Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 1. 12. 2018 23:30

To je špatný. Když poletím z Prahy z T2, tak nikoho sebou jako hosta nebudu moci vzít do salónku Erste zdarma. Dřív jsem vzal kohokoli na Priority Pass a to v roce 2019 s LoungeKey už nepůjde.:-(
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 12. 2018 06:58

Já myslím, že půjde. Určitě buď Erste nebo Menzies budou Lounge Key brát, možná obě (teď taky berou). Zatím jsem podmínky podrobněji nestudoval, ale myslím, že i u LK půjde brát hosty. No, uvidíme.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 2. 12. 2018 08:56

Da sa o tom najst nikede viac info? Na webe erste je stale este spomenuty PP.

Ja sa domnievam, ze to nebude automaticky, ale kazdy sa bude musiet do LK zaregistrovat. Erste asi setri, aby nemusel automaticky kazdemu davat PP, ved LK je vlastnena PP.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 2. 12. 2018 12:12

Kdo ví, jestli je tohle relevantní (možná mají různí klienti různé nabídky salónků), ale podle https://www.loungekey.com/visasignature ... rtcode=PRG je LoungeKey jen pro T1.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 12. 2018 12:36

Jo, teď už tam je
https://www.loungekey.com/visasignature ... ecode=PRG3

ale včera jsem si jistý, že tam nebyl. Doufám, že tedy budu moci tam já jít zdarma na kartu Erste Premiér a vzít hosta zdarma na VISA Erste kartu, kdy se mi odečte 1 vstup z LoungeKey.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 2. 12. 2018 12:46

Na tvém odkazu pořád vidím jen T1.

Naproti tomu https://airport.mastercard.com/lounge-f ... rtcode=PRG je prý taky LoungeKey, ale T2 tam je.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 12. 2018 13:03

To je sranda, v mobilu to ukazuje něco jiného než v PC.

Otevři si to v mobilu. Screenshot je tu:
Obrázek
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 3. 12. 2018 16:49

čulibrk píše:Jo, teď už tam je
https://www.loungekey.com/visasignature ... ecode=PRG3

ale včera jsem si jistý, že tam nebyl. Doufám, že tedy budu moci tam já jít zdarma na kartu Erste Premiér a vzít hosta zdarma na VISA Erste kartu, kdy se mi odečte 1 vstup z LoungeKey.


Mně to při poslední návštěvě salonku Erte na T2 přesně takto vysvětlovali - já zdarma na svou kartu a k tomu 6 vstupů další osoby ročně.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fanosch 3. 12. 2018 17:17

Píšou to i v nějakým jejich letáku k EP Lounge na T2 "V tom Pro svou potřebu použijte kartu s logem Premier a pro Vašeho hosta Priority Pass. Host si vstup případně může uhradit sám."

Mají tam asi speciální podmínky tím, že je to jejich salonek. Protože standartně jsou ty pasy nepřenosné a v běžných salóncích nepouští někoho s jiným jménem samostatně na tvůj PP či LK, aniž by šel jako tvůj doprovod a strhli vstupy za oba dva.

Leda v nějakých "relaxed" salóncích jako třeba Dimond Lounge v BRU, kde nechtěj vidět BP to jde.

Spíš by mě v případě EP zajímalo, zda se vstup za hosta, který jde se mnou strhává z té kvóty 4 resp 6 vstupů za rok, nebo automaticky účtuje základním polatkme a ty vstupy zdarma jsou jen pro držitele?

V případě ČSOB Premium se ty volné vstupy sdílí i s hosty.
fanosch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jumpmans 3. 12. 2018 18:17

strhava je z volnych vstupu. bezne nechteji ani videt hostuv boarding pass
dam jim svoji platebni kartu, svuj boarding pass a k tomu PP a podepisu jim terminal.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tangerine 4. 12. 2018 13:55

Bankéř mi při poslední návštěvě, cca 2 týdny zpět řekl, že oni ještě neví, zda bude možné volné vstupy na Lounge Key využít pro hosty. Prý je možné, že budou platit jen pro majitele karty a hosté si budou muset zaplatit plný vstup.
Tangerine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DDD22 4. 12. 2018 17:51

Taky jsem se ptal EP bankéře, jak to s tím přechodem na LoungeKey je. A zřejmě se jedná o narychlo připravenou záležitost, protože ani v bance prý vůbec netuší jak to celé v reálu v novém roce poběží! Prý budou mít detailnější informace v půli prosince ...
DDD22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 18. 12. 2018 10:20

Odpověď na dotaz týkajicí se hostů, dětí, manželek v salonkách KeyLounge od Erste Premiér:

Hosté i děti s Vámi salonky navštívit mohou (budou ovšem čerpat Vaše vstupy), co se týče podmínek, každý salonek má své podmínky. Seznam salonků naleznete na http://www.loungekey.com, kde po registraci můžete daný salonek vyhledat. Registrace je možná od 1.1.2019. Samozřejmě nás také můžete kontaktovat na tel. 956 777 569, rádi Vám salonek vyhledáme.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 12. 2018 11:04

Registracia uz mozna je... su to saloniky PP kedze loungekey je ich znacka
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 18. 12. 2018 11:51

Registroval jsem se pomocí VISA v appce, stáhlo mi to 3,25 USD, dušujou se, že to vrátí
je a není, salonky nejsou stejné, na LAX místo tří zbyl jeden a ještě na vnitrostátním terminále
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků