Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 12. 2020 14:50

Taxi to me snad nikdy nenapadlo :D
ale jak tu se pise, lze to chapat pro lidi co nechteji resit cas s tim, jen nekdy to muze vyjit draho ale s tim banka asi pocita ze tyto lide spis resi cas nez penize :D
Takze proste letenka ok 14 000kc, ale nemam cas! Tak mi ji najde tato sluzba za 32 000kc pohoda :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 20. 12. 2020 16:53

Ta s tou letenkou za 14 i za 32 by se asi dalo bez problémů letět. Ovšem nevím, jak by dopadly ty erotické služby v podání bankovní asistence.

Jinak mně se třeba stalo, že mi v cizím městě u auta vystřelil ventilek, a bylo to zrovna v období výměny pneu. V takové situaci mě ta služba zachránila, protože v okolí všechny služby našli a obtelefonovali.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas3 21. 12. 2020 14:49

A nešlo využít silniční asistenci zdarma v rámci EP? Teda pokud máš EP.
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 21. 12. 2020 15:47

Auto bylo služební.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 21. 12. 2020 19:38

xls píše:Ta s tou letenkou za 14 i za 32 by se asi dalo bez problémů letět. Ovšem nevím, jak by dopadly ty erotické služby v podání bankovní asistence.

Nekde jsem cetl ze dostavaj na lince nekdy i pomerne kuriozni pozadavky, nerikam ze zde ale u reklamaci zajezdu apod napr bylo tam slunce :D Tudiz ty eroticke sluzby by ti jako kontakt neco najit mohli, ale lze pocitat ze by to bylo asi neco zname a drazsi (coz pocitam ze dle zdejsiho osazenstva velice nezajmave) :D

Pro lepsi predstavu...

Dobry den,
jsem tady v cizim meste Praha, potreboval bych najit nekde eroticke sluzby sexualniho charakteru, kde si budu moct vybrat z ruznych divek.
Erste zapise, podiva se a prijde zpet:

Erste:
Akce prave probiha dnes vecer, zkuste ShowPark za cenu priblizne 2500kc hod :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Delitzsch 21. 12. 2020 20:21

Bylo by to asi něco, co ukáže na prvním místě Google, když se zadá konkrétní klíčové slovo.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 30. 12. 2020 16:58

ripper6 píše:..
ale jak tu se pise, lze to chapat pro lidi co nechteji resit cas s tim, jen nekdy to muze vyjit draho ale s tim banka asi pocita ze tyto lide spis resi cas nez penize :D


To je u bonitnějších lidí celkem typické
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 31. 12. 2020 02:46

ripper6 píše:Dobry den,
jsem tady v cizim meste Praha, potreboval bych najit nekde eroticke sluzby sexualniho charakteru, kde si budu moct vybrat z ruznych divek.



Trochu mi to připomnělo, jak pan Kohn v cizím městě chce zajít do bordelu, ale je mu trapné se zeptat přímo na adresu bordelu, tak se zeptá chodce na ulici: "Kde tady bydlí rabín?" Odpověď zní: "V Zahradní ulici 37"
Na to pan Kohn: "Cože?! Hned vedle bordelu?" A chodec: "Ale kdepak, bordel je přece odjakživa v Nádražní 12."
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod uphoun 15. 1. 2021 15:01

viewtopic.php?p=12789696#p12789696

S MC World Elite lze ziskat u Avis President's Club. Pro nekoho muze byt zajimave :)
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 19. 1. 2021 10:14

Co EP a ty nove podminky, jak to resite?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 19. 1. 2021 13:35

Mám to jen per huba, ale bankéř mi řekl, že to striktně řešit nebudou. Samozřejmě jako páku na vyhození přeposílačů, z kterých nemají nic, to použít můžou. Ale asi ti bez upozornění nenahodí poplatek za vedení, když usoudí, že peníze, co ti přišly nejsou plat/příjem z podnikání.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 19. 1. 2021 14:33

jen info pro ty, kterým by třeba "náhodou" zrušili Premium účet u ČSOB..je potřeba nezapomenout zrušit si pak KK (Mastercard World Elite), jinak vám naběhne 450Kč za vedení karty
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 19. 1. 2021 14:56

jichaj: ČSOB někomu ruší Premium účty? na základě čeho?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jichaj 19. 1. 2021 15:31

psal jsem to uz pred par mesici, nevim...prisel mi dopis a v nem 2mesicni vypoved (bez udani duvodu)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 19. 1. 2021 15:57

I u CSOB? Jako u Erste bych to cekal.

Jinak jeste k tomu Erste, v dokumentu pisou, ze rozhodne datum je od 21.2.2021:
:arrow: https://www.csas.cz/static_internet/cs/ ... ier_cj.pdf

Upřesňujeme kritérium měsíčního příjmu. Od 25. 1. 2021 do měsíčního příjmu zahrnujeme mzdu / plat či příjem ze samostatné výdělečné činnosti a nebo
svobodných povolání.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků