Kreditní karta Kooperativa

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 24. 8. 2014 22:23

iguka píše:
petrE70 píše:iguka - a víš zda máš schváleno nebo čekáš na schválení?

schváleno jsem měl už online na pobočce, tak doufám, že nemají ještě nějaké druhé schvalovací kolo. Zažádal jsem si jen o 10 tis., což je minimum. Jak karta dorazí, tak napíšu..

Taky bych chtěl jen těch 10 000kč ,momentálně nedělám,jde tu KK nějak získat?. :-D Chtěli po tobě i potvrzení s razítkem?

-- 24. 8. 2014 23:35 --

drkarel píše:marvy: Nemusíš. Ptal jsem se a odpověděla mi paní z gen. ředitelství, která má ten produkt na starosti. (Mimochodem jsem mezi řádky vyčetl, že je jen málo lidí (poboček), kteří o kartu umí zažádat. V zásadě se tvářila, že v Praze bezpečně 2.)

Tak dík . No u mě připadá v úvahu ta Praha nebo Kladno
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 25. 8. 2014 07:58

marvy píše:Taky bych chtěl jen těch 10 000kč ,momentálně nedělám,jde tu KK nějak získat?. :-D Chtěli po tobě i potvrzení s razítkem?

Potvrzení o příjmu nechtěli, protože jsem měl s sebou tři výplatnice. Ale paní mi řekla, že když nemám účet u Spořku, tak buď výplatnice nebo potvrzení o příjmu.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 25. 8. 2014 08:50

Tak to bohužel výplatnici nemám ani potvrzení.U GE mam účet a taky to nestačilo na KK s nízkym uvěrem. :roll:
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Théseus 25. 8. 2014 08:57

no na těch výplatnicích to pohoří u mě taky ještě studuju
Théseus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 8. 2014 16:02

Teď jsem tady z těch reakcí některých trochu zmaten. Ta kreditka Koop snad vrací rovnou na účet a ty iBody jsou navíc, ne? To vracení rovnou na účet vidím proti Citi life jako velké plus - nemusím se o nic starat, nemusím čekat na naplnění limitu, pak tu byly zmíněny zahraniční platby - kurz ... pro mne asi nejlepší kreditka v současnosti na trhu (Ano, Cetelem se dostane díky vratce kurzem ještě níž, ale je tam ten poplatek při čerpání.). Jediná otrava je, že jako jedni z mála (Cetelem tedy taky) chtějí vidět (nejen) daňové přiznání (jsem OSVČ, takže to papírování mám ještě složitější než zaměstnanec).

Jen teď musím dobře načasovat žádost, protože jednak mám těch kreditek nějak moc (a tudíž je celkový úvěrový rámec velký už teď, a mohl by zkomplikovat hodnocení bonity) a jednak hodlám ještě v září žádat o GE.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xtonda 25. 8. 2014 16:21

Já jako OSVČ půjdu žádat ve Středu, sem zvědav jak se poperou s mojí komplet elektronickou agendou, podle dosavadní komunikace to ale vypadá, že by to neměl být problém.

Po mě chtějí:

- daňové přiznání
- doklad o zaplacení daně
- čestné prohlášení o aktuální výši závazků vůči orgánům státní správy a zdravotním pojišťovnám po lhůtě splatnosti

a pochopitelně občanku.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 8. 2014 17:16

Jo, to jsme na tom podobně, z toho jsem měl také strach. Chtějí to samé. Původně to napsala tak, že to vypadalo, že budu muset pro potvrzení na FÚ, nakonec jí bude stačit výpis z účtu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod petrE70 25. 8. 2014 18:37

Karta byla schválena ,tak teď ještě výroba a pošta.Paní říkala,že o dodatkovou se žádá v IB po vydání hlavní.
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 25. 8. 2014 19:01

konecnce poradna konkurence pro CITI. Mozna jiz v CITI nebudou delat takove drahoty, kdyz lidem s prijmem 50k ji neschvali...jenom aby to nebylo s krizkem po funuse
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 25. 8. 2014 19:21

Uvidíme jak dlouho to vydrží, přeci jen 2% zpět a ještě iBody a to vše bez poplatku za vedení, to se jim nemůže vyplatit. A zas taková masovka, aby to zatáhli klienti co budou platit úrok, to nebude.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 25. 8. 2014 19:46

Samozrejme , ze se to vyplati, dle pruzkumu plati 100% castky mozna 20-30% lidi...se nam skladaji na bonusy...
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 25. 8. 2014 20:52

fremantle píše:Jinak Life x cobrandy ČS - největší rozdíl vidím v možnosti použití v zahraničí - s Life se dostanu při nejlepším efektivně 1 % nad střed, u ČS, u níž se kurzy odvíjejí dle kurzovního lístku ČS (tedy spread cca. 4 %) se dostanu zhruba na rovný střed.

KK Kooperativa mě s kurzem mile překvapila. Zkusil jsem porovnání kurzu EUR pro 22/08/2014 (započítána vratka 2 %):

-cobrandy ČS: 27, 863 CZK,
-KK Citi Life: 28, 078 CZK,
(-ČNB: 27, 835 CZK.)

KK Citi Life by v tomto souboji zachránil návrat k "citibank střed + 2%". Aktuální 3 % jsou špatné.
eR99
Nadšenec

Odeslat příspěvekod petrE70 25. 8. 2014 21:04

22.8.2014
KK RB - 27,78496
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 8. 2014 21:23

U spořky to právě taky zrovna hitparáda není, jak koukám, tak z velké čtyřky má asi nejhorší spready u cizích měn, vychází to cca. 4,4 % a to je opravdu dost - takže u kreditek ČS (obecně - protože i KK Odměna vrací na transakcích v cizích měnách 2 %) se lze dostat na kurz zhruba střed + 0,2 %, což bude stejně o něco horší než kurz karetní asociace bez vratek.

U RB je spread na EUR 3,9 %, takže tam se už teoreticky lze dostat pod úroveň středu - jenomže ty k***y rakouské nemají u všech měn stejný spread, u CNY mají třeba 6 % (pak to vychází šul nul stejně třeba jako u Citi Life po vratce) a hlavně od hovad, co nedokážou uržet na poměrně solidním produktu stejné podmínky déle než rok (změna kurzů karetní asociace u KK) nic nechci.

Účtovat za cizí měnu 3 % nad střed (už i těch 2,5 % u GEMB je dost mimo) je už regulérní zlodějina, vratka nevratka...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 25. 8. 2014 21:24

je v tom i vratka?
slavo963
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka