Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 7. 2020 19:17

SEPA platby. Jinak to spíš bude za těch x% min. 150,- (spíš bych takhle z paměti tipoval, že min. 250,-).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 14. 7. 2020 19:33

Jo, SEPA je za 5, v jiné měně za 250.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 7. 2020 19:33

Díky moc za ověření! Karta je pak na žádost a za nějakých těch cca 45/měs? To asi klidně oželím, jen by mě zajímalo, jestli vůbec jde vybrat eur nebo usd a za kolik.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 7. 2020 07:31

I platba v EUR, ale neSEPA, bude za 250,-+. Výběr v měně účtu by měl být za 80,- a nejspíš neomezeně.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 7. 2020 09:43

ČSOB není vhodná na operace v eur, v usd to mají banky víceméně stejné (spatné)
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Chaki 15. 7. 2020 11:10

minuulý týden jsem si nechal poslat CZK z Mintosu (zahraničí) peníze na ČSOB premium a stálo mě to 150 takže jsem se poučil... :(
Chaki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jir.vesely 15. 7. 2020 12:53

Je to tak. Já jsem si tam ten devizovej účet udělal jenom kvůli investicím v EUR. Lepší to má třeba moneta. K účtu je zdarma i debetka s výběrama zdarma v zahraničí a SEPA platby bez poplatku. To už použitelné je.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 7. 2020 14:22

Pro mě to tedy poslouží jen jako odkladiště, abych neměl na Revolutu zbytečně vysokou částku. Pro konverzi/výběr/útratu to pak pošlu zpět na Revolut.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod uphoun 24. 7. 2020 16:32

Zavolala si mne bankerka CSOB Premium, do telefonu mi nic rict nechtela (pry nemohla) a bylo to jen kvuli aktualizaci osobnich udaje (pry narizeni CNB?)..
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 7. 2020 23:27

To by mě zajímalo, kam by mě pozval vzdálený bankéř. Teams, webex, zoom? :-D
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod SirV 28. 7. 2020 15:45

Taky mi volala, nejspíš došlo k výměně bankéře na mé pobočce. Prý se mám někdy stavit. Hádám, že mě bude lámat na fondy. Ale asi tam někdy zajdu, abych se ujistil, že dostala info o mém zájmu o nabízené představení v Dejvickém.
SirV
Kolemjdoucí

Předchozí stránka