Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod malejarda 6. 12. 2014 16:57

Ne.
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 6. 12. 2014 17:41

ale ano, samozrejme, ze to jde
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 12. 2014 18:08

Jakou kartou?
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod smartfor2 6. 12. 2014 19:23

slavo963 píše:ale ano, samozrejme, ze to jde
a jak, jestli se smím zeptat? Nikde jsem to nenašel.
fremantle píše:Jakou kartou?
BLESK peněženkou o které tady byla řeč.
smartfor2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 6. 12. 2014 19:32

necetl jsem zcela podminky, ale jsou tam 3 stupne registrace, ta druha a treti te opravnuje na vyber z bankomatu a vybiti na ucet?...nebo se mylil, pote sorry za zavadeni
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 12. 2014 19:35

smartfor2: Všechny potřebné informace najdeš na stránkách Blesk peněženky...

http://lmgtfy.com/?q=BLESK+pen%C4%9B%C5 ... Djen%C3%AD

Co je dobré vědět – základní pravidla užívání BLESK peněženky píše:Vybíjení:
vybití zůstatku BLESK peněženky je možné na český bankovní účet nebo poštovní poukázkou na základě poskytnutí kontaktních údajů klienta

http://penezenka.blesk.cz/cenik-sluzeb

slavo963: Výběr z bankomatu je třeba aktivovat dodatečně (za poplatek... :-\), není tam přímá souvislost s ověřením...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod smartfor2 6. 12. 2014 19:39

údaje jsem poskytnul ale nikde v IB blesk peněženky není volba poslání peněz na účet.
Výběr z bankomatu ještě aktivovaný nemám protože ho zatím nepotřebuji a musí se kvůli tomu volat na infolinku a čekat na spojení s operátorem.
smartfor2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod malejarda 7. 12. 2014 06:22

Jestli to třeba při jejich poplatcích nebude levnější vybít přes PaySec. :D
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod smartfor2 7. 12. 2014 12:37

jo to není špatnej nápad a levněji to asi vyjde :mrgreen: akorát to mohu poslat peníze jen na svůj účet. Myslel jsem že s touto kartou můžu posílat peníze na libovolný účet a ono to ve skutečnosti nejde ani na vlastní a nebo jsem zatím nepřišel jak na to.
smartfor2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FunnyforPeople 8. 12. 2014 14:16

FunnyforPeople
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smartfor2 8. 12. 2014 15:12

no tak to mi asi moc nepomůže. Myslel jsem že se to tady hemží odborníky a dostanu nějakou konstruktivní radu.
smartfor2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 12. 2014 15:40

Nechápu, co řešíš - máš-li předplacenou kartu, kterou potřebuješ vybít na běžný účet, ale nemáš tu možnost v samoobslužné zóně, tak ti asi nezbyde nic moc jiného, než zavolat na zákaznickou linku a vyřídit to přes operátora. Dle podmínek to má jít a úpřimně už si to mohl mít dávno vyřešené... zabralo by ti to méně času než sem napsat mezičasem 5 příspěvků.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod smartfor2 8. 12. 2014 17:34

nechtěl jsem tam volat zbytečně, akutně převod nepotřebuji. Ale do budoucna jsem chtěl převádět na více účtů ale v tomto případě volat kvůli každému převodu na infolinku a vše diktovat bude asi trochu nepoužitelné. Chtěl jsem to použít na příjem peněz z jiné karty a dále převodu na BÚ ale asi si budu muset najít něco jiného asi výše zmíněný paysec.
smartfor2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod petr1986m 16. 12. 2014 21:57

Lze pres Sazka terminal "nabit" penezenku bez karty? Priklad: potrebuji aby mi mamka vlozila penize, kdyz je na sluzebce, ona je na druhe stranne republiky a ja doma. Staci obsluze terminalu nadiktovat to cislo pod carovym kodem?

-- 16. 12. 2014 21:59 --

Lze pres Sazka terminal "nabit" penezenku bez karty? Priklad: potrebuji aby mi mamka vlozila penize, kdyz je na sluzebce, ona je na druhe stranne republiky a ja doma. Staci obsluze terminalu nadiktovat to cislo pod carovym kodem?
petr1986m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smartfor2 16. 12. 2014 22:50

ať vám je tam vloží převodem z účtu, trvá to ale cca 2dny. A nebo jí sdělte údaje do blesk samoobsluhy a ať vám jí dobije pomocí platební karty, to je okamžité. Poplatek je za vše stejný akorát dobití kartou při částce větší než 1700 pak vyjde dráže protože pak se platí 1,5% z částky.
smartfor2
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka