Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Bond2 6. 2. 2018 07:54

Lodgy píše:Da se Cool karta nabit jinou Cool kartou?

V lednu to šlo...potřeboval jsem jednu vyprázdnit před zrušením. U každé karty se dá nastavit:
Finanční operace - Zabezpečení internetových plateb....
Není tam problém ?
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 6. 2. 2018 08:37

drkarel píše:Limit je zcela jednoznačně na 1 kartu. Tam hledají problémy jen notoričtí šťouralové.

A vo tom je internet, muzes se chovat jako prase, protoze za to nedostanes po cuni.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 6. 2. 2018 08:44

Bond2 píše:
Lodgy píše:Da se Cool karta nabit jinou Cool kartou?

V lednu to šlo...potřeboval jsem jednu vyprázdnit před zrušením. U každé karty se dá nastavit:
Finanční operace - Zabezpečení internetových plateb....
Není tam problém ?

Diky za info, internetove platby mam povolene s max. limitem. Take potrebuji vyprazdnit jednu Cool kartu a nejde mi to. No jeste to zkusim pozdeji.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Peťo6 6. 2. 2018 11:20

Ja som sa na to pýtal pred pár dňami cez mail a odpísali mi:

Dobrý den,
Cool kartu jinou Cool kartou není možné dobít. Pouze platební kartou k běžnému nebo úvěrovému účtu.
Peťo6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 6. 2. 2018 11:24

Lodgy píše:Take potrebuji vyprazdnit jednu Cool kartu a nejde mi to. No jeste to zkusim pozdeji.

Tak si tu Coolkartu naposledy dobij tak, abys tam mel presnou celou castku na vyber z bankomatu + 6Kc na poplatek, tedy dobit si napr. na zustatek 406 Kc a pak vybrat 400Kc, po vyberu tam zustane 0 Kc. Dobijet platebni kartou se da presna castka na halere.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 2. 2018 11:36

dejwe, nesmíš bejt tak vztahovačnej. Notorický šťoural je tu prakticky jen jeden. :) S tím netem máš sice pravdu, ale zrovna já v tom nedělám rozdíl. Chovám se jako prase všude. :-) (Pokud tedy někdo považuje výraz "notorický šťoural" za prasácký.) Navíc má zjevně net tu nevýhodu, že psaný text nemusí mít zrovna ten "meziřádkový" význam, který tam čtenář vidí.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 6. 2. 2018 13:16

Peťo6 píše:Ja som sa na to pýtal pred pár dňami cez mail a odpísali mi:

Dobrý den,
Cool kartu jinou Cool kartou není možné dobít. Pouze platební kartou k běžnému nebo úvěrovému účtu.

Tak to je ale nějaká novinka, cool karty jsem čas od času jinými cool kartami dobíjel.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 6. 2. 2018 13:58

Me to nikdy nešlo
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 6. 2. 2018 14:02

Mně ano.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 6. 2. 2018 14:38

Tak to je divne.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 2. 2018 15:43

Kde najdu PIN nové Cool karty? Jsem slepej? Nikde ho nevidím...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod LorcanToG 6. 2. 2018 16:10

Mně přišel sms zprávou pod hlavičkou CSOB, takže bych nejdříve hledal na mobilu. (Pokud jsi ji tedy už aktivoval)
LorcanToG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 6. 2. 2018 16:12

Prijde SMSkou po aktivaci karty ...
chnapka_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 2. 2018 16:16

Máte pravdu, mám ho v telefonu v SMS. Nějak jsem si té zprávy nevšiml. Díky!
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 2. 2018 19:22

Pro info, kdyby někdo šel na pobočku pro Cool karty..aspoň u nás na dvou pobočkách nejsou vůbec..Objednají Vám je stejně, jako byste nakoupili z domu. Pro ověření bych tam musel zase znovu ;-). Jen mě napadá na poště nebudou?
dr._lukas
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka