Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 3. 2023 20:14

Tak mam problem s CSOB Premium kartou. Mam ji na 50k tu MC World. Chci ale zaplatit drazsi zbozi nad 50 000czk. Dodal jsem penize, kartu prebil a pise to ze pozadovany limit je vyssi, nez je maximalni povolena vyse pro tento typ karty :(

Slo by to i u teto CSOB pomoci hacku / cheatu upravit aby to pustilo? Nejaka zkusenost? Kdysi to slo u HB nez se to tusim opravilo.

pozn. mam v IB napsano pojisteni internetovych rizik a u toho uveden jen ten Premium ucet, ale neni psano presne k jake karte to je (tusim asi ze ke kreditce). Jde mi tam o pojisteni a hadam ze pojisteni na zbozi se nevztahuje na tu debetni kartu Visa co je k uctu :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod stepano 2. 3. 2023 20:29

Nende, zvyš si úvěrový rámec.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 3. 2023 20:32

stepano: No ramec nevim zda by me tolik dali, mam uz vic karet a kvuli jedne platbe ho resit tj nad 100 000czk to nema smysl.

EDIT: zmenit limit tedy prvne celkovy jde pouze jen u te Visa debit, u kreditni to fakt nepusti i kdyz je prebita k prasknuti
Naposledy upravil ripper6 dne 2. 3. 2023 20:40, celkově upraveno 1
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Milos 2. 3. 2023 20:39

U kreditek ČSOB nejde přebitím zvýšit limit pro platby. Větší částku, než je úvěrový rámec, ČSOB kreditkou bohužel nezaplatíš.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 3. 2023 20:41

Milos: nevis zda pojisteni internetovych rizik je vazane jen k uctu kontu a nebo i zalezi zda platim kreditnou a nebo debetkou? :)
To se mi nedari zatim najit v podminkach :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Milos 2. 3. 2023 21:00

V informačním dokumentu píšou, že se pojištění váže ke službě ČSOB Premium. Mělo by tedy pokrývat internetové nákupy zaplacené kreditkou, debetkou i převodem z účtu.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 3. 2023 21:04

Milos: super diky moc!
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 3. 2023 11:48

kb top nabídka - debetka visa platinum a k ní je dragonpass, a vstup za 26 eur
jinak jsou kreditky jedna pro majitele ,druhá pro milenku/ manželku a na každý 4x vstup zdarma do salonku
jinak je to členství classic a když se podíváte na web dragonpass tak zjistíte že tam je jeden vstup zdarma, takže no nechci říct že lepší než drátem do oka. ale aspoň něco, tak snad stihnu ted březen duben vyzkoušet.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 3. 3. 2023 12:35

Dle kuloárních informací (diskuze na cestujlevne) bude Erste premier zvyšovat volné vstupy na 8 ročně (možná reakce na to 4+4 u KB).
Zároveň končí s MasterCard, ale nějak mají i nadále dávat vstup zdarma do MC salonků.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 3. 2023 16:20

Milos píše:V informačním dokumentu píšou, že se pojištění váže ke službě ČSOB Premium. Mělo by tedy pokrývat internetové nákupy zaplacené kreditkou, debetkou i převodem z účtu.

Tak nyni to upravim, byl jsem v CSOB a bankerka mi vysvetlila ze pojisteni internetovych rizik je pouze ke kreditni karte :!: Od toho to udajne je, proste aby ten clovek platil kk. Prevod z uctu nebo platba debetkou se ridi dle zakona. Tedy z uctu kdyz posle nekdo nekam penize, tam lze to resit (formou reklamace) ale neni na to nabizene pojisteni CSOB.

Jen ke kreditni karte MC Premium a navyseni nad 50 000czk, je nutne dolozit prijem od zamestnavatele a posledni tri vypisy z jineho uctu kam chodi vyplata (ani nepomuze ze se tam toci 100tisic mesicne a ze je ma clovek na uctu pri zadosti). Nechteli by to udajne, pokud by vyplata chodila na ucet CSOB.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod JakubAsgard 4. 3. 2023 16:47

To sedí, v prosinci mi navýšili online hned, bez průtahů... a do ČSOB Premium mi chodí výplata.
JakubAsgard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 4. 3. 2023 16:52

@ripper6: Vzhledem k tomu, že pojištění internetových rizik https://www.csob.cz/portal/lide/pojiste ... vych-rizik lze sjednat i samostatně k normálnímu účtu, ke kterému má klient jen debetku a nemá kreditku, tak ta bankéřka buď neví nebo neříká pravdu. Ať tě případně odkáže na podmínky, kde je uvedeno to, co tvrdí :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod stepano 4. 3. 2023 17:19

Máte v ČSOB bankovnictví výpis ročních poplatků pro Premium KK? Já tam mám jen pro Premium Konto a pro Spořicí účet :hm
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tmx643 4. 3. 2023 21:03

JakubAsgard píše:To sedí, v prosinci mi navýšili online hned, bez průtahů... a do ČSOB Premium mi chodí výplata.

Jak prosím tě navýším online? Kdysi mě hnali na pobočku.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod JakubAsgard 4. 3. 2023 23:25

Svítilo mi to tam (internetové bankovnictví) samo mezi předschválenými nabídkami, mezi úvěry, hypotékami atp.
JakubAsgard
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků