Kreditní karta Kooperativa

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iguka 28. 8. 2014 20:16

tak co ještě ji nikdo nemáte? Minulou středu jsem byl na pobočce a stále karta ve schránce není ani se neozvali, tak uvidíme...
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod petrE70 28. 8. 2014 20:48

Taky hned napíšu jak přijde karta.
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 29. 8. 2014 15:27

tak dnes mi dorazila dokumentace ze spořitelny, kartu a přihlašovací údaje ke start24 zašlou poštou.

dokumenatace, ceník a další podmínky poslali na flash disku (kapacita 64MB)
tady ji máte, co bylo na flashce http://uloz.to/xaUNucny/dokumentace-rar

Edit: přihlašovací údaje k IB jsem si už vyvzedl na poště a v IB už kartu vidím. Takže komu prošlo online schválení karty na pobočce Kooperativy, tak má zřejmě vyhráno.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod petrE70 29. 8. 2014 17:16

Tak to se jí dočkám přesně v době kdy budu mimo ČR. Jinak díky za dokumentaci. Nejdřív přijde přihlášení do banky a pak až karta? A co PIN já si zadal formou sms. Ten už máš?
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod malejarda 29. 8. 2014 19:05

Já byl zažádat dnes, podepsal jsem žádost o poskytnutí úvěrového produktu a souhlas se zpracováním údajů, žádal jsem o úvěrový rámec 50000 Kč, musel jsem pak ještě doložit výši příjmů, tedy přinést tři poslední výpisy z bankovního účtu, co jsem vygeneroval v IB, jinak bych musel od zaměstnavatele získat potvrzení o výši mzdy, ale prý budou ty výpisy z účtu stačit. Výplatní pásky každopádně nechtěli, i když jsem je nabízel. Kdo má běžný účet u ČS, tak prý výši příjmu dokládat nemusí. O:-) V pondělí mám prý přijít ještě něco podepsat, ale nevím co. Nevíte někdo? Pak se snad dozvím, jestli byla karta schválena. Mám trochu strach z toho, že to neprojde, neboť jsem do žádosti uvedl omylem, že nemám žádné splátky jiných úvěrů. Ona je to sice pravda, já úvěry nemám, ale mám dvě kreditní karty a to oni v úvěrových registrech zjistí. Snad jim dojde, že z nich úvěry nečerpám a tedy nesplácím. :oboze
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 29. 8. 2014 19:16

to je jedno, min. splatka, nebo podobna castka se ti zapocte jakobys splacet hocjaky uver... a prave jsi podezrely o pokus o uverovy podvod zatajenim dulezitch informaci
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 29. 8. 2014 19:20

Nojo no, tak budu bez karty. Ale uvidím, naděje umírá poslední. Nevíte, co mám přijít v pondělí ještě podepsat, když už jsem podepsal žádost i souhlas?
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod petrE70 29. 8. 2014 20:00

Žádost o zřízení kartového účtu a karty , Smlouva o úvěru a Příkaz k provádění plateb (inkaso).
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 8. 2014 20:52

Příkaz k provádění plateb (inkaso)?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 8. 2014 20:56

Z úvěrového účtu by mělo jít přímo platit např. pojistné u Kooperativy...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod iguka 29. 8. 2014 21:06

petrE70 píše:Tak to se jí dočkám přesně v době kdy budu mimo ČR. Jinak díky za dokumentaci. Nejdřív přijde přihlášení do banky a pak až karta? A co PIN já si zadal formou sms. Ten už máš?

dnes mi přišly jen přihlašovací údaje do IB. Karta mi ještě nepřišla, ta má přijít do týdne. PIN mi logicky také nepřišel, ale v IB je možnost aktivace karty, možná tam půjde nastavit i PIN nebo při aktivaci přes IB to pošle PIN na mobil, uvidíme.

-- 29. 8. 2014 22:09 --

drkarel píše:Příkaz k provádění plateb (inkaso)?

chtěli podepsat souhlas s inkasem k mému účtu, tzn. když bych nesplácel, tak aby si dlužnou částku mohli strhnout sami. Ne 100% inkaso na strhnutí platby k zaplacení v bezúročném období.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 8. 2014 21:15

:hm

Zajímavé, taky mi to nedávalo smysl, tak jsem to tipoval na tu možnost úhrady pojistného...

-- 29. 8. 2014 21:20 --

Pokud jsem to správně pochopil, tak pro případ získání PINu přes telefon si jej musíš proaktivně vyžádat sám, takže první krok by měl být z tvé strany a to odesláním určitého kontrolního kódu SMS zprávou, na základě něhož obdržíš numerický kód, z něhož si odvodíš samotný PIN: http://www.csas.cz/banka/nav/osobni-fin ... -d00019080

Všechny pokyny by měly být v zásilce společně s kartou.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod malejarda 30. 8. 2014 02:58

petrE70 píše:Žádost o zřízení kartového účtu a karty , Smlouva o úvěru a Příkaz k provádění plateb (inkaso).

To je divné, protože ty dva papíry, co jsem včera podepsal, mají nadpis: "Žádost o poskytnutí úvěrového produktu" a "Souhlas se zpracováním údajů". To budu podepisovat ještě další papír s názvem "Žádost o zřízení kartového účtu a karty"?
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod petrE70 30. 8. 2014 06:01

malejarda - ano budeš podepisovat ty dokumenty co jsem ti napsal,ale pouze v případě že ti ji schválí. Máš zažádáno o úvěr - půjčení peněz. Ještě musíš zažádat o kartu a o účet k té kartě. A podepsat smlouvu o úvěru - zatím máš pouze zažádáno.
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod malejarda 30. 8. 2014 10:00

No a v kterém okamžiku oni dělají scoring a rozhodnou o tom, jestli kartu dají? To dělají už teď když jsem podepsal ty dva dokumenty, nebo to budou dělat až po podpisu těch dalších tří dokumentů?
malejarda
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka