Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peter23p 20. 10. 2014 20:40

no objednávat to nebudu, nechce se my platit navíc poštovný to my za to abych to vyzkoušel a pravděpodobně pak hodil do šuplíku nestojí. Ještě se zkusím zeptat jinde a nebo za delší dobu když na to časem vzpomenu a budu mít ještě chuť to zkoušet.
doporučení v mBank - 1200Kč více info v SZ
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 20. 10. 2014 22:24

Plesk si docela fandí, prý velký poprask... :oboze .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter2black 21. 10. 2014 06:25

Koukám že jsem out když nevím kdo je Bendiga a jeho přítel... Bojím se to googlit :))
peter2black
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 21. 10. 2014 06:52

Koukni do diskuze k tomu článku... Zajímaví týpkové :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 21. 10. 2014 07:39

V Blesku je každý den dvojstrana s FAQ apod. Při čtení člověk opravdu nabývá dojmu, že je to úplný trhák a chodí jim tisíce dopisů s dotazy. Víc to nechci komentovat - už jsem řekl, že je to zbytečný plast i zadarmo. Cílovka Blesku sem stejně nechodí.

Ale za ten článek TM díky, ten mě opravdu "sundal ze židle". Negramot je unešenej z toho, že dobíjení stojí jen 25 místo 75 v bance... gratuluji k eliminaci nehorázného bankovního poplatku, a k obrození na poli finanční negramotnosti.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 21. 10. 2014 10:09

Tak ten článek opravdu pobavil :mrgreen: To srovnání vložení peněz je na jednu stranu u některých bank pravda ale kdo dneska vkládá peníze na účet na pobočce. Většina vkladů probíhá formou převodu a ty jsou většinou zdarma kdežto blesk peněženky zaplatíte všechny možnosti.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 10. 2014 12:33

peter23p píše:Tak dneska jsem se ptal ve dvou trafikách, koukaly na mne zajímavě ale absolutně netušily co po nic chci. Že prej peněženky neprodávají že musím někam do textilu. :mrgreen: :mrgreen:

To jsem zažil, když začal prodej předplacenky Mobil.cz, prý "ve všech lepších trafikách".
Nabízeli mě Blesk mobil, dobíjecí kupóny, "to musíte do T-Mobilu", "ten časopis už nevychází"... :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 21. 10. 2014 13:02

No tak hlavně že tomu v jednom kuse běží reklama v TV a údajně stím každý den otravují v těch jejich novinách ale aby zařídili pořádnou distribuci to ne. :roll:
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 21. 10. 2014 16:59

Tak ono to nějaký týden bude trvat než to v těch trafikách objeví :-)
Třeba se to chytne jako elektronické kapesné pro potomky, rodič nastaví trvalý příkaz a jednou měsíčně dostane potomek na kartu kapesné. A pak i prvňáčci budou platit kartou :-)
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 22. 10. 2014 10:05

Jako elektronické kapesné to bude zajímavé až se sníží poplatky za dobíjení. Pokud bych například dával týdenní kapesné tak to na poplatcích bude dost drahé. A když nastavím příkaz jednou měsíčně tak si myslím že většina dětí bude mýt po týdnu prázdnou kartu. :-)
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod mobilman 23. 10. 2014 10:59

V Relay metro Palmovka karty maji ale dama mi sdelila ze je jeste dnes nesmi prodavat a ze to mam zkusit zitra (nevim jestli pozadavek Blesku nebo interni vec konkretniho provozovatele trafiky). Tak snad zitra...
mobilman
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 23. 10. 2014 11:43

V oficiální prodeji by měli být už od 16.10. Takže to asi bylo jen nějaké nařízení že třeba zatím neví jak jí dobíjet tak jí radši ani nenabízejí.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod mobilman 23. 10. 2014 22:31

Tak jsem prolezl jeste dalsi tri trafiky Relay (metro Namesti republiky, suteren v Palladiu, ve Spalene ulici) a zde taky karty ani nemaji. Rad bych kartu poridil jako zajimavy darek a jednu si sam vyzkousel ale nejak ta distribuce vazne. Asi bude rychlejsi si to ve finale objednat i s poplatkem za postu navic .
mobilman
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 24. 10. 2014 09:20

Jistě, když dáš za kartu 125 Kč, tak tě už nějaké poštovné přece nemůže rozhodit ;-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 24. 10. 2014 10:59

ale když budu paranoidní tak se tam ztrácí ta anonymita. Protože Blesk bude vědět komu kartu poslal.
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka