Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dalich 5. 6. 2019 12:57

dr._lukas: Cestovko mi běží u Diners Club, současně u debetky od Komerčky (do 10/2019) a u Erste Premier (to bude už jen k účtu, ne ke kartě). Odpovědnost mi běží na staré pojistce České pojišťovny za 150 Kč ročně s limitem 2 mega, další jsem si sjednal u Klubovky. Také je to o tom, že jsem u ČSOB už nechtěl mít účet.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 6. 2019 21:01

paty07 píše:Já taky zakládal na blint v Praze, je fakt, že jsem přišel v době oběda, a tak se mě paní ujala. Moc příjemná, ale strávil jsem tam hodinu. Kreditka nešla založit v PC, a tak se musel vyplňovat papírová žádost. Musím pochválit přístup, možná to je kus od kusu, ale tahle je fakt lepší než v EP.

hmm podivny :hm
Za me online vyplneni tel kontaktu na webu, telefonovat, objednani k bankerce.
Tam vyrizeni v poho, vse nabouchala do PC, stacilo ji jen rict nejaky prijem, rikala alepson neco, pak treba od kdy je clovek v byte, proste placnout rok ze i kdybych to nevedel mam si to vymyslet.
Pak upozornila hlavne na ty penize, ze je skoda abych treba musel platit poplatek za vedeni uctu, ze to udela system sam. Proto na to hodne upozornila. Hlavne at to slouzi.
Ten pristup teda byl lepsi :-) Zizkov.

-- 5. 6. 2019 22:14 --

dalich píše:Equa bank mi z fleku nabízela obyčejný spotřebák za 4,90 % p.a., spořka, co by kmenovému zákazníkovi, mi ukázala tůdle nůdle. Ne, ČS nemůže být mojí hlavní bankou, byť jsem to aspoň zkusil :-)

-- 31. 5. 2019 12:38 --

U ČSOB Premium jsem zašel na pobočku, že chci zrušit účet. Ujala se mne běžná bankéřka, beze slov proč atd. vzala doklady a účet zrušila. Bylo to rychlé :-)

Hello Bank ted nabi jak sileny 3,89% p.a. :-) Kvuli tomu jsem mel jeste telefon z banky, zda nechci neco kupovat, ze tohle maj.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 6. 2019 22:56

Takže za Diners litr ročně, stará smlouva dobrý za ty prachy, klubovka viz. borec z Chánova..suma sumárum, za to šaškování mi ČSOB zadarmo vyhovuje
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 6. 6. 2019 13:16

dr._lukas: Beru. Mně už jen nebaví šaškovat. Za ten ušetřený čas si buď vydělám více, nebo jej strávím lépe. Každý máme jiné priority. :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tmx643 6. 6. 2019 19:18

Dnes mi na Premium kartu (kreditka) přišel vstupní bonus 500 Kč. To je co zač? Těch 500 Kč za založení jsem myslel, že se vztahuje jen na Plus konto. Ne že by mi to vadilo. :-)
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 8. 6. 2019 20:10

Všiml jsem si, že Erste má nový benefit a to autoasistenci, jak pro klienta, tak i pro jeho partnera. Nevím, jak dlouho to mají, ale asi to bude čerstvé, na fóru to aspoň nikdo ještě nezmínil.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 8. 6. 2019 23:51

Dokument na web přidali v pátek.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod alfas123 9. 6. 2019 06:04

No neviem, komu to pomoze, azda ked si pozicia od znameho auto a znamy si neplati asistenciu?
Nove auta to maju od vyrobcu, prip.od leasingovky, ostatni prostrednictvom poistky. Nepoznam nikoho, kto by si to neplatil.

Okrem toho s Global mame zle skusenosti, jak s autom, tak s cestovkom. pouziva ich aj allianz a bol to hlavny dovod nasho odchodu od nich, co sa tyka poistenia auta. Co sa tyka cestovka, tak global skrz EP sa na nas vykaslal. Nastastie sme mali inu moznost.

Keby tam radsej pridali nejaky uzitocny benefit, ako zlava v Bille alebo na Benzine
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ladislav_2 9. 6. 2019 07:13

V podmínkách je, že vozidlo musí být provozováno klientem EP nebo "další oprávněnou osobou" (tj mažel/ka, partner/ka) bez ohledu na řídící osobu.... to na půjčené auto fungovat nebude.
Ladislav_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 9. 6. 2019 18:34

Možná to má jen smysl, pokud by se dalo sčítat km od Erste pojištění a třeba základního v rámci povinného ručení. Sám mám od Allianz pojištění se základním limitem 3 000 Kč, což netuším kolik v reálu stejně budu mít km odtahu atd, ale při sečtení pojistek by to mohlo jít.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 6. 2019 19:48

Na prémiové služby jsou ty limity sranda https://www.erstepremier.cz/content/dam ... nce-cz.pdf

I u Hello bank mám lepší podmínky a neřekl bych, že si tam musím hrát na hogo fogo, jen mě oslovili.. https://www.hellobank.cz/paticka/hello_ ... ign=80976#!#auto
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 9. 6. 2019 20:13

Je to podobné, co má KB u gold karty, nebo RB u Deluxe kk, takže se drží ostatních, až na podmínku, že auto musí být majitele účtu, nebo partnera, tudíž vázané, to je naprd.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 9. 6. 2019 23:10

Tu autoazistenci mají už minimálně od loňského listopadu. Poslali to mailem...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod stewen11 13. 6. 2019 12:14

Zdarec, chci se jen ujistit.

Mám ČS a nově ČSOB a budu praktikovat klasickou vyčůranou metodu nalejt - vylejt.

Nicméně, plánuju si tu padesátku posílat z kreditky ČS. Chci se zeptat, jestli to není příliš riskantní nebo byste klidně drze posílali sem tam mezi kreditkou ČS a účtem na ČSOB. Už tak mi to přeposílání přijde jako vrchol drzosti a ještě když ty peníze nebudou moje :-D To už se skoro začínám cítit provinile :-D.

Co si o tom myslí mazáci?
stewen11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 6. 2019 12:17

Pokud to jde z kreditky bezplatně a bezúročně, proč ne?
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků