a na něco se vymluví. Zkouším tedy mít záložní řešení na které najedu hned potom. Díky.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 25. 10. 2019 19:18

My to mame skrze poistenie domacnosti. Problem bol s dostupnostou, takze som si remeselnika musel najst sam, ale fakturu preplatili... snad niekto z obecenstva poradí, ako to majú premiove účty. Obvyklejsie však býva, že asistenčná služba pomoc zorganizuje, ale platí sa extra
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 10. 2019 19:27

U té asistence ke kartám pozor, většinou to znamená, že ti řemeslníka zařídí, ne, že ho zaplatí!
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 25. 10. 2019 20:13

Skončil jsem na tom stejně - musím si zajistit řemeslníka a budu doufat v proplacení.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 25. 10. 2019 21:50

Co mě tak napadá, tak KB v Top nabídka má u Visa Platinum "Domácí asistenční služba" s proplacením technické havárie do 15 000 Kč. Zde se počítá pouze příjezd a práce, nikoliv materiál. Od KB bude mít trochu osekanější variantu i kreditní A karta (10 000 Kč).

mBank Plus KK má také technickou domácí asistenci s limitem 20 000 Kč, kde tuším proplácí i drobný materiál (1 000 Kč).

HC kk byla už zmíněna, tam je to také, nic moc dalšího mě z hlavy nenapadne.

EDIT: doplnil jsem limity k mBank a A karta případně pro ostatní.
Naposledy upravil cz01 dne 26. 10. 2019 11:55, celkově upraveno 1
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 26. 10. 2019 05:17

Ta KB by nemusela byť zla, obvykle práce a výjazd ide do tisícov a materiál do stoviek. Avšak podľa mňa ma väčšina ľudí toto v poistení domácnosti, podobne ako občiansku zodpovednosť.

Ja som bol sklamaný, myslel som, že ako asistenčná služba majú zjednanych remeselníkov s nejakou prioritou, ale zdá sa, že tam robia to, čo si človek sám spraví s googlom a telefónom.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 26. 10. 2019 09:43

KB Top Nabídka a Visa Platinum zabrala a příslušné připojištění lze využít - díky moc za tip. Ve srovnání s Allianz, kde mám pojištěnu nemovitost a domácnost byl celkový proces poměrně hladký. Mám v plánu od nich po splacení hypo u Wuestenrot s touto nemovitostí odcházet stejně k ČPP, tak alespoň do budoucna vím, že mám 2 asistence.

Jinak asistenci zajišťuje Axa, takže skutečně jde pouze o zprostředkování a přefakturaci. V mém případě byly limity 4 tis. Kč (Allianz) vs 15 tis. Kč (KB Visa Platinum přes Axa assistance). Nepřijde mi ale, že by tomu bylo u Allianz jinak. Protivná ženská se taky snažila obvolávat "smluvní partnery", ale narozdíl od KB nezkusila vedlejší krajské město (cca 30 min po D1) a prostě mi pak volali ať si to zajistím sám.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 10. 2019 15:45

v HB! lze mít "neprémiovou" asistenci (moment. zdarma)
Kód: Vybrat vše
https://www.hellobank.cz/paticka/hello_asistence_auto_domacnost#!#dum
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 27. 10. 2019 17:18

U HB mám celkem dost produktů vč. KK. Jak se mohu dostat mezi ty vyvolené, kteří mají aktivováno - stačí si o to říct?

"Pokud patříte mezi vybrané klienty, kterým jsme ji bezplatně aktivovali"
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků