Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alouard 20. 9. 2019 10:56

To je zvláštní... Mně stačil na kreditce základní limit a nedokládal jsem vůbec nic, stačil jim pohyb na účtu za poslední 3 měsíce. Ale už je to nějaká doba, mohlo se něco změnit.
alouard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 9. 2019 11:07

Kedysi bezne davali 100% hypo

Ono sa totizto stalo, ze sudy rozhodli, ze si musia firmy poziciavajuce peniaze dobre preverit klientov... do toho nejake nove zakony a regulacie...
Banky musia vzdy nieco vymysliet, aby boli auditori spokojni :-)

Je pravda, ze CSOB sa v tomto zhorsila...
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 20. 9. 2019 13:05

Nezneužíval jsi v minulosti Cool kartu nebo nepodal na ně stížnost u ČNB? Mně KK ČSOB World už taky nedají, a to z ne z důvodů, že bych měl špatné záznamy v registrech nebo nedostatečné příjmy, ale z "interních důvodů banky", jinak řečeno jsem na black listu.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod LXIDCX 20. 9. 2019 13:11

Klienti s hypotékou spadají pod regulaci ČNB i při následné žádosti o další úvěr nebo kreditku, takže tady pravděpodobně nevychází DTI nebo DSTI.
LXIDCX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 9. 2019 13:26

čulibrk píše:Mně KK ČSOB World už taky nedají...
Buď v klidu, tu ne(vy)dávají už dlouho a nikomu!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 20. 9. 2019 21:00

Buď v klidu, měsíčně beru daleko nad průměrnou mzdu v ČR a taky už po poslední vyškolení neschopných zaměstnanců v RB jejich KK nedostanu. :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod slazz 21. 9. 2019 18:54

ROlda78 píše:
čulibrk píše:Mně KK ČSOB World už taky nedají...
Buď v klidu, tu ne(vy)dávají už dlouho a nikomu!

Vydali mně ji před měsícem.
slazz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod e.osobne 21. 9. 2019 18:55

Tak jak to je tedy? :hm
e.osobne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 21. 9. 2019 19:23

V Prahe T2 salonik Erste funguje, alebo ho rekonstruuju?
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 23. 9. 2019 09:53

funguje, využit naposledy v sobotu
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 9. 2019 10:08

ČSOB vydává KK "Mastercard World Elite" (https://www.csobpremium.cz/portal/produ ... mium-karta), kterou nazývá "Premium karta" . Salonek jede, kdyby byly změny, tak to snad uvedou na https://www.prg.aero/erste-premier-lounge

Zatím jen
"Letištní salónky navýší kapacitu o 100%
Jednou z dalších významných změn je ta, že letištní salónky budou navyšovat svou kapacitu, a to o téměř 100%! Cestující se tak dočkají vyššího komfortu. V říjnu započne rekonstrukce luxusního salonku ERSTE Premier Lounge na Terminálu 2 a na ní před začátkem příští letní sezóny naváže rekonstrukce salonku Mastercard Lounge na Terminálu 1.
"
(https://www.lifestyle.luxusni-bydleni-p ... olik-stalo)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 9. 2019 13:22

O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 24. 9. 2019 09:29

alouard píše:To je zvláštní... Mně stačil na kreditce základní limit a nedokládal jsem vůbec nic, stačil jim pohyb na účtu za poslední 3 měsíce. Ale už je to nějaká doba, mohlo se něco změnit.

Mno tak leda ze byse neco zmenilo behem leta, pac to jsem ji bral nekdy pres letem a ok :-)
Spis je to tak, ze uz ji nevydavaj sockam, proste jen uz skutecne elite naroda 8-)

-- 24. 9. 2019 09:34 --

Jo mel jsem tu nabidku na Miles & More od UCB, plati se stale ten poplatek 70kc mesicne za kk a nebo tento poplatek neni uctovan pri vzdy splaceni karty do 30dnu? :)
(neco jako to ma Hello)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 24. 9. 2019 09:44

modrá Miles & More od UCB je za poplatek 70 Kč a nelze nijak eliminovat, tak jako např. MC Agip útratou v minimálni výši 3000. Zlatá Miles & More je v ceně U-Konto Premium
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 24. 9. 2019 09:51

retron: Premium mam, tak to pardon, jsem zil v tom ze tam je ten poplatek a ja vlastne ji mam v cene Premium jen to nevim :D Takze staci pak jen pozadat :D
ripper6
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka