Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod petr-21 21. 2. 2018 10:53

Dostali ho a stacilo jim to.
petr-21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lodgy 21. 2. 2018 11:03

No bonznes tim sam na sebe, ze sluzbu zneuzivas k cerpani bonusu a das jim tak duvod k vypovedi.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 21. 2. 2018 11:18

Lodgy píše:No bonznes tim sam na sebe, ze sluzbu zneuzivas k cerpani bonusu a das jim tak duvod k vypovedi.

Nemá to rešení, ať Dáš nebo ne, tak ti to zariznou.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 21. 2. 2018 11:22

Jsou to svine. :'(
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 21. 2. 2018 11:55

Lodgy píše:Jsou to svine. :'(

Je to prostě karta na kapesny.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 21. 2. 2018 11:59

A když to nemám k čerpání bonusu, ale k tomu, abych z kreditky dostal hotovost (a ten bonus je možná jen bonus navíc), tak je to taky zneužití služby?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 21. 2. 2018 12:38

Jo. Chtej to mit jako kartu pro deti na utraceni kapesneho.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 21. 2. 2018 13:16

petr-21 píše:Dostali ho a stacilo jim to.

Blokuji i penize na dane CK karte? Pripadne je mozne penize radne vyndat, vratit do patricnych kk a blokuji tam prikladem treba 10kc co tam necham.
Pokud jim dokument nedolozim, maji pravo se toho domahat a nebo jen zrusi proste dane karty?
Stacil jim teda opravdu jen ten vypis z dane kk jo? To by jeste tak nevadilo, ale tam bohuzel vidi pak transakce :-|
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 21. 2. 2018 13:24

Taky mi to zablokovali před časem. Na každé kartě bylo max. pár set. Tak jsem se na dokládání vykašlal (nechtěl jsem si zavařit u kreditní společnosti, kdyby mě nahlásili) a po měsíci mi přišla výpověď s tím, že za další měsíc můžu vyžádat peníze a do dalšího měsíce mi přijdou :)
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 2. 2018 13:28

Doporučuji přečíst některé pasáže
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2008-253
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 21. 2. 2018 13:35

Prologer: A dovolili ti pozdeji registrovat jine predplacene karty, nebo jsi na blacklistu nafurt?
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 21. 2. 2018 13:40

V prvním kole mi zrušili 3 ze 7 a zbytek jsem používal dál. Po pár měsících mi pak zrušili zbylé 4 pro stejný problém.
Taky jsem dost nad tím přemýšlel, zda mi nechají registrovat další.
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr-21 21. 2. 2018 14:01

Tarty zablokovali, po dodani vypisu TK zase odblokovali. Trvalo to asi 3 dny. Transakce Cetelemkou, ktere tam taky byly nikdo neresil.
petr-21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 21. 2. 2018 14:50

Nejak tady nevidim, kolik jste protaceli, ze jste se stali trnem v oku?
chnapka_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 2. 2018 14:56

Tak pokud někdo píše, že protočil za leden TK, pak je to nejspíš 550k. Pokud k tomu má jen jednu Cetelku, dělá to celkem 600k. Já mám furt nějak pocit, že na to musí mít vliv ještě něco jiného - buď příjmy (to asi jen u klienta ČSOB, kde mají náhled na účet), nebo výše úvěrů - hypo? (registry). Taky po tom možná najednou víc jdou ...
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka