Peněžní a jiné bonusy za založení účtu

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 12. 2014 10:27

Říkám si, že by nebylo špatné udělat nějakou databázi "důvěryhodných doporučitelů", kam by psali jednotliví uživatelé svoje zkušenosti.

Protože vždy po nějaké vlně akcí se objeví spoustu lidí, kteří napíší, že přislíbený bonus nedostali - obecně je to docela problém většina bank neumožní zjistit, za koho byl bonus připsán, tudíž doporučitel, pokud doporučí 5 lidí, ale odměnu dostane jen za čtyři, je v celkem prekérní situaci :(, tak by mě zajímalo, jak to hoši (doporučitelé) děláte. Já do toho přesně z tohoto důvodu nejdu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 12. 2014 10:29

Duvera, vice mene sjou to lidi, ktere " znam", z ruznych for, jevi se vice mene seriozne...
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod SUM1WIM 16. 12. 2014 16:31

slavo963 píše:ja bych ti dal max. 50%, aby to bylo fer, tj 150

ok, 150 beru, muzu za 50% zalozit i Equa ucet.
SUM1WIM
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 23. 12. 2014 21:32

Tu equa můžu taky a z mé odměny dám 100 z 150 po přisání
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod SUM1WIM 24. 12. 2014 19:56

OK Equa nabidku 100Kc beru, kdyz poslete kod zalozim a napisu az to bude.
Zuno uz jsem zalozil a taky Mbank a ING a GE.
Ted jeste bych rad zalozil City Premium a kdyby nekdo vedel kde se nabizi nejaky dalsi penezni bonus za zalozeni a mel kod, tak prosim napiste, dik.
SUM1WIM
Návštěvník

Odeslat příspěvekod msimcard 30. 12. 2014 17:46

Stále nabízím 2 bonusy: Založení ZUNA a ING. Odměna pro Vás 450 Kč. V případě zájmu pište SZ. Reference na spolehlivost zaslání peněz mohu dodat.
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 2. 2015 21:55

Tomuhle se rika poradna akcicka
zdarma Samsung Galaxy S5 mini
Podminka 300€ zustatek, obrat 750€ + 3 inkasa nebo trvalaky + 5 plateb kartou/mes, po dobu 24 mes....

Váš nový smartfón na náš účet

Mohla by neco podobne vymyslet i ceska mutace ;-]
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 2. 2015 22:29

Krása...škoda, že akce je jen pro osoby s trvalým pobytem na území SR... Akorát kdyby to uvedla zdejší ČSOB, tak budu jakožto klioš Ery nejspíš vyloučen :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod paty07 10. 2. 2015 22:45

Jenom, aby v české mutaci nezústaly 3 SEPA platby, to by ten telefon vyšel pěkně draho :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 11. 2. 2015 08:14

to urcite ne, na SK jsou vsechny "vnitrostatni" platby oznacene jako SEPA, protoze eurozona...
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 11. 2. 2015 08:35

aktuálně dává 500 Kč doporučiteli i novému klientu GE za založení účtu Free a Flexi nebo Bene+

bohužel to mají trochu komplikovanější a pro přiznání bonusu je nutné si nejdříve vyzvednout na pobočce podepsané kupony a tento kupon předat zájemcům, kteří ho zase odevzdají v bance

bonus může získat i staronový klient, stačí aby v posledních 6 měsících neměl účet

bonus bude připsán po 3 měsících, kdy alespoň ve 2 měsících přišlo na účet 7 tisíc, což je ale samozřejmost neboť je to i podmínka pro vedení bez poplatku

Podrobněji jsem se rozepsal u sebe na webu v článku - Účet u GE s bonusem 500 Kč

Akce do trvá do 30.4.2015 a kompletní pravidla najdete zde

Kupony již mám vyzvedlé a tak mohu předat zájemcům v Praze nebo okolí Benešov, Vlašim a podobně
Naposledy upravil tomasvlasak dne 11. 2. 2015 08:54, celkově upraveno 1
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 2. 2015 08:43

fremantle píše:Krása...škoda, že akce je jen pro osoby s trvalým pobytem na území SR... Akorát kdyby to uvedla zdejší ČSOB, tak budu jakožto klioš Ery nejspíš vyloučen :-)

On-line konto, za jehož založení jsem dostal 6 stovek jsem nyní předčasně zrušil (kvůli změně v sazebníku to bylo bez 200 Kč poplatku :) ), tak si říkám, že by bylo dobré zrušit i Červené konto, abych měl "čistý štít" pro případné další akce :D

Akorát si říkám, jestli půjde sbírat body do Světa odměn i na ČK, tak bych si ho asi nechal :). Už jsem z Poštovky dostal za body termosku a je fakt dobrá, klidně bych si vzal ještě jednu :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 2. 2015 09:32

Tak to si myslím, že Červené konto můžeš taky bez obav zrušit, do Era programu se lze zapojit jen s Era osobním nebo online účtem... :-)

O programu píše:Co potřebujete pro vstup do Světa odměn?

• Vstupenkou je váš Era osobní účet nebo Era online účet.
  • Také vám musí být alespoň 18 let

Pro mě má zatím asi největší význam čerpání hotovosti na účet stavebního spoření u ČMSS, i když je pravda, že jsem nějak podrobně jednotlivé dárky z programu nezkoumal, co jsou zač a jestli by se vyplatily.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Aleš P. 29. 6. 2015 15:27

Zdravím. Kde všude je nyní bonus za založení účtu?

Zuno 2x300 Kč
Equa 2x150 Kč
GE Money 2x500 Kč

Přehlédl jsem něco? Díky za případné doplnění.
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 29. 6. 2015 16:02

ING taky cosi má. Asi 300.
lopatickaCZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka