Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod treborit 26. 6. 2020 10:38

Banka neni babicka, ktere je spravne pomoci do schodu s tezkou taskou! Je to instituce, ktera ti prostrednictvim svych zamestnancu klidne lze, zazaluje te, popre pravdu apd ... kamaradit se s bankou? :) Je to obchodni vztah, kde jsou jasna pravidla ... a co je dovoleno je dovoleno ... no sentiment :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 26. 6. 2020 12:09

Tak já svýho času zřizoval EP právě kvůli investicím, chtěl jsem přes ně investovat pár milionů. Bohužel jsem přišel na to, že ti jejich prémiový bankéři investicím vůbec nerozumí a v podstatě jen tlačí na pilu, aby ze mě vyrazili co nejvyšší nesmyslné poplatky. K tomu se přidává nestabilita, kdy máte investovat v horizontu 10+ let a oni vám pořád zdůrazňují, že se vámi mohou kdykoli vymést se 2měsíční výpovědní lhůtou. (No a investování přes ČS už jednou neslavně skončilo, kdy zavřeli BrokerJet, a kdo tam měl nainvestováno, musel to draze převádět jinam.)
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 26. 6. 2020 22:40

Jasny, takze kdyz te holi stat (stat ma vsechny znaky mafie), tak pujdes zneuzivat statni socialni davky :-)) To je argument :?:

A kdyz na to nemas koule, tak to zkusis s prosikem u sporky, jen si liznout zmrzliny v salonku gratis? Asi dobra čelenž.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 27. 6. 2020 04:49

Hlupáci platí daně, chytráci berou dávky. Tak to prostě je. ;-)
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 6. 2020 07:31

:-) A nejvtipnější je, že pracovník Policie ČR dehonestuje občany dodržující zákon o daních z příjmů č.586/1992 Sb. v platném znění.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 30. 6. 2020 21:25

Taky jsem byl obšťastněn telefonátem s tím, že nevyužívám dostatek služeb od ČS. "Prémiová" bankéřka neopomenula zmínit, že mi můžou kdykoliv účet vypovědět. Odvětil jsem ať to klidně udělají, ale že se nenechám dotlačit k využívání služeb, které jsou pro mne nevýhodné. O co mám zájem jsem nastínil hned na úvodní schůzce a doteď nic z toho ČS nenabízí a nemám pro ni využití. Nejvíce mne pobavilo jak nezapomínají zmínit ty letištní salónky, které jsem ještě nikdy nepoužil.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 30. 6. 2020 22:16

Ty jo, ale to není ještě snad ani rok, co jsi to zakládal, ne?
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 2. 7. 2020 14:59

čulibrk píše::-) A nejvtipnější je, že pracovník Policie ČR dehonestuje občany dodržující zákon o daních z příjmů č.586/1992 Sb. v platném znění.


No on to asi rika i Andrej Babis, podle toho, co rikala Zlamalova vcera na streamu, tak Andyho jediny prijem (statni plat rozdava ci..num pres svou nadaci pokud vim, dva se mi pochlubili, ze dostali udajne z heho nadace statisice) tak jeho prijmem je pouze 90 milionu / rok - jako urok korunovych NEZDANITELNYCH dluhopisu s pry 6% p.a., ktere ale udajne nikdy neprobehly (fiktivni penize), protoze tech XX miliard nikdy oficialne nevydelal...

Takze jo, rika se, ze dane jsou dan za blbost, neboli ze cim niz v cashflow kvadrantu, tim vic % zaplatis na dani, ale my se nebavime o danich a placeni, my se bavime o tom, nakolik je eticke brat si na ukor jinych, protoze zneuzivac = jini pozdeji uz nedostanou. To je spis problem Obecni pastviny (), nez problem dani...

-- 2. 7. 2020 16:03 --

@Mufinmufi a kdo ti poradil si ucet zakladat a proc jsi to vlastne udelal? :-))
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 7. 2020 10:39

Ted na to Premium koukam, tak napr UCB Konto, u normalni vobyc banky a vobyc uctu me nenahani, ale premium konto ma skutecne premiove starosti :D

Nejen ze v Erste u CS se lita na pobocku, tak v UCB se krome litani zase vola na pobocku s vytahavanim udaju, kdy muze jit i o podvodny email a nebo odposlechnuti :D

Vážený kliente,
dovolujeme si Vám připomenout, že jsme jako všechny banky povinni provádět kontrolu a aktualizaci osobních údajů našich klientů, a to v souladu s § 9 odst. 1 zákona č. 253/2008 Sb. v platném znění. Proto, prosíme, telefonicky kontaktujte v co nejbližší době jakoukoli naši pobočku, nebo kontaktujte svého bankéře, který s Vámi provede kontrolu údajů, a to nejpozději do 15.01.2021.

S pozdravem

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.


Ten me ty udaje zkontroluje, a po kontrole zjistim kolik mam na sebe pujcek a exekuci az to zneuzije :hm :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod davsopl 13. 7. 2020 15:54

čulibrk píše::-) A nejvtipnější je, že pracovník Policie ČR dehonestuje občany dodržující zákon o daních z příjmů č.586/1992 Sb. v platném znění.


Že ho to pořád baví měnit ty nicky. :-)


UniCredit Bank posílá klientům dopisy ohledně převodu karet MasterCard na Visu. Dnes mě čekal dopis ve schránce. Vypadá to nově na zařazení VISA Infinite.

https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni/visa.html
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 7. 2020 16:38

Podpisový proužek chybí už i na nových Twisto kartách. Za mě +, už roky karty stejně nepodepisuji, problém s tím byl jen jednou, na letišti v Antalyi.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 7. 2020 17:15

Máte v rámci Premium i devizový účet? Zřizoval jsem jej teprve nedávno. O poplatku v ekvivalnetu 5 Kč jsem věděl, cvičně si z Revolutu poslal 200 €, poplatek za příchozí položku 0,19€. Ale v IB aplikaci nevidím možnost zadat platbu. To je účet jen na příchozí? :D Účet je sice zdarma, ale karta podle sazebníku ne. A navíc bych o ni musel opět žádat a čekat na kurýra. To je celkem k ničemu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 14. 7. 2020 17:25

Jestli jde o ČSOB, tak podle mě to zkoušíš z appky a ta to neumí. V IB normálně zahraniční platba jde.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 7. 2020 17:48

Ano, v appce. Nedává mi to smysl. A stojí ta platba nějak okolo těch 150+ Kč nebo je to v ceně Premium? Sazebník je nepřehledný.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 14. 7. 2020 18:05

Já myslím, že zahraniční platby stojí u ČSOB 5 Kč.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků