Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tx999 1. 12. 2020 05:30

Nebo je taky mozny, ze sis nekde nastavil, aby ti nechodily nabidky, pripadne ze ti nemaj chodit personalizovany nabidky apod.
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod matlu 1. 12. 2020 11:25

Loni jsem dostal slevu na benzin. Letos sleva do Lidlu nepřisla. Nejspíš proto, že tam pravidelne nakupuji a platím ČSOB kreditkou. Naštvanej jsem maximálně.
matlu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomas3 2. 12. 2020 00:03

Nezkoušel někdo žádat osobního bankéře o zaslání SMS Lidl? Jestli má smysl ho žádat, nebo to nemůže ovlivnit.
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paty07 2. 12. 2020 22:17

matlu píše:Loni jsem dostal slevu na benzin. Letos sleva do Lidlu nepřisla. Nejspíš proto, že tam pravidelne nakupuji a platím ČSOB kreditkou. Naštvanej jsem maximálně.

Těžko říct, jaký je klíč, platím snad všude kreditkou ČSOB, včetně nákupů v lidlu a SMSka přišla. Je teda fakt, že platím přes Google Pay.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 3. 12. 2020 12:21

Asi jsi dal souhlas s marketingovými nabídkami.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod CZ4R 3. 12. 2020 22:04

Propadly mi letenky z důvodu mojí nemoci. Vztahuje se na tuto situaci pojistka od EP? Z letáku jsem pochopil že ano, ale z VOP to přímo neplyne...
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matlu 4. 12. 2020 10:40

hgfdsa píše:Asi jsi dal souhlas s marketingovými nabídkami.

Nemyslim ze by to bylo tim. Od CSOB mi bezne chodi ruzne nabidky a informace (na email).
matlu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod paty07 4. 12. 2020 12:53

hgfdsa píše:Asi jsi dal souhlas s marketingovými nabídkami.

To je vskutku možné. Konečně se mi souhlas jednou opravdu vyplatil :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 5. 12. 2020 11:00

Existuje stále u ERSTE Premier nebo ČSOB Premium možnost založit podobný účet zdarma pro partnerku? Nějak to nemohu na webu dohledat...
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 5. 12. 2020 11:52

ČSOB Premium to nikdy nemělo a Erste to podle mě před nějakou dobou stáhlo. Takže už to veřejně není dostupné, musel by ses leda zeptat bankéře, zda by dokázal zařídit.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 9. 12. 2020 15:56

Vypadá to, že Erste Premier bude měnit poskytovatele concierge z Europ Assistance na Axa Assistance. Na webu už je dokument s novým číslem.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod ripper6 10. 12. 2020 11:35

fc70: takze pak by vse bylo pojisteno u AXA? Ta asi neni moc dobre ne? Teda co vim tak vse bylo Kooperativa.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 12. 2020 12:23

u pojistení se nic nemění
jde o asistenci, tu zajistuje jen par spolecnosti, ta (asistence) od Axy má spíše horší pověst
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 10. 12. 2020 15:28

Tak nějak rozumím tomu, že je to odbornost, které banka nerozumí, ale pokud to myslí vážně a není to jen lákadlo, které v praxi nikdo nevyužívá, čekal bych, že banka si kvalitu a schopnosti bude hlídat a školit sama jako konkurenční výhodu, ne outsourcovat kdovíkomu. Ale ve světě je outsourcing concierge ke kartám (kupodivu?) naprosto běžný.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 12. 2020 18:29

Kdo dělá concierge pro ČSOB? Párkrát jse vyzkoušel ČS i ČSOB a ČSOB byla lepší (sehnali věci, které ČS ne). A mám dojem, že pro ČSOB to dělá právě Axa?
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků