Kreditní karta Kooperativa

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wingsd 29. 12. 2015 11:18

Vkládáte vkladomatem ČS přímo na kartový účet a je to zdarma a ihned?Chápu správně?
Lze vložit ČSOB Vkladomatem na účet vázaný ke KKK?Poplatek by byl?

Technická a emocionální: při vkladu vkladomatem ČS teda vložím kartu(KKK) naťukám číslo účtu a VS a vložím peníze, nebo jinak?Jak dlouho to cca trvá?Nejste nervozní, že vkládáte(předpokládám částku v řádu desetitisíců) někde na "ulici" a že se spletete atd.?
wingsd
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 12. 2015 12:07

Ja myslel, ze jsou vkladomaty pouze v pobockach a ne na ulici?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 12. 2015 12:15

wingsd: Pokud vkládáš rovnou na svůj úvěrový účet, tak tam nic přece snad zadávat nemusíš, každá kreditka má "své" číslo účtu... Vklad je proveden okamžitě, co bankomat "zchroustá" bankovky, což je zpravidla rychleji, než na pokladně...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod wingsd 29. 12. 2015 12:26

osobne2 píše:Ja myslel, ze jsou vkladomaty pouze v pobockach a ne na ulici?

Tak jsem to nemyslel...nektere jsou vskutku v rekneme uzavrenem prostoru, kde jste sami, nektere jsou ale u vstupu do banky, kde si vedle hrajou deti se psem, dalsi si tam vyplnuje nejaky papirovy prikaz aby ho v 21.stoleti osobne hodil do sberneho boxu, kolem chodi mnoho lidi...to by me znervoznovalo, ale to uz je OT
wingsd
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 29. 12. 2015 12:54

Jsem se ptal na pobočce ČS, co se stane,když kartu ztratím, jestli mi převydají duplikát. Zajímavé je, že pobočkoví pracovníci o kartě Kooperativa vůbec nevědí (to vím už z minula a z vícero poboček). Musí vždycky volat někam na jejich interní kartové centrum, tam o kartě vědí, ale na tuto taky nedokázali odpovědět, takže bylo třeba volat ještě někam "výš" a pak ještě "někam". Teprve na třetí pokus se pracovnice dovolala k někomu kompetentnímu a dostalo se nám odpovědi, že by nabídli jinou ČS kreditku, že Kooperativu už ani nepřevydávají.

Čili pozor na to, kreditku Kooperativy neztrácet!

Vtipné je, že pojišťováci Kooperativy vysvětlují zrušení projektu nezájmem ze strany klientů. Ptal jsem se pojišťováka, co mi tu kartu dělal a on sám ji také má. Prý za celý půlrok si o tu kartu nikdo jiný kromě mě neřekl (?), nechápu tuto logiku, je jasné, že když sama Kooperativa kartu aktivně nenabízela, tuším ani na webu nebyla žádná větší propagace, tak jak si o ní asi klienti měli říkat....
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 12. 2015 14:17

Pojistovaci z Kooperativy maji provize za sjednani nevyhodneho pojisteni a ne za vyhodnou kreditku, takze nemeli duvod to klientum aktivne nabizet.

Jinak by me zajimalo, zda mi bude fungovat platebni nalepka i po expiraci kreditni karty? Nemate to nekdo vyzkouseno napr. i z jine banky? Pak by bylo vyhodne tesne pred expiraci kreditni karty pozadat o vydani platebni nalepky. Teoreticky by platebni nalepka mela fungovat dal, neni na ni sice logo Kooperativy, ale je provazana se stejnym uverovym uctem, je na ni stejny bonus, ma svoje vlastni cislo, expiraci a cvc kod.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 29. 12. 2015 14:36

wingsd píše:Vkládáte vkladomatem ČS přímo na kartový účet a je to zdarma a ihned?Chápu správně?
Lze vložit ČSOB Vkladomatem na účet vázaný ke KKK?Poplatek by byl?

Technická a emocionální: při vkladu vkladomatem ČS teda vložím kartu(KKK) naťukám číslo účtu a VS a vložím peníze, nebo jinak?Jak dlouho to cca trvá?Nejste nervozní, že vkládáte(předpokládám částku v řádu desetitisíců) někde na "ulici" a že se spletete atd.?

někdy vkládám teda dost, ale už jsem si zvykl a nervózní nejsem. :D
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 12. 2015 18:21

Některé vkladomaty jsou i venku na ulici, některé v "předsíni". Na ulici nervóznější jsem, spíš ale v momentu, kdy tu větší částku nesu. Nejčastěji ale vyberu z ČSOB ATM a hned na něm vkládám, vše v "předsíni", takže nemám větší problém s nervama. Chybu udělat prakticky nemůžeš (když vkládáš na účet ke kartě) - nic neťukáš - účet si načte sám podle karty, částku si sám spočítá.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 29. 12. 2015 18:27

osobne2 píše:Jinak by me zajimalo, zda mi bude fungovat platebni nalepka i po expiraci kreditni karty? Nemate to nekdo vyzkouseno napr. i z jine banky? Pak by bylo vyhodne tesne pred expiraci kreditni karty pozadat o vydani platebni nalepky. Teoreticky by platebni nalepka mela fungovat dal, neni na ni sice logo Kooperativy, ale je provazana se stejnym uverovym uctem, je na ni stejny bonus, ma svoje vlastni cislo, expiraci a cvc kod.

Jestli nálepka KKK bude fungovat bez hlavní karty nevím a asi to nemá nikdo vyzkoušeno, i když má svoje číslo a expiraci. U nálepky citi mám stejnou expiraci jako hlavní karta. Moc bych na to že by to mohlo fungovat nespoléhal a spíš počítám, že ČS upraví podmínky ještě dřív.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 12. 2015 18:30

Ale Citi Bank ma pro vsechny kreditky jeden ucet na splaceni, u CS to je jine, kazdy ma svuj uverovy ucet.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 29. 12. 2015 19:33

To není pravda, KKK karta i nálepka mají stejný uvěrový účet.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 12. 2015 19:40

Vsak ja pisu, ze kazdy klient ma u CS svuj uverovy ucet, u Citi Bank maji vsichni klienti stejny spolecny uverovy ucet.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Krevety 29. 12. 2015 22:35

Mohu se zeptat jestli za vložení peněž přes bankomat ČS na úvěrový účet je nějaký poplatek?
Díky.
Samsung NP730U
Xperia Z1 Compact
Krevety
Návštěvník

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 12. 2015 04:01

drkarel píše:..
Nejčastěji ale vyberu z ČSOB ATM a hned na něm vkládám ...

Takze splatku KKK lze uhradit i pres vkladomat CSOB? A take to je bez poplatku? Jsem myslel, ze to muze fungovat pouze na vkladomatu CS?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 30. 12. 2015 08:45

Krevety píše:Mohu se zeptat jestli za vložení peněž přes bankomat ČS na úvěrový účet je nějaký poplatek?
Díky.
Pokud vkládáš na účet ke kartě, co jsi strčil do vkladomatu, tak ne.
franko_cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka