Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 19. 3. 2020 18:49

Mně zatím ne, a to mám ještě dvě aktivní do konce června.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 19. 3. 2020 20:54

jaké jsi měl obraty ? Díky.
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 20. 3. 2020 09:24

Já třeba každý měsíc točím KK ČS 2x po 17500 Kč (2 karty) a prochází to.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 20. 3. 2020 13:18

mojmax píše:Mně zatím ne, a to mám ještě dvě aktivní do konce června.


Všichni jsme si v ČSOB rovní, ale někteří jsou si rovnější. Šťouch na ČSOB, ne na mojmaxe ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 20. 3. 2020 14:23

Bond: vyber 20k/mesicne + 2-3 transakce REVOLUT
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 3. 2020 15:31

S tímto jednáním (využívat ČS kreditku měsíčně jen na dvě platby, navíc stejnému obchodníkovi ČSOB na dobití Cool, 2x17500 Kč) může ale brzy dojet u ČS, ne ani tak u ČSOB :). Mnozí odsud by mohli vyprávět, jak jim ČS nadělila výpovědi bez udání důvodu... Chce to používat selský rozum a tu ČS kreditku použít i na aspoň pár běžných plateb, stejně jako jakoukoliv jinou.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 3. 2020 16:46

A není to málo, Antone Pavloviči? Nestálo by za to tuto hypotézu o selském rozumu rozvést trochu více? :D Donedávna a dlouhodobě jsem 2 KK ČS pouze dobíjel Revolut (2 platby z každé) a furt žiju.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 3. 2020 20:49

Tak já narážel na Patrika (a možná i mnohé další), kterému už ČS kreditku (spíš kreditky v množném čísle :) ) při podobných ne zrovna běžných transakcích vypověděla, vždyť to sám několikrát psal.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 3. 2020 04:20

Kupodivu (moje tři) kreditky mi ČS nevypověděla, pokusili se mi vypovědět Erste Premier, ale to jsem s pomocí ombudsmana zvrátil :)

Ale kdo ví, stát se může cokoliv
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 21. 3. 2020 05:45

Někdo zde výpovědi kreditek ČS v minulosti přímo popisoval, tak to byl tedy někdo jiný, pardon :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 3. 2020 06:20

Nj, dojmy … byl to hlavně osobně. Stát se může leccos, ale otázku, zda to stojí za úsilí věnované vymýšlení nějakého "bezpečného" způsobu čerpání, mám vyřešenou.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 3. 2020 07:05

minarjo píše:Někdo zde výpovědi kreditek ČS v minulosti přímo popisoval, tak to byl tedy někdo jiný, pardon :).

Ale jo, v mém okolí je několik lidí, kterým byly kreditní karty ČS vypovězeny.

Já dostal výpověď jen od Unicredit na Axa a Miles and More.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 21. 3. 2020 17:54

PatrikChrz píše:Kupodivu (moje tři) kreditky mi ČS nevypověděla, pokusili se mi vypovědět Erste Premier, ale to jsem s pomocí ombudsmana zvrátil :)

Ale kdo ví, stát se může cokoliv

A za jakych podminek musi obnovit ucet Erste? Takze ten vypovezeny ucet Erste mas zpet? :)
Pripadne na zaklade ceho.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 3. 2020 18:29

Prostě mi ho vypověděli, tak jsem si stěžoval u ombudsmana ČS a ten zařídil, že výpověď byla ještě ve výpovědní době zrušena.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 10. 6. 2020 17:55

má tu někdo kůlkartu s delší platností než 6/20, případně nějakou navíc?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků