Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 3. 5. 2017 17:12

Na jaky vylet proboha? Na letisti mas byt o dost driv - zvlaste vhodne, kdyz si chce clovek vychytat treba sedadla u nouzovych vychodu, kde je o dost vic mista, nez normalne. A salonky slouzi k vyplni casu a toho, ze se clovek muze i nadlabnout a byt na WiFi.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod paty07 3. 5. 2017 17:54

Záleží jak cestuješ. Pokud máš odbavované zavazadlo, tak se přepážka zavírá 45 min před odletem, pokud ne, tak přijdeš jako na autobus jen musíš počítat s tím, že musíš projít bezpečnostní kontrolou, jinak není kam spěchat.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 5. 2017 23:12

Tak clovek tam je i vic dopredu ale ne vzdy ma naladu se necim napajet nebo tam jist tu jejich sunku, sejra a croissant. Jsme treba chteli flasku, koukam a vse blby sklo co otevres a nejde pak zavrit. Takze stejne vytahnes plastovou skladaci flasku a vodu jsi radsi nekde natocis. Jako ty mali pyticka to je jen tak pro radost. Na dalkovym letu stejne pak nosej a kratkej cca 1-2h i nepiju nic.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 4. 5. 2017 00:21

Na krátkým si vystačím s petkou (neblbnu ani se skládací flaškou), kterou naplním za bezpečnostní kontrolou a na dlouhé lety, jak říkáš, netřeba řešit.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 4. 5. 2017 15:14

ripper6 píše:Otazka je zda lidi jezdi na vylet a nebo se jen nekde prezrat a prepit :) Ja kdyz cestuju tak moc nejim.
aspon nemusis resit vyprazdnovani. Ostatne clovek bez jidla vydrzi 1-3 mesice :-)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod paty07 4. 5. 2017 15:54

Gastroturistika bez jídla je turistika o hovně :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 5. 2017 23:29

Víkendové vklady u CS se zaúčtují ihned nebo až v pracovní den?

UCB tam předpokládám že furt ne ? Tam jsem jednou vkládal v pátek po 15 hod a zaúčtovali to až v pondělí. ČSOB tam to mám odzkoušeny na postovce že to funguje.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 6. 5. 2017 03:18

Ucb je za opicema tam ani v ramci banky nejde udelat prevod v nepracovni dny...
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod cestak71 6. 5. 2017 05:33

Víkendové a sváteční vklady se u ČS zaúčtovávají ihned ;-)
cestak71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kaspara 16. 5. 2017 19:11

Zdravím,
která karta z ČSOB Premium (Visa nebo MasterCard) je výhodnější pro platbu v cizině? Např. pro PayPal či Uber?

Díky
NB:Dell Studio XPS 16,Win7 Home Premium
PC:Intel Pentium D 930;Asus P5WD2 PREMIUM;DIMM DDR2 2048MB 800MHz 2x;VGA HD 4850 512MB;1.5TB+500GB SATAII;DVD±RW/RAM DL8 LightScribe;Chieftec MidT 400W;PHILIPS19";Logitech MX620;Umax OFFICE;Win7 Ultimate
kaspara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 16. 5. 2017 19:59

CSOB Premium nemam, ale pokud vim, tak je to jedno - obe jedou stejnym kurzem banky, ktery je dost nevyhodny.
taylor729
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kaspara 18. 5. 2017 17:50

díky
NB:Dell Studio XPS 16,Win7 Home Premium
PC:Intel Pentium D 930;Asus P5WD2 PREMIUM;DIMM DDR2 2048MB 800MHz 2x;VGA HD 4850 512MB;1.5TB+500GB SATAII;DVD±RW/RAM DL8 LightScribe;Chieftec MidT 400W;PHILIPS19";Logitech MX620;Umax OFFICE;Win7 Ultimate
kaspara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 31. 5. 2017 18:19

Dneska jsem vyzkoušel objednat lístky na vyprodaná představení vc divadla přes ČSOB asistenta a ačkoliv jsem volal čtvrt hodky před pátou tak za hodinu jsem měl lístky na pokladně rezervovaný. To čumím.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ladislav_2 5. 6. 2017 07:07

koukám na stránky letiště a vypadá to, že do Erste salónku se jde až po pasové kontrole a naopak RB má privátní kontrolu. to je novinka, nebo chyba? http://www.prg.aero/cs/sluzby-cestujicim/vip-service/
Ladislav_2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 6. 2017 07:12

Podle toho, co tady psali ostatní diskutující, tak do RB salonku se lze opravdu dostat bez letenky a bez kontroly, ideální pro někoho, kdo pracuje na letišti nebo v jeho blízkosti (mohl by tak chodit na obědy).
Bohužel kartička "s letadýlkem" se tak snadno nezíská jako karty od Erste nebo ČSOB. S výjimkou přešlých klientů od Citi to bez určitého objemu spravovaného majetku nejde :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka