Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Korzaik 20. 4. 2017 23:15

Na nový auto by to asi bylo, já to Patrikovi přeju.
Korzaik
Diskutér

Odeslat příspěvekod kardiaq 22. 4. 2017 08:13

Prazaci auto nepotrebuji.
kardiaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marpie 27. 4. 2017 08:52

Možná to tady už bylo ale nenašel jsem to. Nabíjel jsem Coolku tankovací kartou a po autorizaci to neskočilo do IB Coolkarty, ale jen na přihlašovací okno. No a Coolka se nenabila. Tak jsem volal na infolinku tankovací tam mi řekli že platba odešla a že to mám řešit s příjemcem. Tak jsem poslal reklamaci přes IB Coool. Má s tím někdo zkušenost jestli bude reklamace na Cool stačit nebo mám bombardovat tankovací? A za jak dlouho se při reklamaci Cool ozvou? Posílal jsem to včera ráno a zatím nic. Jednou se mi něco podobného stalo s RB Mall a tam to vyřešili hned v RB že platbu vyjmuli z blokací a připsali zpět z nezaúčtovaných transakcí za cca 3dny a na Cool jsem žádnou reklamaci ani posílat nemusel.
marpie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kardaq 27. 4. 2017 10:35

Blokace byvaji vetsinou standardne max 14 dnu, pokud si tu platbu prijemce nestrhne, tak by se mela po 14 dnech odblokovat. Odesilatel to nevi, jestli platba probehla nebo ne, castka byla proste autorizovana a blokovana.
kardaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 27. 4. 2017 15:16

Asi tak, počkej na vypis z TK (bude asi koncem pristiho tydne) a pak uvidíš.
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 4. 2017 15:26

marpie: Já, když se mi něco podobného stalo, musel jednou bombardovat obě strany, resp. ČSOB jsem donutil poslat do HC nějaké potvrzení, že platba neproběhla (alespoň takto mi to psali, komunikovali mezi sebou - tedy ČOBka to poslala do HC). Podruhé jsem bombardoval zpočátku jen ČSOB, dlouho se neozývali a pak mi napsali úplnou 3,14čovinu (že to je přeci jasné, že o víkendech nejde dobíjet), nakonec to skončilo tak, že mi napsali "po prověření Vaší situace nám bylo sděleno, že pokus o dobití, který proběhl, byl neúspěšný a dobíjená částka byla ihned navrácena na platební kartu, kterou bylo dobití provedeno.
Částka by měla být v současné chvíli v blokacích, dle obchodních podmínek vydavatelské banky by měla být navrácena zpět na účet ( u ČSOB je částka blokovaná maximálně 7 dní)."
Pak jsem psal CFH s výsledkem: "tato platba blokována není"

Ale pokud "platba odešla", pak by ji na CK měli dobít a chyba je na straně ČSOB.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 3. 5. 2017 17:41

Napadá Vás nějaká kreditka s bonusovým programem, který jde využít pro platby na CK? Vyjma Cetelemu a Tankovací karty mně už nic nenapadá...
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 3. 5. 2017 17:48

A
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 3. 5. 2017 18:01

Spořka.
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 5. 2017 18:12

cz01 píše:A

hm? to má být axa s 0,5%?
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod deepman 4. 5. 2017 13:10

Můžu někde narazit, pokud si objednám CK přes web a zaplatí mi ji někdo jiný s účtem u ČSOB? Nebude problém s následnou plnou autorizací na max. limity? Nechci zakldat další běžný účet.
Naposledy upravil deepman dne 4. 5. 2017 13:11, celkově upraveno 1
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jumpmans 4. 5. 2017 13:11

Ne
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamil2268 13. 5. 2017 19:17

Mají CK karty pořád platnost 5/18 nebo už jsou s delší expirací? Ptám se proto, že už je možné objednat všechny typy karet a dřív to nešlo. Tak tím pádem je otázkou, jestli jsou to nově vyrobené karty nebo skladovky se stejnou platností.
kamil2268
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ja ryn 13. 5. 2017 19:40

Ted tu mame kazdy prebytek karet, je jich mam o 7 vic nez potrebuji a to jsem uz dve zablokoval jako ztracene. ;-)
ja ryn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ja ryn 13. 5. 2017 19:40

Ted tu mame kazdy prebytek karet, je jich mam o 7 vic nez potrebuji a to jsem uz dve zablokoval jako ztracene. ;-)
ja ryn
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka