Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod istropolitan 23. 2. 2017 11:14

RB je před kontrolou a je to jeden z mála salonků, kam můžeš i bez palubky. Je to pro privátní bankovnictví RB, ale podmínky jsou celkem blbě splnitelné pro normálního člověka.
istropolitan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saabik 23. 2. 2017 11:14

Jednoduše. Před salonkem RB kontrola není:)
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 2. 2017 11:23

istropolitan píše:Je to pro privátní bankovnictví RB, ale podmínky jsou celkem blbě splnitelné pro normálního člověka.

To není nabídka (jen) pro privátní bankovnictví - dostane se tam zadarmo i kdokoliv s debetkou MC Debit Gold nebo Visa Gold, kterou banka vydá každému joudovi (bezplatně ty karty lze získat i eKontem Exclusive, kde je podmínka pro bezplatné vedení mít 1,5 milionu Kč v depozitech): https://www.premiumbanking.cz/produkty- ... karta-gold
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 23. 2. 2017 11:25

Nejak nechapu, proc tam maji hlavne ty debetni verze, jako by snad kreditni byly horsi.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 2. 2017 11:31

Pokud se nepletu, Goldku dávají každému joudovi i k eKontu komplet.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 2. 2017 11:35

To je "jen" Gold Base, která nemá "ikonu letadýlka" :mrgreen:

Na druhé straně Gold Base se od Gold od apríla nebude lišit vlastně na tu ikonu asi nijak...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 2. 2017 11:56

Tak Visa Gold žádné letadýlko nemá, ne? A ta by fungovala taky, ne?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr.D 23. 2. 2017 12:05

fremantle:
Gold má navíc cestovní pojištění, i po 1. dubnu. Aspoň mi to tvrdil bankéř.
Dr.D
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 2. 2017 12:06

To ano, Visa Gold letadýlko nemá, však to tam taky píšou na té stránce, že vstup je i na Visa Gold bez dalšího rozpoznávacího prvku. Ale k eKontu Komplet lze získat Visa Gold pouze za poplateček (jak je u banky inspirované šmejdy dobrým zvykem, za lidovou cenu 350 Kč)...

-- 23. 2. 2017 12:07 --

Dr.D píše:Gold má navíc cestovní pojištění, i po 1. dubnu. Aspoň mi to tvrdil bankéř.

Tato informace je ovšem poněkud v rozporu s tím jejich novým sazebníkem... Hlavně bankéři RB jsou prolhané ku..y, těm bych nevěřil ani nos mezi očima. :D
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 2. 2017 12:22

Já teď zakládal eKonto komplet v rámci retence a dostal jsem možnost 2 karet zdarma - jedné elektronické a 1 embosované (včetně Visa Gold). (Tedy ještě +nálepka) Tak nevím ... možná mě tahal za fusekli.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr.D 23. 2. 2017 12:26

Tvrdil, že si to ověřoval. Navíc je to exCiti bankéř, tak nevím, zda už je dostatečně ve lhaní proškolen :-) Tak třeba mluví pravdu. Že v ceníku je rozšířené pojištění, ale to současné prý platí dál.
Nevím, jak si to mám ověřit, asi počkám na duben a zavolám na asistenční linku pojišťovny a zeptám se přímo jich, jestli jsem pojištěnej :-)
Dr.D
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eR99 23. 2. 2017 18:35

Lafayette16 píše:
eR99 píše:Pracovníci salónku dobu pobytu (pokud má salónek nějaké časové omezení) opravdu hlídají. Předpokládanou délku tvého pobytu vědí,jak píše fremantle, dle předkládané palubní vstupence při vstupu do salónku. Pokud jsi vyčerpal dobu pro pobyt na jeden vstup, pracovník recepce si tě vyhledá a upozorní tě na to (osobní zkušenost např. v Athénách). Poté si můžeš dobu pobytu dalším vstupem prodloužit nebo udělat pá pá.

To samozřejmě nemusí být pravda. Často chodím do salonku po příletu (ne před odletem). To není nic proti pravidlům a nevím, jak by tady podle palubní vstupenky ohlídali čas.

A v Taipei jsem byl v salonku několikrát před odletem přes noc (příchod kolem desáté večer, let ráno po šesté).

Tak samozřejmě záleží, jak má salónek nějaké časové omezení (viz výše) a o jaký salónek se jedná. Já jsem měl na mysli salónky v rámci Priority Pass v odletových částech letiště. A zatím všude, kde jsem byl (Evropa), po mě chtěli boarding pass a měli časové omezení.
eR99
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marcurba 23. 2. 2017 21:03

Pánové, salonky se řeší v jiném vlákně...http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=316&t=1249390&st=0&sk=t&sd=a&start=15

Dotaz k tématu ... Erste Premier ... je možnost na základě mého využívání služby a plnění podmínek pro tuto službu zařadit další osobu, která bude mít svůj vlastní EP účet, ovšem podmínky plnit nemusí?
marcurba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 23. 2. 2017 21:08

marcurba: a jaky je realne vztah? U manzelky ano, partnerky/druzky taky ano.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 2. 2017 21:16

A homosexuální pár ne? :hm To by pak s.m.r.dělo diskriminací...
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka