Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 7. 6. 2017 15:52

VCD kráska a zvíře na kunce
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 6. 2017 22:28

Sezenou i listky na koncerty, ktere jsou behem 2 hodin od zahajeni prodeje "vyprodane"??
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 6. 2017 08:04

Za příplatek většinou ano. Ideální je ale vzpomenout si před začátkem předprodeje, před volným prodejem totiž mívají přednost hromadné objednávky. Tam je šance na úspěch velmi vysoká.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod audiobullys 8. 6. 2017 13:10

Co jsem se dozvěděl tak lístky byly dlouho vyprodane. Lidé si stěžovali že je to vyprodane xx představení. Předprodej byl od března a už tehdy to mizelo, představení je od půlky června.
Ale Šporka to den předtím nenalezla nic volného jen přidaný balkony. ČSOB tak do hodky sehnaný. A cena byla bez příplatku.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Monostatos 8. 6. 2017 20:13

Podařilo se někomu přes CSOB asistenta získat lístky do Dejvického divadla?
Monostatos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod astrapa 8. 6. 2017 21:47

Má v tomto ohledu ČSOB lepší asistenci než Erste?
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 6. 2017 10:11

vit.spinka píše:Dneska mi z Erste přišel mail, že jsem vyčerpal ty 4 vstupy zdarma na Priority Pass. Tedy já je vyčerpal 5.3., mail zmiňoval, že obsahuje výpis do 30.4., a dnes je 7.6... ale tak aspoň někdy člověk ví, na čem je.
Je tam seznam: datum vstupu, identifikace salonku, číslo Priority Passu (takže bych mohl rozlišit PP svůj a manželky) a počet hostů.

(A jasně také obsahuje informaci, že ten limit 4 vstupů je na kalendářní rok, ale to víme.)

Zajmavy, po me chteli pouze Priority Pass, podpis a dotaz jen kam letim. Zadny ukazani letenky.
Sel jsem vzdy po kontrole. Mista Madrid a Brusel.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod doonio 19. 7. 2017 20:54

Jak to funguje u ČSOB Premium s těmi vstupy do sálonků přes PP:
Na webu čsob mají napsáno " Čtyři vstupy do letištních salónků po celém světe zdarma", potom v informacích ohledně produktu čsob Premium mají napsáno:
" Vy a váš případný doprovod máte 4 vstupy v rámci roku zdarma. "

Chápu to tedy správně, když půjdu do sálonku v Benátkách na moji PP a vezmu s sebou přítelkyni, tak mě strhnou jen 1 vstup z těch 4, nebo budou počítat každou osobu jako zvlášť, a strhnout tedy 2 vstupy?
doonio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 19. 7. 2017 22:20

Za kazdou osobu zvlast, tedy strhnou dva vstupy. Vzit nekoho dalsiho "beztrestne" jde jen do mastercard salonku v praze na T1 (az 4 spolucestující). Do Erste salonku na T2 jde take vzit spolucestujici, ale jen rodinne prislusniky a i to je nejak omezeno (detaily nevim, tam jsem to jeste netestoval).
taylor729
Nadšenec

Odeslat příspěvekod doonio 30. 7. 2017 11:38

Tak jsem založil ten ČSOB premium, můj bankéř po mě chce výpisy za pár měsíců dozadu (mám zájem o kreditku, s ČSOB jsem zatím nikdy nepřišel do kontaktu). Zajímá mě, co všechno můžu "začernit", nebo spíš co všechno jim stačí vidět(nemám zájem jim poskytovat kompletní výpis z mého účtu se všemi platbami, za hypotéku, investice, apod..). Stačí jim jen vidět částky, které na účet přišli/odešli? Někdo, kdo to reálně zkusil...?
doonio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 7. 2017 11:53

Bych se zeptal hlavně bankéře. Počítám, že především (a minimálně) jim půjde o příjmy ze zaměstnání/podnikání a dost možná už je nic jiného zajímat nebude.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod goropes 30. 7. 2017 12:18

To je tedy hodně odvážný požadavek. U mně to nezkoušeli, ačkoliv jsem v ČSOB byl taky nový, při žádosti o premium konto a zároveň o kreditku proběhla pouze automatická lustrace v registrech, během pár vteřin bylo vše schváleno, žádné další podklady jsem nedodával.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 30. 7. 2017 13:08

Třeba zprisnili pozadavky aby eliminovali lidi mimo cilovou skupinu.
Naposledy upravil taylor729 dne 30. 7. 2017 22:15, celkově upraveno 1
taylor729
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 30. 7. 2017 16:48

Jde jen o potvrzení příjmů pro potřeby posouzení bonity při vydání KK, žádné další transakce nejsou důležité. U klientů ČSOB s historií toto není požadováno, u nových klientů pouze v případě žádosti o KK.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dusan 30. 7. 2017 17:11

To je velmi "prijemny" pozadavek obzvlaste s ohledem na fakt, ze debetni karta u CSOB Premium nema zadne pojisteni, takze pokud chce clovek alespon to minimalni co davaji ke kreditkam, tak musi blbnout s vypisy za x minulych mesicu dozadu. To bych u nich rovnou zase rychle skoncil.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka