Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod uphoun 2. 10. 2018 12:47

Diky za tipy. Volal jsem na klasickou reklamacni linku a tam mi potvrdili vytvoreni stiznosti. Jen jsem si nepoznamenal cislo stiznosti, coz si jeste sezenu. :) Jsem zvedav..
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 10. 2018 13:49

Vítej v klubu. Já už mám 3.bankéře.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 2. 10. 2018 17:21

Ako dlho si cakal na noveho?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 3. 10. 2018 10:00

uphoun píše:Vyborne, EP mi nauctovala 1000 CZK za sluzbu, ze jsem neplnil prijmove kriterium. Chodi mi vyplata (dostatecna) na sporici ucet a to se pry nepocita (ackoli mi pri zrizeni banker potvrdil, ze to mozne je).

Muj banker odesel a jineho jsem zatim nedostal, volal jsem tedy na pobocku, kde mne prepojili na nekoho jineho. Ten mi rekl, ze sporici ucet se do toho nepocita. Na to jsem mu rekl, ze mi bylo receno neco jineho - to pry neni mozne, nikdy to tak nebylo a je to v podminkach.

Kdyz jsem trval na reklamaci / stiznosti, banker mi rekl, ze takhle asi fungovat nebudeme moct, ze sluzba je nenarokova.


Tam neni nejaky komunikacni kanal pres IB, event. mailem?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uphoun 3. 10. 2018 11:35

vpe píše:Tam neni nejaky komunikacni kanal pres IB, event. mailem?


Nevím, nezkoumal jsem. Myslím, že reklamace jde podat i mailem, ale telefon mi přijde na řešení nejrychlejší...

Kazdopadne dnes mi poplatek přišel zpět. Jsem zvědav, kdy přijde výpověď služby. :)

-- 3. 10. 2018 13:06 --

Prave vypovezeno :-D
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 3. 10. 2018 12:10

A seriozne plnis podmienky svojim prijmom zo zavislej cinnost ?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod uphoun 3. 10. 2018 12:21

alfas123 píše:A seriozne plnis podmienky svojim prijmom zo zavislej cinnost ?


Podle mne ano (prijem dostatecny), podle nich ne, protoze mi vyplata chodila na sporici ucet
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 3. 10. 2018 12:24

To je zaujimave, kolko preposielacov tam je a OSVC, ktori dokonca porusuju ine podmienky...to nikomu nevadi. To skor vyzera na osobnu pomstu pobocky. Ktora pobocka to je?
Skus este napisat ombudsmanovi CSAS, mozno to zvratia, ale za tychto okolnosti sa na nich asi chces vykaslat ;-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod uphoun 3. 10. 2018 13:21

alfas123 píše:To je zaujimave, kolko preposielacov tam je a OSVC, ktori dokonca porusuju ine podmienky...to nikomu nevadi. To skor vyzera na osobnu pomstu pobocky. Ktora pobocka to je?
Skus este napisat ombudsmanovi CSAS, mozno to zvratia, ale za tychto okolnosti sa na nich asi chces vykaslat ;-)


Pobocka V Celnici.

Ad vraceni poplatku - samozrejme mi to bylo podano tak, ze stiznost proklientsky vyresili k me spokojenosti a poplatek vratili...

Uz to nebudu resit - jak rikas, chci se na ne vykaslat. Bohuzel se na CSAS nemohu vykaslat uplne, ale to casem take pujde :)
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pino 3. 10. 2018 13:43

Potvrzuji, že případ s hrozící výpovědí / převodem na obyč účet (z před dvou stránek) má také kořeny V Celnici...
pino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 3. 10. 2018 14:01

Zakládáno mám také v celnici, cca podzim 2016. Od té doby tak 5 různých emailových nabídek na fondy nebo dluhopisy (obecný mail, nic přímo na mojí osobu). Telefonát nebo jiné přemlouvání žádné.

Podmínku obratu plním z větší části vkladem hotovosti nebo přeposláním z jiného svého účtu mimo spořku ... tak snad to vydrží i dál
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ab84 3. 10. 2018 14:08

Nemusíte zmiňovat celé jméno, ale jestli můžete poslat aspoň iniciály bankéře...
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 3. 10. 2018 14:10

On ten spořicí účet s úrokem 0,2 % je opravdu terno. A ještě když je tam odchozí platba, tak to neúročí vůbec. Nas**t.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 4. 10. 2018 09:53

ČSOB má úplně stejnou podmínku, peníze počítané do toho měsíčního limitu musí chodit přes ten jeden konkrétní prémiový účet. Ostatní účty dané osoby se do toho limitu nezapočítávají. Takže jakkoliv blbá ta podmínka je, tak ji mají ČSOB i ČS stejnou.

Akorát nevím, jak je to s tím původem peněz, ten prémiový účet myslím nemůže sloužit jako podnikatelský, resp. není to tuším dle podmínek jako účet pro OSVČ. Nicméně nedokážu si představit, že by to někdo kontroloval a jak. Stejně tak už dvacet let mám pro podnikání u banky osobní účet, byť to teoreticky odporuje podmínkám dané banky, ale nikdo to pochopitelně neřeší.
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 10. 2018 09:58

Mr.Scully píše:ČSOB má úplně stejnou podmínku, peníze počítané do toho měsíčního limitu musí chodit přes ten jeden konkrétní prémiový účet. Ostatní účty dané osoby se do toho limitu nezapočítávají. Takže jakkoliv blbá ta podmínka je, tak ji mají ČSOB i ČS stejnou.


Hmm, tak tady Ti odcitují podmínky EP, kde se hovoří o všech účtech, a Ty si to přihasíš s tvrzením, že termín "všechny" znamená jeden konkrétní účet? No, minimálně k zamyšlení. :hm
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků