Bonusy za založení kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 29. 10. 2014 14:28

Opět jsem zkusil dát dohromady seznam bonusů, tentokrát při založení kreditní karty.

Kromě klasické CitiBank, která přímo dává peníze nebo poukaz, jsem narazil jen na zajímavou GE kreditku s dočasným 10% bonusem na internetové platby

Vstupní bonusy kreditních karet

Rozhodně jsem čekal, že toho bude víc, sám teď plně využívám kombinaci GE karet, kde mám ze starší akce ještě bonus 5% na potraviny a benzín a z aktuální akce 10% na internetové platby (více karet v rodině a vzájemně vydané bezplatné dodatkové karty)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 29. 10. 2014 20:01

a co ZUNO?
http://www.zuno.cz/myfriends/
Když doporučený kamarád uzavře smlouvu o PŮJČCE, KREDITCE nebo PLATINOVÉ KREDITCE, dáme vám i vašemu kamarádovi bonus 500 Kč. Ještě lepší bonus můžete získat, když máte PLATINOVOU KREDITKU a kamarádovi ji schválíme také. Když si ji aktivujete, máme pro kamaráda 500 Kč a vám na 3 roky škrtneme poplatek za balík služeb PLATINOVÉ KREDITKY.

Agip (eni)MC UCB vstupní bonus 1000 bodů za hlavní kartu a 300 bodů za dodatkovou kartu na slevu 2Kč/litr

Diners Club Měšec
AKCE - dvojnásobek bodů
Za všechny platby kartou provedené v listopadu a prosinci získate dvojnásobek bodů v bonusovém programu.
http://www.dinersclub.cz/mesec/

a hot tip RB Deluxe KK pri zrizeni do konce listopadu bez poplatku za vedení, akorat asi pouze k eKontu Komplet
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 29. 10. 2014 20:25

Zuno jsem zmiňoval v článku o bonusech za založení běžného účtu a tady na tento bonus jsem do článku o kreditkách zapomněl, to doplním.

AGIP od UCB i Diners jsou tedy jen body do věrnostního programu, je to tak?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 7. 11. 2014 15:03

NECHTE NÁS ZAPLATIT VÁŠ PRVNÍ NÁKUP
Stačí si pořídit STYLE kartu prostřednictvím Internetového bankovnictví či Mobilního eKonta a za první transakci v libovolné výši Vám připíšeme na Váš karetní účet zpět až 1 000 Kč.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 7. 11. 2014 21:39

Kromě toho mají ještě akci LETOS PLATÍME VÁNOČNÍ DÁRKY MY, která platí pro karty DE LUXE, STYLE i EASY při požádání přes epujcky.cz, taktéž bonus až 1000 Kč za první nákup zpět.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 11. 2014 01:18

Ze bych vyplenil RB a na jare Easy kartu zrusil :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 9. 11. 2014 09:33

Ta RB je zajímavá, v pravidlech není psáno nic o tom, že je nutné nějakou dobu kartu používat, bonus by měl být připsán nejpozději do následujícího měsíce po provedení první platby, takže 1000 kč vcelku rychle, škoda jen, že je mi málo a nemám příjem, takže mi to neschválí, jen mBank a GE mi karty dali díky obratru

Zuno a RB jsem přidal do článku bonusy za kreditní karty v listopadu
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 11. 2014 13:34

Hm, takže u RB potvrzení zaměstnavatele o přijmech i u žádosti o nejnižší částku, tak s tím ať jdou do háje :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 10. 11. 2014 13:37

náhodou nevíš co chtějí od podnikatelů? předpokládám poslední daňové přiznání...
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 11. 2014 13:58

No nevím, u RB jsem si žádal o KK Style krátce po uvedení a nedávno nyní o KK Easy přes RSTS s bonusem 500 Kč (škoda, že mi ji schválili, nyní bych si zažádal radši o tu s bonusem 1000 Kč a otočit to asi s ohledem na výpovědní lhůtu nestihnu) a potvrzení o příjmech nepožadovali ani v jednom případě (je ale pravda, že tu KK Style jsem měl s úvěrým rámcem 20.000 Kč a KK Easy jsem si žádal s úvěrovým rámcem 10.000 Kč)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod TnT2 10. 11. 2014 14:44

U mě taky při žádosti o nejnižší částku na Easy potvrzení o příjmech nepožadovali.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eR99 10. 11. 2014 14:49

Volal jsem si přímo na pobočku, kde danou žádost plánuji dokončit. Bylo mi řečeno, že pokud žádám přes IB, tak bez potvrzení o příjmu. Pokud přes web, tak se je nutné dostavit s potvrzením o příjmu...Ale je mi jasné, že to možná na některých pobočkách zvládnou i bez něj (o hodnotě podané informace si iluze nedělám.)
eR99
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 11. 2014 20:12

Muzu o EASY s bonusem 1000kc zazadat, kdyz mam dodatkovou Style?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 10. 11. 2014 21:57

Tak jdeme otestovat jestli projdeme sítem :-) Třeba už mám v bance trvalý ban, za škádlení jejich zaměstnance zde na fóru :-D

-- 10. 11. 2014 22:16 --

Vážený pane,

na základě Vaší žádosti o Kreditní kartu z online aplikace ePůjčky
se nám nepodařilo vytvořit Vám vhodnou nabídku.

Pro bližší informace prosím zavolejte na naši infoliku 800 900 900
nebo navštivte kteroukoli naši pobočku, jejichž seznam naleznete
na webových stránkách - http://www.rb.cz/pobocky.
Naši bankéři jsou připraveni s Vámi projednat možnosti financování Vašich potřeb.

Děkujeme.

Vaše Raiffeisenbank

-- 10. 11. 2014 22:17 --

:-) To jsem žádal jen o limit 10 tisíc a pravdivě uvedl, že mám 2 KK s limitem 80.000,- a hypotéku :-)

-- 10. 11. 2014 22:24 --

Na infolince jsem zjistil, že žádost je zamítnutá z vnitřních důvodů banky..že bych jen tam měl ten BAN?? :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 10. 11. 2014 22:45

Dopadl jsem stejně, přiznal jsem všechny úvěry a 200 tis. v kreditkách. Manželka má příjem 12 tis., žádala o to minimum 10 tis., ale poslali jí potvrzení o příjmu a s tím má přijít na pobočku.
iguka
Nadšenec

Další stránka