Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MiASX 16. 3. 2019 16:35

Nemusi, ale je potreba je zaplatit kartou CSOB nebo z uctu CSOB, staci pokud znas nekoho s kartou nebo uctem CSOB nebo Postovni sporitelny.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 16. 3. 2019 16:41

Kdyby měl někdo zájem, mám ještě 5 neaktivovaných Cool karet, expirace 06/20, zašlu poštou, cena 100 Kč za jednu Cool kartu + poštovné za dopis 20 Kč. Platbu chci předem, účet mám u mBank, zájemci mě kontaktujte přes SZ.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasfinance 16. 3. 2019 16:54

Díky za info...ale já si to jejich Pluskonto založím - za online založení odměna 500 Kč:-) Jen pro nové ovečky, které toto konto neměli alespoň rok..

https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/plus-konto-odmena
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 16. 3. 2019 17:07

otázka ovšem je, jak dlouho Ti ta Coolkarta při takovém chování vydrží, čekej minimálně obstrukce ze strany ČSOB
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 16. 3. 2019 17:13

tomasfinance píše:Díky za info...ale já si to jejich Pluskonto založím - za online založení odměna 500 Kč:-) Jen pro nové ovečky, které toto konto neměli alespoň rok..

https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/plus-konto-odmena


chapu spravne, ze 500 odmena se pocita i pri zalozeni konta na dite?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod tomasfinance 16. 3. 2019 17:50

retron píše:otázka ovšem je, jak dlouho Ti ta Coolkarta při takovém chování vydrží, čekej minimálně obstrukce ze strany ČSOB

jak při jakém chování myslíš?
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MiASX 16. 3. 2019 17:55

Neber na nej zretel, zas slysi asi travu rust.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 16. 3. 2019 18:03

tomasfinance píše:
existuje nějaká předplacená karta, která se dá dobít kreditkou a z té předplacené karty si vybrat peníze bez poplatků / s minimálními poplatky?


tak stačí, když si přečteš pár stránek zpětně v tomto vlákně
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 16. 3. 2019 18:35

Určitě být nemusíš u ČSOB předem pro držení, registraci a používá CK.. Pro nákup jistě nevím, ale ten se dá pořešit i jinak.
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 3. 2019 19:25

Co já si pamatuju, tak při plné identifikaci měli také neklienti nějaké potíže, resp. museli se dobrat "správného" operátora.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MiASX 16. 3. 2019 20:47

Museli to provest na pobocce, neslo to telefonicky.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareka 18. 3. 2019 15:54

Takže po cca třech týdnech od zablokování všechny CK odblokovány (mezitím doloženy příjmy i důvod využívání karet).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 18. 3. 2019 17:09

Evidentně mají na každého jiný metr, neboli jsme si v ČSOB všichni rovni, ale někteří jsou si rovnější ... :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 18. 3. 2019 17:18

Přesně tak, mně ze 4 ks CK celkem 3 ks blokli trvale a jednu nechali nespravedlivě žít, když jsem je všechny 4 používal zcela stejně. :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 18. 3. 2019 17:36

Na nepohodlné dotazy ohledně blokování a odblokování CK odpovídají obecnými frázemi a pokud v dotazech přitvrdíte (slušně), neodpovídají a hrají mrtvého brouka. :-(
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků