Kreditní karta Kooperativa

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod petrE70 30. 8. 2014 10:40

Ne to dělají teď až tě pozvou na dopodepsání tak už máš schváleno a podepisuješ už smlouvu o úvěru.
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod malejarda 30. 8. 2014 14:04

Aha, dík, ale tak stejně nerozumím, proč mi řekla, když jsem tam přinesl vytisknuté výpisy z účtu, ať přijdu v pondělí v devět hodin něco podepsat. To už věděla, že mám schváleno nebo proč mě takto objednala? To mi to mohla nechat podepsat hned. Navíc ani sama nevěděla, co budu podepisovat. :hm
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 30. 8. 2014 21:14

No chystám se na pobočku Kooperativa pojišťovna, a.s platit pojistný tak se pozeptám co vše budou chtít.
Ale asi mi jí nedají už dvě mám od Citi a tohle by byla třetí.
Pokud koukám tak po shválení online na pobočce kooperativi už kartu někdo viděl v IB.
To u Citi to bylo na delší lokte. Sice kolotoč s kurýrem ale zase po mě nechtěli žádné potvrzení a tak . S kurýrkou byla legrace. To se mi na Citi líbií
Naposledy upravil D.roak dne 30. 8. 2014 22:46, celkově upraveno 1
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 8. 2014 22:17

WTF?
kooperativi
Sice kolotoč s kurem
Jak sis to s tím kurem užil?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod malejarda 31. 8. 2014 05:44

U citi nebylo nutné dokládat příjem, nikam jsi nemusel, dovezli to kam jsi chtěl, ale zase když jsem po nich chtěl, aby mi do systému zanesli nový občanský průkaz, tak po mě chtěli, abych jel na pobočku, že jiný způsob není možný, a to mají pobočky snad jen v Práglu a v Brně. Na to jsem se jim samozřejmě vykašlal, ale teď když mám v jejich systému starý neplatný OP, tak mi kvůli tomu automaticky zamítají žádosti o nové kreditky, kokoti. Takže s nimi končím, snad si starý OP ze systému vymažou, když u nich nebudu mít žádný produkt.
Na pobočce kooperativy jsem kvůli kreditce byl už třikrát, což je docela opruz a ještě nemám nic schváleno, poprvé jsem se dozvěděl, že to tam ještě nedělali, že mi zavolají, kdy mám přijít, podruhé mi dali podepsat dva papíry, potřetí jsem tam přinesl výpisy z bankovního účtu a ještě nemám nic jisté, v pondělí mám přijít počtvrté a budu rád, když to bude naposledy. Naštěstí je aledpoň jejich pobočka v blízkosti mého zaměstnání.
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 8. 2014 06:01

Nový OP budu brzo taky řešit, stávající platí do 24. 10. 2014. To nestačí všem těm bankám co nemají běžně pobočky poslat fotokopie?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 31. 8. 2014 06:32

Můžeš to zkusit. Po mě to chtěla emailem jen Artesa a kontaktovali mě dokoce aktivně sami od sebe. U Citi Bank jsem se dotazoval přes IB:
Dobrý den,
dne ... mi byl vydán MěÚ ... nový občanský průkaz č. ..., platnost do .... Můžete v systému aktualizovat tyto údaje? Starému občanskému průkazu již uplynula doba platnosti.
...

a odpověděli takto:
Vážený pane ...,
děkujeme za Vaši zprávu.
Změnu Vašeho občanského průkazu je nutné provést na některé z našich poboček, a to zejména v případě, že si žádáte o nový produkt, dodatek k účtu, nebo v případně že aktualizujete další osobní údaje.
Jinak není nutné změnu OP dokládat.
S úctou,
Marcela ...
Zákaznický servis

Takže mi pak bylo jasné, proč mi automaticky zamítali žádosti o nové kreditky. Citi má myslím dokonce v podmínkách, že při žádosti o kreditní katu je nutné, aby doklad totožnosti neměl dobu platnosti kratší než 3 měsíce. Takže když zadám do žádosti starý OP, který mají v systému, tak to kvůli prošlé platnosti neprojde a když zadám nový OP, tak to neprojde, protože zadané údaje nesouhlasí s údaji v jejich systému. :-\
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iguka 31. 8. 2014 19:05

petrE70 píše:Ne to dělají teď až tě pozvou na dopodepsání tak už máš schváleno a podepisuješ už smlouvu o úvěru.

nevím, kde je jaký postup, ale já jsem podepsal vše naráz a podpsané kopie mi přišly poštou.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xtonda 31. 8. 2014 21:04

Vše znamená kolik podpisů? Já sem podepisoval dvě věci, souhlas se zpracováním údajů a žádost o úvěr, což předpokládám že by asi nemělo být všechno.

Jinak na pobočce sem byl jednou, kontakt na konkrétní poradkyni a přibližný čas schůzky sem si domluvil předem po mailu a telefonu a veškeré podklady sem poslal předem mailem, takže už měla všechno připravené, kdyby sme nečekali na skoring, kterého sme se stejně nedočkali, tak to bylo vyřízeno za 15 minut.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 31. 8. 2014 21:10

podepsal jsem :

- žádost o zřízení kartového účtu a karty
- smlouva o úvěru
- souhlas se zpracováním osobních údajů a důvěrných informací
- standardní informace o spotřebitelském úvěru
- zřízení příkazu k provádění plateb (souhlas s inkasem)

vše podepsáno 2x
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod malejarda 31. 8. 2014 21:18

To mě připadá, že každý žádáme o něco jiného. Tos vůbec nepodepisoval papír nadepsaný "Žádost o poskytnutí úvěrového produktu" ?

Ten souhlas s inkasem je povinný? Je třeba ho dát k tomu účtu, z kterého jsem dokládal 3 měsíční výpisy? Je to totiž spořící účet a inkaso neumí. :shock:
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iguka 31. 8. 2014 21:30

podepsal jsem jen to, co píšu.

Ten souhlas s inkasem jsem sice podepsal pro svůj účet, ale v dopise mně napsali:

- ve své žádosti jste uvedl účet, který je veden i jiné banky. Nemohli jsme Vám proto založit souhlas s inkasem minimální splátky. Požádejte prosím o založení souhlasu s inkasem v bance , která tento účet vede

ale prdím na ně.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod malejarda 31. 8. 2014 21:44

Tak to je dobré, tak já jim ten souhlas s inkasem také klidně podepíšu. :-)
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod petrE70 1. 9. 2014 05:23

A to co píšeš je ten rozdíl oproti Igukovi. Tobě ten skoring neprošel v ten den. Proto tam musíš znovu jako sem tam byl já 2X. Kdyby ti prošlo to schválení tak paní pustí systém k podepsání těch dalších papírů jak už bylo napsáno a už bys tam nemusel podruhé.
Postup bych řekl je na všech pobočkách stejný jenom to schválení ze strany ČS je různé.
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 1. 9. 2014 08:45

To, že igukovi prošel skoring na místě, mi nějak uniklo, já tam byl ve tři-čtvrtě na šest večer, automatický skoring neprošel a manuální trval, takže sem čtvrt hodiny po zavíračce odešel.
xtonda
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka