Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cz01 9. 5. 2019 15:52

Zkoušel jsem to během dne několikrát a pokaždé mi to fungovalo. Zkus třeba anonymní režim prohlížeče.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 5. 2019 17:00

Minimálně mezi 11:00 - 12:00 to nefungovalo. Když jsem to zkoušel kolem 13:00, už to bylo funkční.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 5. 2019 20:46

Já ale psal o přihlášení z MOBILNÍ aplikace, kde přihlášení nefunguje mimochodem ani teď večer (doteď byla aplikace v tomto spolehlivá, přihlášení jen otiskem prstu). Přihlášení přes web prohlížeč funguje už dávno, to jo.
EDIT: tak už i z mobilní aplikace ok.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Pabloson 11. 5. 2019 00:59

tomasfinance píše:Paysend slyším prvně.Pres to se dají cashovat kreditky? Přes transferwise taky bez nutnosti konverze měny? Můžeš prosim popsat zkušenosti? Diky


paysend prave testuju a cekam na vypisy (zkousel sem zatim KK od RB, HB) az prijdou vypisy po dvacatym a na konci mesice tak se pochlubim.

zatim sem prisel na to ze karta od monety mi kdyz byla jako prijemce 100 kc druhej den prijala jako vratku, kdyz sem pak zkusil prevezt z RB KK na Moneta debetku 20k tak mi to moneta odmitla ale na airbank debetku se to poslalo za 5s !!! takze by se to dalo za tech 39kc pouzit na okamzite prevody mezi nekterejma kartama/uctama (nez konecne zacnou vsechny ceske banky podporovat okamzite platby)

jinak dost casto davaj marketingove akce kdy je jeden prevod zdarma (ted bude jeden prevod zadaco na den matek, pred tim byl na velikonoce, pred tim na valentyna a na vanoce)

jinak transferwise jj, funguje na vsechny KK co mam, jen je treba zapocist 0,3% poplatek za dobiti kartou (ale tomu se da vyhnout za zminovanych 39kc prez paysend) + 16kc za odchozi platbu

jinak kdyby se nekomu hodilo a chtel jeden testovaci prvni prevod prez paysend zdarma tady je muj refferal: 6e86c3
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 12. 5. 2019 17:15

Funguje vám CK na platbu na internetu? Mě zaboha nepříjde kód na 3Dsecure.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 12. 5. 2019 18:01

Taktéž mi dneska nešlo zaplatit běžnou platbu přes internet CK (nepřišel SMS kód), zřejmě zase nějakej výpadek.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 5. 2019 21:13

ČSOB/PS včera i dnes měla plánovanou odstávku mobilního i net bankovnictví kvůli údržbě, dnes tuším že do 13h (nebo 15h?), viselo mi jako zpráva to v mobilním bankovnictví PS. Takže v tuto dobu online služby, tedy i SMS k CK (změny zůstatku, 3DS), nefungovaly.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 12. 5. 2019 21:34

Až na to že to nefunguje doteď, a vypadá to na nesouvisející problém protože se to řeší i na FB ČSOB a údajně už od včera pracují na nápravě. Možná to má souvislost se čtvrtečními výpadky webu CK.
Naposledy upravil peter23p dne 12. 5. 2019 21:38, celkově upraveno 1
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod nobo.dy 12. 5. 2019 21:36

Asi se jim pri aktualizaci neco nepovedlo?
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 13. 5. 2019 09:20

Hlášení stavu, autorizační SMS stále nechodí, na email nikdo nereaguje, na chatu o ničem neví a mám zavolat na infolinku. Na infolinku se nedá dovolat.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod rd261 14. 5. 2019 05:39

Ty sms stále nechodí.
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 14. 5. 2019 06:19

Ještě, že mně všechny karty trvale zablokovali, alespoň již nemám vámi uvedené starosti. Všechno špatné, je vždy na něco dobré ... :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 14. 5. 2019 06:41

No hlavne aby fungovaly CK v bankomatu.
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 14. 5. 2019 09:37

Vypadá to že toho nechodí víc, včera sem dobíjel převodem z účtu a zatím se nic nepřipsalo.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 14. 5. 2019 12:28

ale Revolut tim platit jde (pokud uz mate platbu bez 3D secure)
jichaj
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků