Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 21. 11. 2018 11:11

Na debetku je sleva 0,4 Kč mám pocit, v říjnu jsem tam tankoval , je to součástí programu svět odměn. Nakup nad 300 Kč , kk nad 500 Kč.jak ČSOB tak poštovka

-- 21. 11. 2018 10:11 --

Na debetku je sleva 0,4 Kč mám pocit, v říjnu jsem tam tankoval , je to součástí programu svět odměn. Nakup nad 300 Kč , kk nad 500 Kč.jak ČSOB tak poštovka
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 21. 11. 2018 13:17

Ta kreditka mi do toho haze dost vidle. Jak moc resi prokazatelne prijmy? Respektive co obecne resi pri zadosti o kreditku?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Mimonik 21. 11. 2018 18:21

Zřizoval jsem s premium kontem, nic nechtěli, prostě jí na 50 dali.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod rafael58 21. 11. 2018 18:22

U mě se ptali na příjem, ale žádné dokladování, prostě to napsal někam do svýho formuláře.
rafael58
Diskutér

Odeslat příspěvekod eL Ká 21. 11. 2018 18:43

Jako zcela neznámý klient "z ulice" jsem také dostal kreditku na 50k jenom za dobrý den, chtěl bych to vaše prémiové konto.
eL Ká
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 21. 11. 2018 19:00

A na zamestnavatele a vysi prijmu se tedy ptali jo? :mrgreen:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod uphoun 21. 11. 2018 19:07

Na zamestnavatele se neptali. Ptali se na prijmy (od zamestnavatele dolozeni nechteli) a chteli vypis z jineho uctu, kam mi chodily prostredky. Dostal jsem 50k uverovy ramec.

Ale po kolegovi nechteli vubec nic a dali u 50k uverovy ramec rovnou.
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 11. 2018 19:14

Já měl premium konto necelý rok, když jsem žádal o premium kartu. Musel jsem doložit potvrzený formulář s příjmy. Letošní srpen.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 21. 11. 2018 19:18

uphoun: a to s sebou nosis vypis nebo to bylo na vic navstev?

wit.cz: a chodila ti tam ten rok vyplata?

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 11. 2018 19:42

nechodila
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 21. 11. 2018 20:27

Mne: na zaměstnavatele se mne ptali (per huba), neověřovali, příjem nezjišťoviali, kreditku dali hned při otevření - asi je to silně individuální.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 22. 11. 2018 11:33

Je to tedy maličko offtopic, ale já se asi před deseti lety trochu ožral a omylem jsem někde v Tescu na chodbě podepsal žádost o nějakou Citibank kreditku nebo co (slečna hosteska byla kozatá a líbila se mi, nicméně kreditka měla poměrně drahé měsíční poplatky a nabízela slevy, které bych nevyužil). Pak když jsem vystřízlivěl, tak jsem byl ve stresu, co jsem to vlastně podepsal a jak z toho ven. Pointa je ta, že jsem tam do příjmu napsal asi 100k měsíčně (což plus mínus odpovídalo mé tehdejší mzdě) a pobavilo mě, když mi tehdy asi po dvou týdnech odepsali z ústředí Citi, že bohužel mi kreditku kvůli mým příjmům nedají. Doteď nevím, jestli ta moje mzda byla na vydání kreditky málo nebo moc :D

Každopádně ČSOB po mně nic nechtěla, kreditku mi doslova vnutili. Ale jsem u nich hodně dlouho, takže mají perfektní přehled, kdy mám příjmy a kdy jsem na mizině :D
Mr.Scully
Diskutér

Odeslat příspěvekod uphoun 22. 11. 2018 13:04

S474N píše:uphoun: a to s sebou nosis vypis nebo to bylo na vic navstev?

Co myslis? :D Bylo to, bohuzel, na vic navstev. V mem pripade:
1) Zalozeni uctu
2) Vyzvednuti debetni karty a predani vypisu z uctu
3) Zadost o kreditni kartu a dodani jeste jednoho vypisu z uctu (mezitim byl dalsi mesic)
4) Vyzvednuti kreditni karty (to bude dnes)
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mimonik 22. 11. 2018 16:35

Ja jsem zakladal pres vzdalenyho bankere a bylo to jednim kuryrem tusim.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 24. 11. 2018 13:16

Spořitelna i ČSOB mi nabízeli kreditku na 50t bez dalších podkladů.
Na (výrazně) vyšší částku ale obě banky chtěly daňové přiznání za poslední rok.
Radek.Hulan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka