Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 12. 2019 07:51

Jak to probíhá v reálu? Stačí někam zavolat něco jdeš do banky za bankéřkou říct si o lístky si kina? Předání a platba probíhá jak?
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 12. 2019 07:54

Stačí napsat mail, ale hodně záleží na tom, jak moc bankéři na tobě záleží. Když ne, tak ti napíše, že už nejsou.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 13. 12. 2019 08:41

Já jednou sehnal přes tu asistenční linku Čsob...
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 12. 2019 09:06

Jo, já jednou taky na Ucpanej systém. Ale trvalo to dva roky a nebylo to zdarma. Tedy ta služba zdarma byla, lístek jsem platil běžnou cenu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 13. 12. 2019 09:21

Já se ozval při zakládání, když se zmínila, že to dokážou. A teď asi po roce a půl mi volala, že má dva lístky. Bylo to na uzavřené představení, takže jsem nic neplatil.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 12. 2019 20:54

Hmm, můj bankéř je vzdálený, v čase se samozřejmě už vyměnil, takže ani nevím, komu bych měl volat. Něco mi říká, že to reálně nepůjde využít :hm
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 13. 12. 2019 21:36

není nutné řešit s bankéřem, ČSOB Osobní asistent:
Vstupenky na večer do kina nebo bowling s přáteli? Teď už to nemusíte řešit vy. Stačí zavolat svému Osobnímu asistentovi na telefon +420 226 226 000 a on se postará o zbytek. Zajistí pro vás rezervaci letenek, nákup květin k narozeninám i objednání lístků na koncert či servis při poruše kotle.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 14. 12. 2019 05:21

Skúsil som erste (europ) aj CSOB (axa). Spravia to, čo si normálny človek spraví sam na mobile. Ani v jednom prípade nedokázali zohnať lepšie lístky ako boli dostupné online. V tej axe to bolo až vtipné, lebo tvrdili, že maju dodávateľa, ale lístky budú mnohonásobne drahšie. Ja som na tom trval, že ich chcem, ale aj tak nič nezohnali. Nakoniec som zohnal svojpomocne, ako inak...
Občas sa tu niekto objaví, kto niečo získal, ale je to ako s retencnymi ponukami od operatorov, tam sa tiež objavi sčasu načas niekto, kto získal super zľavu. Možno niekto videl jednorozca ;-)

P.S.naozaj neviem, na čo sú použiteľní. Clovek si vie sam online zabezpečiť čokoľvek a obvykle to bude rýchlejšie ako telefonát na nejakého asistenta
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 12. 2019 06:40

Zázraky neumí, ale třeba se hodí na případ, kdy chceš lístky do divadla, kam je momentálně vyprodáno. Oni ti budou hlídat zahájení předprodeje, nemusíš na to pamatovat sám. Jasně, když je to to Dejvické divadlo, kde jsou lístky prodané do několika minut, tak ta šance není o moc vyšší, nicméně když máš čas, tak je vidět, že po určité době se k nim nakonec dopracují.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 14. 12. 2019 12:41

Já mám s ČSOB zatím dobrou zkušenost. V létě jsme byli s kamarádama v Rakousku na motorkách a jeden potřeboval akutně přezout, tak jsem je zkusil večer u piva a domluvili nám na ráno servis ve vesnici asi 5km od penzionu. Kamarádovi zase sehnali lístky na F1, který už byly vyprodaný. Je teda pravda, že jednomu známému nedokázali sehnat lístky na Milan v Itálii. Holt dokonalý to není, ale určitě bych neřekl, že je to špatná služba, zvlášť když stačí zavolat a řešit, až když to nedokážou.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alouard 17. 12. 2019 08:44

Zrovna se dívám na specifikace kreditní karty vydávané v rámci ČSOB Premium a čtu, že se bezůročné období vztahuje i na výběry z ATM, to dřív nebylo, nebo se pletu ?

https://www.csobpremium.cz/portal/produ ... mium-karta
alouard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 12. 2019 09:53

Nevím, nesledují. Je tu ale poplatek 50 (ČSOB + skupina KBC), 100 (cizi) a 150 (zahranici) kč za výběr, což to dost znevýhodňuje
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 17. 12. 2019 15:02

Dřív to bylo, není to novinka.
Ano, poplatek za výběr je minimálně 50,-
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 18. 12. 2019 08:32

Spořitelna dneska zvýšila úrokové sazby na hypo o 0.2%. A dost bank přistupuje nyní ke zvýšení sazeb, dosud to sice klesalo, ale už asi nebude: https://domaci.ihned.cz/c1-66696390-pru ... icu-v-kuse

Moje ERSTE bankéřka mi nicméně včera sama proaktivně udělala nabídku na refinancování, před tím zvýšením, takto si představuji prémiové služby :)
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 12. 2019 21:25

Kolik jsi dostal?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků