Kolik máte kreditek i těch zpoplatněných

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Thom 27. 10. 2014 10:54

U O2 možná, nevím. Já to mám u Life.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 27. 10. 2014 13:35

tak to mají v poště s datem 29.11., 500 b připsáno na účet. To jsem na to zvědavej
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 4. 11. 2014 08:48

Ahoj, po asi 5ti urgencích přes web rozhraní mi odepsali, že karta je zastavena, běží měsíční období, pak výpověď
Přeplatek mi pošlou na účet (strhli si inkaso a já mezitím poslal celý zbytek dluhu).
Žádný návrh na prodloužení/retenci.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 11. 2014 09:43

A stále nikdo ze CITI nevolal, to je opravdu zajímavé...
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod bufalobil 6. 11. 2014 11:37

Každému to nenabídnou. Já když rušil kreditku citi o2 tak mi zavolali a paní mě přemlouvala abych si jí nechal, ale nenabídla nic.
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 11. 2014 12:28

Bufalobil....tak právě volali, čili týden po tom, co jim došla výpověď poštou
Nabídka rok vedení zdarma + 500 Kč bonus - utratit kartou do 2 týdnů.
Zatím jsem nepotvrdil.
Kartu jsem zrušil po zvážení situace, že jí nepotřebuju, stačí používat kartu jinou.
Jako mohu KK CITY využívat dál, rozmělnit měsíční útratu mezi víc karet a dostat 500,- ale nevím, jestli to není blbost, kvůli 500,- když už jsem se rozhodl ji zrušit.Zase 500,- jen tak na ulici nenajdeš...
Prý si mne váží jako zákazníka
To jo :)
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod bufalobil 6. 11. 2014 13:26

Dík za informaci tak to zkusím také. No možná to bylo způsobeno tím,že jsem tu o2 kartu založil jen kvůli premii 4000 Kč na telefon a hned zrušil :D
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Aleš P. 7. 11. 2014 08:31

Používám Kreditku Zuno, jelikož chci jejich účet plus, tak s ní platím ty 3 000 Kč. A také proto, že si z ní mohou zdarma půjčit až 50 % limitu.

Dále mám nově Kreditku Citi přes Slevomat na zbytek plateb v měsíci.

No a konečně kreditku od mBank, ale ta už není ničím zajímavá, takže během pár měsíců ji zruším i s celým účtem.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod astrapa 7. 11. 2014 10:04

Jaké jsou podle vás pravidla pro to, aby banka zákazníka nejen přemlouvala, ale nabídla i něco navíc - vedení kreditky zdarma, bonus apod.? Někdo tu píše, že mu kartu zrušili bez přemlouvání, někoho přemlouvali-ale nic nenabídli a někomu i poskytli vedení zdarma. Předpokládám, že kritériem jsou vysoké obraty na kartě? A kdo kartou neutrácí, tomu nic nenabídnou a kartu klidně zruší?
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 7. 11. 2014 10:16

Tam "nejsou" zadne pravidla, je to stejne, jako u schvalovani nove KK, takze nikdy nevis...Manzelka mela 02 CITI jak byla akce s bonusem 4000.- na telefon(byla to jeji prvni CITI KK, takze zadna historie), karta lezela v supliku a po 2 mes. jsem ji chtel zrusit a oni nabidli 500 za utratu...

Ted budu rusit Mall, ja mam velkou historii(ale na Life, Mall nevyuzivam), tak jsem zvedavy, zda neco nabidnou
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 7. 11. 2014 10:54

Je to fakt zvláštní, jaký mají klíč...já mám útraty tak kolem 20t/m na CITI to nejsem zase až tak velmi obratový klient, a přišli s tou nabídkou na rok zdarma a 500,- bonus.Tak si jí asi nechám a budu utrácet na 3 kreditkách.
RB mám grátis, CITI taky bude grátis (obě vrací 2% ) a DINNERS mám hlavně kvůli cestovnímu pojištění, je tam roční poplatek a ten tam prostě je bez ohledu na útratu.

-- 7. 11. 2014 11:51 --

Tak co, diskutéři, nechat nebo nenechat si CITI LIFE grátis na další rok + 500 bonus?
No asi ano, i když bych ji nejraději v peněžence už neměl
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 11. 2014 11:55

Vem bonus a kartu pred transformaci k jine bankovni instituci zrus
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 7. 11. 2014 12:14

asi ano, ale takhle se tý karty nikdy "nezbavím", situace se bude opakovat :)
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 7. 11. 2014 18:29

...Je to jenom kus plastu. Zrušit to můžeš poté vždy. 500 Kč je dobrá motivace... ;-)
eR99
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 10. 11. 2014 10:14

Tak mi 2x volali ale nevhodně, takže jsem se nemohl vybavovat.
Nakonec se jí fakt možná zbavím...Myslím, že do týdne je s kartou amen, pokud nezavolají a neprodlouží
PULPANM
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka