Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alouard 20. 9. 2019 09:56

To je zvláštní... Mně stačil na kreditce základní limit a nedokládal jsem vůbec nic, stačil jim pohyb na účtu za poslední 3 měsíce. Ale už je to nějaká doba, mohlo se něco změnit.
alouard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 9. 2019 10:07

Kedysi bezne davali 100% hypo

Ono sa totizto stalo, ze sudy rozhodli, ze si musia firmy poziciavajuce peniaze dobre preverit klientov... do toho nejake nove zakony a regulacie...
Banky musia vzdy nieco vymysliet, aby boli auditori spokojni :-)

Je pravda, ze CSOB sa v tomto zhorsila...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 20. 9. 2019 12:05

Nezneužíval jsi v minulosti Cool kartu nebo nepodal na ně stížnost u ČNB? Mně KK ČSOB World už taky nedají, a to z ne z důvodů, že bych měl špatné záznamy v registrech nebo nedostatečné příjmy, ale z "interních důvodů banky", jinak řečeno jsem na black listu.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LXIDCX 20. 9. 2019 12:11

Klienti s hypotékou spadají pod regulaci ČNB i při následné žádosti o další úvěr nebo kreditku, takže tady pravděpodobně nevychází DTI nebo DSTI.
LXIDCX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 9. 2019 12:26

čulibrk píše:Mně KK ČSOB World už taky nedají...
Buď v klidu, tu ne(vy)dávají už dlouho a nikomu!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 20. 9. 2019 20:00

Buď v klidu, měsíčně beru daleko nad průměrnou mzdu v ČR a taky už po poslední vyškolení neschopných zaměstnanců v RB jejich KK nedostanu. :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slazz 21. 9. 2019 17:54

ROlda78 píše:
čulibrk píše:Mně KK ČSOB World už taky nedají...
Buď v klidu, tu ne(vy)dávají už dlouho a nikomu!


Vydali mně ji před měsícem.
slazz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 21. 9. 2019 18:23

V Prahe T2 salonik Erste funguje, alebo ho rekonstruuju?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 23. 9. 2019 08:53

funguje, využit naposledy v sobotu
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 9. 2019 09:08

ČSOB vydává KK "Mastercard World Elite" (https://www.csobpremium.cz/portal/produ ... mium-karta), kterou nazývá "Premium karta" . Salonek jede, kdyby byly změny, tak to snad uvedou na https://www.prg.aero/erste-premier-lounge

Zatím jen
"Letištní salónky navýší kapacitu o 100%
Jednou z dalších významných změn je ta, že letištní salónky budou navyšovat svou kapacitu, a to o téměř 100%! Cestující se tak dočkají vyššího komfortu. V říjnu započne rekonstrukce luxusního salonku ERSTE Premier Lounge na Terminálu 2 a na ní před začátkem příští letní sezóny naváže rekonstrukce salonku Mastercard Lounge na Terminálu 1.
"
(https://www.lifestyle.luxusni-bydleni-p ... olik-stalo)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 9. 2019 12:22

O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 24. 9. 2019 08:29

alouard píše:To je zvláštní... Mně stačil na kreditce základní limit a nedokládal jsem vůbec nic, stačil jim pohyb na účtu za poslední 3 měsíce. Ale už je to nějaká doba, mohlo se něco změnit.

Mno tak leda ze byse neco zmenilo behem leta, pac to jsem ji bral nekdy pres letem a ok :-)
Spis je to tak, ze uz ji nevydavaj sockam, proste jen uz skutecne elite naroda 8-)

-- 24. 9. 2019 09:34 --

Jo mel jsem tu nabidku na Miles & More od UCB, plati se stale ten poplatek 70kc mesicne za kk a nebo tento poplatek neni uctovan pri vzdy splaceni karty do 30dnu? :)
(neco jako to ma Hello)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod retron 24. 9. 2019 08:44

modrá Miles & More od UCB je za poplatek 70 Kč a nelze nijak eliminovat, tak jako např. MC Agip útratou v minimálni výši 3000. Zlatá Miles & More je v ceně U-Konto Premium
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 24. 9. 2019 08:51

retron: Premium mam, tak to pardon, jsem zil v tom ze tam je ten poplatek a ja vlastne ji mam v cene Premium jen to nevim :D Takze staci pak jen pozadat :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 9. 2019 06:15

dobrá věc se podařla
Přílohy
Vyjadreni Erste.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků