Kreditní karta Kooperativa

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Robin Brett 17. 1. 2017 09:06

Omlouvám se OT, má KK ČS svoje vlastní vlákno? Migroval jsem a zatím jsem ho nenašel.
Robin Brett
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jerry666 17. 1. 2017 18:28

KK ČS ne, je jen ČS.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Letákovník 22. 9. 2017 21:40

Ahojte, prišiel mi domov list, prišlo to tiež niekomu? Dávam ho do prílohy, ale prepis listu uvádzam aj tu:

Máme pro Vás novou Kreditní kartu
Praha 12. září 2017
Vážený pane XYZ,
rádi bychom Vás informovali o změnách v nabídce kreditních karet. Naše produkty se snažíme neustále vylepšovat, a proto jsme pro Vás připravili zcela novou Kreditní kartu a současně ukončili vydávání kreditních karet dosud poskytovaných.

Platnost Vaší současné kreditní karty Kreditní karta Kooperativa/Kapitol, vydané k účtu č. XXXXXX-XXXXXXXXXX, končí 31.12.2017. Navštivte proto prosím kteroukoliv naši pobočku, abychom Vám novou Kreditní kartu včas připravili a Vy jste mohl využívat všech jejích výhod stejně jako 100 000 dalších spokojených klientů.

Které to jsou?

- Vedení kartového účtu máte úplně zdarma, pokud v daném účetním období zaplatíte kartou alespoň 3 000 Kč.
- Můžete využít bezúročné období až 55 dní. Toto období se vztahuje nejen na platby u obchodníků a na internetu, ale nově i na výběry hotovosti z bankomatu.
- Vrátime Vám 1% zpět z každé platby kartou na internetu nebo v zahraničí. V daném účetním období můžete na svůj kartový účet získat až 350 Kč.
- Snadno si spočítáte úroky. Pokud nevyužijete bezúročné období, zaplatíte k datu splatnosti 10 Kč za každých celých nesplacených 500 Kč. Pokud je nesplacená cástka nižší než 500 Kč, žádný úrok Vám nepočítáme. Už se vám nestane, že nebudete vědet, kolik Vás Kreditní karta bude stát.
- Můžete bezkontaktně platit i vybírat z bankomatů v zahraničí. To vše je i nadále samozřejmostí a zůstává tak, jak jste zvyklý.
- A pokud máte smysl pro estetiku, možná oceníte krásný průhledný design.

Pokud chcete o fungování nové kreditky vědet ještě více, podívejte se na http://www.csas.cz/kreditka. Detailní srovnání stávající a nové kreditky naleznete na http://www.csas.cz/zmenykreditka.

V případě dotazů kontaktujte prosím bezplatnou infolinku 800 207 207 nebo přijďte do kterékoliv naší ppbočky. Pro lepší plánování Vašeho času na návštěvu pobočky si můžete na http://www.csas.cz/objednani sjednat schůzku na přesný termín.

Vaši současnou kreditní kartu ani případné dodatkové karty již v aktuální nabídce nemáme a nemůžeme Vám je znovu vydat, a to ani v rámci automatické výměny či vydání náhradní karty. Máte samožřejmě právo s navrhovanými změnami nesouhlasit a můžete s okamžitou účinností vypovědět smlouvu. I přes výpověď smlouvy máte však povinnost uhradit veškeré pohledávky z úvěru, a to nejpozději ke dni ukončení účinnosti smlouvy. V případě, že nebudete souhlasit se změnou kreditní karty a smlouvu nevypovíte, budeme nuceni Vaši stávajíci smlouvu vypovědet z naší strany, a to s dvouměsíční výpovědní lhůtou. V případě, že nebudete mít vydanou novou kartu po skončení platnosti své současné kreditní karty, povedeme kartový účet ke kreditní kartě i nadále za původních podmínek. Prijdete tím ale o možnost kreditní kartu využívat, tj. platit s ní v obchodech, na internetu či vybírat z bankomatu.

Děkujeme, že jste naším klientem, a věříme, že Kreditní kartě od nás zachováte přízeň i nadále.

S přátelským pozdravem

Veronika Benešová
manažerka úvěrových produktů
Letákovník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 9. 2017 11:30

Ale Plho, Transparentní kreditka je už v nabídce víc než rok!
mojmax
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Letákovník 23. 9. 2017 12:53

Tam mi píšu, že mi už neprevydajú po expirácii novú Kreditní kartu Kooperativa, len nechápem jednému, tak zrušia aj kartu aj kartový účet, alebo len kartu a kartový účet ponechajú aktívny bez karty? Lebo tam píšu:

1, V případě, že nebudete souhlasit se změnou kreditní karty a smlouvu nevypovíte, budeme nuceni Vaši stávajíci smlouvu vypovědet z naší strany, a to s dvouměsíční výpovědní lhůtou.

2, V případě, že nebudete mít vydanou novou kartu po skončení platnosti své současné kreditní karty, povedeme kartový účet ke kreditní kartě i nadále za původních podmínek. Přijdete tím ale o možnost kreditní kartu využívat, tj. platit s ní v obchodech, na internetu či vybírat z bankomatu.

Tak sa pýtam: vypovedia zmluvu o kreditnej karte kooperativa a zrušia mi aj kartový účet, alebo len vypovedia zmluvu o karte a kartový účet mi bude bežať ďalej bez karty? Som z toho blbec, ako to tam napísali... nakoľko, načo mi bude kartový účet bez karty.... na figu borovú.....
Letákovník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eR99 23. 9. 2017 14:21

Výpovědí KK dojde automaticky k výpovědi kartového účtu.
eR99
Nadšenec

Odeslat příspěvekod m.arus 23. 9. 2017 14:51

Podle toho co pisi, tak pobezi uverovy ucet dal i bez karty.
m.arus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 9. 2017 17:31

Viz vlákno České spořitelny.
mojmax
Nadšenec

Předchozí stránka